Tiesiai į sėkmę su knyga rankose
Naudinga žinoti

TIESIAI Į SĖKMĘ SU KNYGA RANKOJE!

Naujas metų laikas įkvepia naujiems iššūkiams ir pasiekimams! Pasinaudokite kilusiu įkvėpimu ir pasiryžkite žingsnis po žingsnio keliauti link to, kas asmeniškai jums reiškia sėkmę. Jei kada pagavote save svarstant, kad labai norėtumėte imtis kažko naujo ar su nauju užsidegimu tęsti jau pradėtus darbus, tačiau net nenumanote, nuo ko pradėti – leiskite Jums padėti ir pristatyti tikrą ekspertų komandą!

Atraskite ramybę intensyvioje kasdienybėje

Tam, kad galėtumėte geriau įsiklausyti į savo vidinį balsą ir išgirsti, ko savo gyvenime siekiate ir norite pasiekti, pirmiausia reikia nustoti blaškytis ir atrasti vidinę ramybę. To pamokyti gali Juroslavas Melnikas, išnagrinėjęs 50 nepaprastų situacijų ir parengęs patarimus, kaip lengvai jas išspręsti. Visa knygoje „Ramybė problemiškame pasaulyje“.

Kelionei į sėkmę reikalingas tikslas – apsibrėžkite jį

Jei jaučiate, kad jau gebate girdėti savo mintis, autorius Simon Sinek sako: „Pradėkime nuo klausimo KODĖL“. Nuo pat pradžių veikite kaip tikri lyderiai – kryptingai ir efektingai! Pajutus, kad Jūsų energijai kažkas trukdo judėti, pasitelkite Nick Ortner „Emocinės laisvės techniką“. Ši revoliucinė sistema sukėlė tikrą perversmą šiuolaikinėje psichologijoje, medicinoje, o nuo šiandien – tegu ir jūsų gyvenime..

Įveikite kliūtis – juk jos dažniausiai būna tik galvoje

Gali pasirodyti, kad visgi to yra maža; kad kažkas galvoje vis dar nepasiduoda jūsų siekiui keistis. Įsiklausykite, galbūt tai jūsų šimpanzė? Neverta nerimauti – profesorius Steve Peters išaiškins, koks yra tas „Proto valdymas arba Šimpanzės paradoksas“. Beje, tinkamai darbui suprogramavus galvą, nepamirškite pasistiprinti Evos Tombak „Laimės piliulėmis“. Nė nepastebėsite kaip greitai išgaruos šabloninis vertinimas, pesimizmas ir kiti mąstymo trombai!

Nepaliaukite tobulėti – sėkmingi žmonės kasdien mokosi

Nusprendus, kad jau esate pasirengę mokytis ir lavintis, pasmalsaukite, ką turi pasakyti pasaulio lyderiai. Garsioji televizijos karalienė Oprah Winfrey savo patirtį sudėjo į knygą „Mano gyvenimo atradimai“. Pasisėmę iš jos drąsos bei ryžto, pasirenkite Amund Fjelstad „Pakilimui, kuris neleis Jums suabejoti savo jėgomis!  James Altucher dar kartą tikina – „Pasirink save“: juk tik Jums yra žinoma, kas išties atneša laimės.

Nepamirškite, kad kelionė į tikslą yra tokia pat svarbi, kaip ir pats tikslas

Na, o dabar – „Tiesiai į sėkmę“ kartu su Steve Harvey! Išvyskite kaip visa, apie ką svajojote, tampa tikrove. Nuo visų naujų pojūčių gali ir galva susisukti, todėl Christophe André perspėja: „Tik nepamiršk būti laimingas“!

Rodos, visai paprasta? Tuomet nieko nelaukę pradėkite jau šiandien nors ir mažais žingsneliais keliauti sėkmės link. Būkite sąmoningi, liaukitės tuščiai nerimavę, įveikite kliūtis vieną po kitos (galbūt jų ir nebus tiek daug, kiek įsivaizdavote?), tikėkite savimi, o pritrūkę motyvacijos, idėjų ar įkvėpimo, tikrai atrasite viso to knygose!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!