Andrius Pauliukevičius

iš viso 11
Rodoma 1-1111

Andrius Pauliukevičius (g. 1981) – treneris, kelis kartus tapęs Europos kultūrizmo čempionu bei pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionatų prizininku, sveikos gyvensenos konsultantas, internetinio projekto Kilo.lt vadovas ir didelio populiarumo sulaukusios knygos „Tobulas kūnas“ (2014 m.) autorius.

Karjerą pradėjęs kaip istorijos mokytojas, „Lietuvos Tarzanu“ vadinamas Andrius Pauliukevičius susiprato norintis eiti sportininko keliu. Visgi nuo edukacinės veiklos toli nepabėgęs, šis sertifikuotas treneris kurį laiką dirbo žurnalo apie kultūrizmą redaktoriumi ir jau spėjo parašyti gausybę straipsnių socialinėmis temomis.

Ne visiems yra žinoma, kad dažnai televizijos projektuose dalyvaujantis ir kartais serialuose besifilmuojantis Andrius Pauliukevičius vaikystėje intensyviai sirgo, gydytojų liepiamas vengė fizinio krūvio. Laimei, skaudi patirtis išugdė sveikos mitybos įpročius, vėliau padėjusius A. Pauliukevičiui sėkmingai žengti į kultūrizmo pasaulį. Paauglystėje pradėjęs nuo paprastų pratimų, antrajame universiteto kurse jis jau pirmu mėginimu laimėjo Lietuvos fitneso čempionatą.

Andrius Pauliukevičius (g. 1981) – treneris, kelis kartus tapęs Europos kultūrizmo čempionu bei pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionatų prizininku, sveikos gyvensenos konsul ... tantas, internetinio projekto Kilo.lt vadovas ir didelio populiarumo sulaukusios knygos „Tobulas kūnas“ (2014 m.) autorius. Karjerą pradėjęs kaip istorijos mokytojas, „Lietuvos Tarzanu“ vadinamas Andrius Pauliukevičius susiprato norintis eiti sportininko keliu. Visgi nuo edukacinės veiklos toli nepabėgęs, šis sertifikuotas treneris kurį laiką dirbo žurnalo apie kultūrizmą redaktoriumi ir jau spėjo parašyti gausybę straipsnių socialinėmis temomis. Ne visiems yra žinoma, kad dažnai televizijos projektuose dalyvaujantis ir kartais serialuose besifilmuojantis Andrius Pauliukevičius vaikystėje intensyviai sirgo, gydytojų liepiamas vengė fizinio krūvio. Laimei, skaudi patirtis išugdė sveikos mitybos įpročius, vėliau padėjusius A. Pauliukevičiui sėkmingai žengti į kultūrizmo pasaulį. Paauglystėje pradėjęs nuo paprastų pratimų, antrajame universiteto kurse jis jau pirmu mėginimu laimėjo Lietuvos fitneso čempionatą.
Skaityti daugiau