Mums ketveri
Įdomybės

Mums ketveri!

Mieli KNYGOS.lt skaitytojai!

KNYGOS.lt ką tik suėjo 4-eri metukai. Mes pjauname gimtadienio tortą, vaišiname Jus dovanomis, nuolaidomis, siurprizais, naujomis knygomis ir sakome:

„Ačiū, kad skaitote!

KNYGOS.lt kolektyvas siunčia Jums linkėjimų!

 KNYGOS.lt gimė tą pačią dieną kaip Kurtas Vonnegutas, tik 89 metais vėliau – 2011-11-11. Per ketverius metus, Jūsų dėka, tapome didžiausiu lietuvišku knygynu pasaulyje, kuriame kas 20 sekundžių nuperkama nauja lietuviška knyga. KNYGOS.lt kasdien apsilanko daugiau knygų skaitytojų, nei telpa „Siemens“ arenoje! Jūs mėgstate ne tik pirkti knygas pigiau, bet ir ieškote informacijos apie karštas lentynų naujienas ar būsimas knygas.

Dar daugiau: knygynų darbuotojai neretai rekomenduoja savo pirkėjams patikrinti, ar ieškoma knyga yra KNYGOS.lt! Ir jeigu jos nėra pas mus, vadinasi jos greičiausiai nėra niekur: juk KNYGOS.lt prekiauja daugiau nei 600 000 užsienio ir lietuviškų knygų, tarp kurių yra tiesiog bibliografinių retenybių!

Per ketverius metus KNYGOS.lt jau apsipirko daugiau nei 318 000 žmonių, kurių absoliuti dauguma liko patenkinta aptarnavimu, asortimentu ir pristatymo greičiu (9,3/10 evertink.lt reitingas). Ką galėtume padaryti dar geriau? Rašykite mums [email protected] – mes ne tik padėkosime, bet ir padovanosime Jums KNYGOS.lt suvenyrą. Žinokite: kritika mums patinka dar labiau nei sveikinimai ir komplimentai. Juk Jūsų reiklumas padeda mums stiebtis į viršų, gerinti aptarnavimo kokybę, greitį, o kartais – tiesiog skatina sportinį azartą, kai randame Jums knygą, kurios taip norėjote, bet negalėjote rasti niekur kitur.

Ką skaitote Jūs?

„Skaitymo įpročiai šiek tiek keičiasi – grožinę literatūrą keičia saviugdos knygos, perkamiausi išlieka lietuvių rašytojų kūriniai, o populiariausias 2015 m. autorių tandemas – sveiko gyvenimo būdo specialistai Andrius Pauliukevičius ir Ilka Rae Adams”, – sako KNYGOS.lt vadovė Violeta Tamašauskienė.

Kita įdomi tendencija: 4 iš 10 perkamiausių knygų šiemet yra itin išpopuliarėjusios meno terapijos knygos suaugusiesiems. Mes tikime, kad šie leidiniai padeda atsipalaiduoti ir nugalėti didžiausią XXI a. rykštę – stresą. Pasiekite harmoniją su bene gražiausia knyga iš visų – gimtadienio proga, pasaulį sužavėjęs PASLAPTINGAS SODAS KNYGOS.lt BLITZ akcijoje net 50 % pigiau (galioja tik gimtadienio dieną)!

Linkėjimai Norvegijai, Didžiajai Britanijai, JAV… ir Kaimanų saloms!

KNYGOS.lt misija – pasiekti lietuvius net tolimiausiose pasaulio vietose ir padovanoti galimybę gauti lietuvišką spausdintą žodį. Mūsų pirkėjų ratas užsienyje – įspūdingas kaip ir geografija. Nuo „įprastų“ lietuvių apgyvendintų šalių kaip Norvegija, Didžioji Britanija, JAV, iki tokių egzotiškų vietų kaip tolimoji Japonija, Vietnamas, Kuveitas, Argentina, Naujoji Zelandija, Grenlandija (!), Singapūras, Laosas, Jungtiniai Arabų Emyratai ar netgi Kaimanų salos!

Visame pasaulyje knygas pristatantis KNYGOS.lt jau dabar ruošiasi Kalėdų laikotarpiui, kai išaugs ir pirkėjų žemėlapis, ir prekių įvairovė. Užsienyje gyvenantys lietuviai internetiniame knygyne išrenka dovanas suaugusiesiems ir mažiesiems – nuo knygų ir jaunųjų dizainerių kurtų aksesuarų iki žaislų ir saldumynų – bei pasinaudoja patogia galimybe pristatyti siuntinį tiesiai bičiuliui ar giminaičiui, gyvenančiam Lietuvoje ar svetur.

Tik faktai

KNYGOS.lt – Lietuvos interneto knygynų lyderis, kurį renkasi sėkmingi žmonės:

–      Kiekvieną dieną KNYGOS.lt perka daugiau žmonių, nei bet kuriame kitame lietuviškame knygyne pasaulyje

–      Kas 20 sekundžių parduodame po knygą

–      Jau aptarnavome daugiau nei 318 000 klientų

–      Puikūs klientų atsiliepimai: 9.3/10 evertink.lt

–      LOGIN apdovanojimas už geriausią metų startą

–      KNYGOS.lt knygų eurų programa – sugrįžta 3 % pirkinio sumos!

Turite pastabų? Rašykite [email protected] arba skambinkite telefonu 8 700 55775

 

Su meile,

KNYGOS.lt kolektyvas

P.S. Jau labai greitai – mūsų dovana Jums: KNYGOS.lt mobili programėlė, kurios dėka KNYGOS.lt naršyti ir apsipirkti galėsite greičiau, patogiau ir moderniau. Sužinokite daugiau sekdami naujienas mūsų Facebook’e arba (kodėl to dar nedarote?) prenumeruokite KNYGOS.lt naujienlaiškį.