Įdomybės

KNYGOS.lt TOP 10 ieškomiausių frazių

Jei skaitote tiek pat daug, kiek mūsų Lapė Mėlynakė, turbūt ir jums pasitaiko akimirkų, kai nežinote, ką skaityti toliau. Tad jeigu draugų rekomenduojamų knygų sąrašas išseko, siūlome šį tą kur kas labiau intriguojančio! Patenkinkite savo smalsumą ir tarsi pro raktų skylutę žvilgtelėkite į tai, kas labiausiai domina kitus skaitytojus. Sužinokite, ko el. knygyne KNYGOS.lt ieškoma daugiausiai – pristatome ieškomiausių frazių TOP 10!

Laimingi-sunsnukiai

10. Knyga „Laimingi šunsnukiai“. Nenuostabu, kad ieškomiausių frazių sąraše puikuojasi saviugdos revuliucionieriaus ir gyvenimo provokatoriaus Alex Monaco knygos pavadinimas. Kokybiško gyvenimo gido autorius tikrai žino, kaip būti pastebėtam internetinėje erdvėje. Įžūliai atviri straipsniai, motyvuojanti muzika, prabangios kasdienybės detalės nuotraukose ir intriguojanti, veidą nuo visuomenės slepianti asmenybė incognito – tai tik kelios priežastys, kodėl Alex Monaco įsitvirtino populiariausių knygų gretose, palikęs kitus motyvatorius užnugaryje.

Tad jeigu ir jūs ieškote laimingo gyvenimo receptų ir esate pasiruošęs susidurti su neišvengiamu šalutiniu laimės poveikiu, nedvejodami atsiverskite knygą „Laimingi šunsnukiai“ ir atverkite duris visas gyvenimo sritis lydinčiai sėkmei.

Aš prieš tave9. Knyga „Aš prieš tave“. Vos prieš kelias dienas kino teatruose pasirodžiusi pasaulyje pripažinto meilės romano ekranizacija pritraukė stulbinamai daug žiūrovų tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse, tačiau knygų mylėtojai greičiausiai pritars, jog filmai retai prilygsta malonumui perskaityti tai, kas įkvėpė garsiausius režisierius perkelti žavingas istorijas į kino ekranus.

„Aš prieš tave“ – tai prikaustanti dėmesį neįprastos poros santykių istorija. Viljamas Treinoras – galantiškas, energingas, sėkmingą bankininko karjerą pradėjęs jaunuolis, kuris po susidūrimo su motociklu tapo paralyžiuotas ir prarado bet kokį norą gyventi. Tačiau viską pakeičia į jo gyvenimą atėjusi Luiza, kuri negali sau leisti atsisakyti gerai apmokamo pasiūlymo tapti Viljamo pagalbininke. Nors ignoruojama, Luiza pasiryžta nepasiduoti niūrioms Viljamo nuotaikoms ir parodyti vaikinui, kad gyventi verta, nepaisant pačių tragiškiausių aplinkybių. Prasideda naujas, nuotykių ir netikėtumų, vilties ir meilės kupinas Viljamo ir Luizos gyvenimo tarpsnis, kuris iš esmės pakeis juos abu. Kaip? Būtinai perskaitykite ir sužinokite! Juk tikros meilės istorijų niekada nebus per daug!

Mazasis-princas8. Knygelė Mažasis Princas“. Vaikystė be Mažojo Princo – ne vaikystė, drąsiai teigiame ir pristatome 8-ąją vietą užkariavusią, tiek suaugusiųjų, tiek vaikų visame pasaulyje mėgstamą istoriją ir mylimą personažą. A. de S.-Exupéry istorija moko mus išminties nemoralizuodamas ir nenusileisdamas iki sentimentalumo. Nuo ko pradėti pažintį su Mažuoju Princu? Ką tik prekyboje pasirodžiusi filmo knyga „Mažasis Princas“ papasakos nuostabią draugystės istoriją, o jei jūsų mažasis skaitytojas nori tapti šios puikios istorijos dalimi, išbandykite Mažojo princo stebuklingą užduočių arba spalvinimo knygeles, kuriose keliaudami kartu su mažuoju princu, vaikai mokysis piešti, skaičiuoti, stebėti, braižyti figūras ir atlikti kitas ikimokyklinio amžiaus vaikams skirtas užduotėles. Rekomenduojame kiekvienam augančiam protui!

7. Guillaume Musso – ekonomikos mokytojas ir rašytojas iš Prancūzijos, kuris sėkmės sulaukė netikėtinomis aplinkybėmis. Musso pateko į automobilio avariją, kurioje vos nežuvo. Nauja fatališka patirtis jį įkvėpė naujai knygai pavadinimu Afterwards. Ši sulaukė dar anuomet autoriui neregėtos sėkmės.  Jeigu ir jūs norite pažinti šio autoriaus kūrybą, rekomenduojame 3 populiariausius jo kūrinius:

  • Popierinė mergina“ – pribloškiantis pasakojimas apie išgalvotą personažą ir kartu neabejotinai gyvą žmogų. Realybė susipina su fikcija, kuri įstumia į svaiginantį bei pražūtingą žaidimą.
  • Centrinis parkas“ – psichologinis trileris, sukeliantis daugybę klausimų jau verčiant pirmuosius puslapius. Įtemptas siužetas ir pribloškianti pabaiga.
  • Dabarties akimirka“ – naujausias Musso psichologinis trileris, kuris parodo, kad meilė yra sunkiausias gyvenimo išbandymas.

6. Mandalos. Spalvinimo knygas suaugusiesiems KNYGOS.lt internetinėje parduotuvėje pristatėme prieš daugiau nei vienerius metus. Šiandien meno terapijos knygų gausa gali patenkinti net išrankiausio skonio pirkėją, tačiau tai, jog į ieškomiausių frazių dešimtuką pateko žodis „mandalos“, įrodo, kad būtent mandalų piešiniai yra tikri šio žanro knygų favoritai!

Kaip pažadinti savo kūrybiškumą ir atsiriboti nuo įtampos ir streso, kurį daugelis iš mūsų patiriame kasdien? Suaugusiesiems skirtas meno terapijos spalvinimo knygas su įspūdingais mandalų piešiniais verta išbandyti kiekvienam, norinčiam leistis į atpalaiduojančią savęs pažinimo kelionę. Šios kelionės rezultatas bus Jūsų sukurtas kūrinys, o kelionės maršrutas gali būti įvairus:

5. Lars Kepler – tai pseudonimas, po kuriuo slepiasi sutuoktiniai Alexanderis Ahndoril ir Alexandra Coelho Ahndoril iš Švedijos. Penktoje ieškomiausių KNYGOS.lt frazių sąrašo vietoje esančių profesionalių ir sėkmingų rašytojų lars-kepler-knygosknygos leidžiamos 37 šalyse, o iki šiol jų parduota daugiau nei 5 milijonai egzempliorių! Jei ir jūs esate įtempto siužeto detektyvų ir trilerių žanro gerbėjai, drąsiai rekomenduojame 5 komisaro Jono Lino istorijas – garantuojame skaitymo malonumą nuo pirmo iki paskutinio puslapio:

4. „After“. Milijonus skaitytojų visame pasaulyje sužavėjusią rašytojos Annos Todd knygų seriją – literatūrinę interneto sensaciją – tiesiog būtina perskaityti kiekvienam, ieškančiam tikrai geros meilės istorijos. Abejingų tikrai nepaliks – įsitikinkite tuo patys! Tai meilės istorija apie Tesą, gerą, ambicingą merginą, ir Hardiną – tatuiruotą pasipūtėlį sutaršytais plaukais. Jausmingas pasakojimas, subtili erotika, skausmingi išgyvenimai, netikėtos išdavystės… Tai istorija, kurioje bus VISKO, ko reikia tikrai įdomiam laikui su knyga. Knygų seriją sudaro keturios dalys:

Įsivelkite į Tesos ir Hardino meilės istoriją jau dabar.

Balansas3. „Balansas“. Garbingą vietą ieškomiausių frazių trejetuke užima knyga „Balansas“ – tai tikra biblija kiekvienam, norinčiam gyventi aktyviai, džiaugtis neblėstančia energija, puikia fizine forma ir dailiomis kūno linijomis. Knygoje rasite ne tik vertingų patarimų, bet ir puikių receptų, tad gardžių ir sveikų pietų ar vakarienių idėjų tikrai nepritrūksite ne tik šią vasarą, bet ir ištisus metus. Jeigu iki šiol manėte, kad sportuojantys ir savo mitybą prisižiūrintys žmonės valgo tik sausą vištieną ir varškę, šią knygą jums perskaityti būtina – knygos autoriai paneigs pagrindo neturinčius mitus ir įrodys, jog sveikas, teisingai pagamintas ir laiku valgomas maistas gali būti ne tik be galo gardus, bet ir suteikiantis energijos.

2. Jo Nesbo. Antroje vietoje džiaugiamės matydami autorių, kurio kriminalinių detektyvų žanro gerbėjams pristatyti tikrai nereikia – rašytojas, muzikantas, ekonomistas, futbolininkas…  Tiesa, futbolo karjeros aukštumų pasiekti sutrukdė abiejų kelių trauma, tačiau skaitytojai dėl to tik laimėjo, tiesa?

Pirmąjį detektyvą Jo Nesbo parašė atostogų Australijoje metu. Paprašytas prodiuserių aprašyti šlovingo grupės periodo įspūdžius, jis nusprendė, kad kur kas paprasčiau būtų sukurti fiktyvią kriminalinę istoriją. Tik pagalvokite! Taip gimė meistriškas kūrinys „Šikšnosparnis – istorija apie inspektorių Hulę. Taip prasidėjo neįtikėtino populiarumo sulaukusio antiherojiško intelektualaus protagonisto istorijų serija tikriems detektyvų žanro gurmanams.

1. „Du gyvenimai“. Jei vis dar manote, kad nėra knygų, kurios gali pakeisti gyvenimą, perskaitykite knygą „Du gyvenimai“! Įspūdingos apimties ir dar įspūdingesnio turinio knyga du-gyvenimai-knygadešimtmečius buvo slapta perrašinėjama ir dalijama iš rankų į rankas kaip didžiausias turtas. Tai knyga, kuri gydo sielą, pabudina iš dvasios letargo ir atgaivina kūną.

Pasakojama, jog pokario metais kai kurie iškilūs Rusijos medikai savo pacientams šią knygą skirdavo kaip papildomą gydymo terapijos priemonę. Iš tiesų, ją perskaitęs tiesiog negali ir neturi teisės gyventi taip pat. Praėjus daugiau nei pusšimčiui metų nuo sukūrimo, „Du gyvenimai“ šiandien skamba netgi aktualiau nei tada: kai sunku rasti Kelią, ji gali tapti Vedliu.

Na, o jei šią knygą jau perskaitėte, rekomenduojame kitas Auksinio obuolio serijos knygas: Dvasios mokytojo sodasPašnekesiai su draugu“ ir Džiaugsmo mokslas.

Štai ir peržvelgėme KNYGOS.lt lankytojų ieškomiausių frazių TOP 10! Ar radote tai, kas sudomino ir paskatino leistis į dar vieną naują kelionę su knyga? Beje, ieškodami norimo žanro knygos, peržvelkite viršutinį ir šoninį KNYGOS.lt meniu. Mes dirbame tam, kad apsipirkti būtų kuo lengviau, greičiau ir patogiau!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!