Ilka Rae Adams

iš viso 3
Rodoma 1-33

Ilka Rae Adams (g. 1986) – šaunioji mitybos ir sporto specialistė, asmeninė trenerė, „Miss Namibija“ titulo laimėtoja, šokių mokytoja ir puikios knygos „Super maistas“ (2015 m.) autorė.

Vos baigusi mokyklą gimtojoje Namibijoje, Ilka Rae Adams patraukė į Europą, kad geriau perprastų kultūrą, kurios ištakas siekia jos giminės šaknys. Laimingo atsitiktinumo dėka, mergina Anglijoje sutiko Andrių Pauliukevičių, kuris atsiviliojo Ilką Rae Adams į Lietuvą.

Jau nuo paauglystės jautusi aistrą aktyviam gyvenimo būdui, Ilka Rae Adams sukaupusi pakankamai patirties pati ėmėsi konsultuoti sporto ir mitybos klausimais. Dar būdama D. Britanijoje autorė suprato, kad jai patinka dirbti su žmonėmis, tad ir Lietuvoje negalėjo nustygti vietoje. Čia baigusi studijas rinkodaros bei kultūros vadybos srityse, kurį laiką visus norinčius mokė afrikietiškų šokių, vėliau kartu su vyru A. Pauliukevičiumi dirbo „KILO grupėje“, o galiausiai įkūrė savo kompaniją MB „Aktyvi Ilka“.

Ilka Rae Adams (g. 1986) – šaunioji mitybos ir sporto specialistė, asmeninė trenerė, „Miss Namibija“ titulo laimėtoja, šokių mokytoja ir puikios knygos „Super maistas“ (2015 m ... .) autorė. Vos baigusi mokyklą gimtojoje Namibijoje, Ilka Rae Adams patraukė į Europą, kad geriau perprastų kultūrą, kurios ištakas siekia jos giminės šaknys. Laimingo atsitiktinumo dėka, mergina Anglijoje sutiko Andrių Pauliukevičių, kuris atsiviliojo Ilką Rae Adams į Lietuvą. Jau nuo paauglystės jautusi aistrą aktyviam gyvenimo būdui, Ilka Rae Adams sukaupusi pakankamai patirties pati ėmėsi konsultuoti sporto ir mitybos klausimais. Dar būdama D. Britanijoje autorė suprato, kad jai patinka dirbti su žmonėmis, tad ir Lietuvoje negalėjo nustygti vietoje. Čia baigusi studijas rinkodaros bei kultūros vadybos srityse, kurį laiką visus norinčius mokė afrikietiškų šokių, vėliau kartu su vyru A. Pauliukevičiumi dirbo „KILO grupėje“, o galiausiai įkūrė savo kompaniją MB „Aktyvi Ilka“.
Skaityti daugiau