Perkamiausios vasario mėnesio knygos
Knygos.lt naujienos

Vasario mėnesio skaitomiausios knygos

Mylintiems knygas vasario mėnuo yra vienas svarbiausių metuose. Kodėl? Akivaizdu! Šį mėnesį vyksta laukiamiausias metų renginys – Vilniaus knygų mugė, kurios metu leidyklos pristato daugybę puikių naujienų ir primena apie geriausias pernykštes knygas. Tad ką labiausiai skaitėte vasarį? Tarp sausio populiariausių (jas aptarėme čia) į knygos.lt TOP 100 sąrašo viršų užkopė šios penkios knygos. Pristatome jas jums ir kviečiame skaityti!

Jen Sincero YOU ARE A BADASS: kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori

Savigalbos bestselerių autorės ir gyvenimo būdo vadovės Jen Sincero knyga YOU ARE A BADASS skirta visiems tiems, kuriems pabodo gyventi savo drungną gyvenimą su retkarčiais sublyksinčia viena kita nuostabia akimirka. Esate vienas tų, kuris tikite, kad galite daugiau, tačiau jaučiatės įstrigę nereikšminguose kasdienybės reikaliukuose? Galbūt jūsų gyvenime trūksta sukrėtimo, kuris išjudintų didesniems pokyčiams?

Ši knyga – būtent toks trokštamas sukrėtimas, kuris akiplėšiškai užduos esminius klausimus, padėsiančius nebešvaistyti laiko veltui ir imti savo gyvenimą į savo rankas. Šmaikščiai, įžūliai, įkvepiančiai, jaudinančiai atvirai autorė padės patikėti, kad viskas yra įmanoma, o svarbiausia – paskatins pagaliau imtis veiksmų.

Skaitote anglų kalba? Jen Sincero knygos iš YOU ARE A BADASS serijos

Sarah Wilson ĮVEIKTAS NERIMAS: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole

Ką norisi atsakyti kaskart išgirdus klausimą „kaip gyvenate?“. Rodos, viskas gerai, tačiau iki tikros laimės kažko trūksta? Galbūt dvasinę savijautą apkartina vis aplankantis nerimas? Pats laikas įveikti šią pabaisą!

Sara Wilson knygoje ĮVEIKTAS NERIMAS nuosekliai, pasitelkdama gausybę šaltinių, asmeninę patirtį ir humorą, pasakoja, kaip susitvarkyti su kankinančiu nerimu ir tapti savo gyvenimo šeimininku. New York Times bestseleris padės skaitytojams atrasti ne tik užuojautą ir bendrystės jausmą, bet ir pateiks praktinių patarimų, kaip išmokti gyventi su nerimu ir atrasti sielos ramybę.

Skaitote anglų kalba? Daugiau Sarah Wilson knygų

Debi Gliori MYLĖSIU TAVE, KAD IR KAS NUTIKTŲ

Pasaka prieš miegą – vienas gražiausių ritualų ir vienas brangiausių prisiminimų, kuriuos savo vaikams gali padovanoti tėvai. Pasirinkimas, ką skaityti vaikams, yra be galo platus, tačiau nedaug knygų yra tokios jautrios, kupinos šilumos ir besąlyginės meilės kaip Debi Gliori knyga MYLĖSIU TAVE, KAD IR KAS NUTIKTŲ.

Ši knyga – tai nuostabus pasakojimas apie mažą lapiuką ir jo mamą, švelniai paneigiančią mažylio nuogąstavimus ir nuraminančią, kad mamos meilė yra beribė, besąlyginė ir amžina. Kas gali būti gražiau?

Skaitote anglų kalba? Daugiau Debi Gliori knygų vaikams

Michelle Obama MANO ISTORIJA

Michelle Obama – viena ryškiausių šių dienų asmenybių ir pasauliui įdomi gerokai daugiau nei kaip buvusi JAV pirmoji ponia, prezidento Baracko Obamos žmona. Knygoje MANO ISTORIJA Michele Obama pasakoja apie gyvenimą nuo vaikystės iki savo vyro prezidentavimo metų, atverdama širdį, pasidalindama asmeniniais sunkumais, įkvėpdama skaitytojus išdrįsti paklausti savęs, kas esame ir kuo norime tapti.

Oriai, be galo nuoširdžiai, autentiškai ir su puikiu humoru pasakojama istorija – idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ryškių asmenybių autobiografijas.

Skaitote anglų kalba? Michelle Obama knyga BECOMING

Graham Swift MOTINŲ SEKMADIENIS

Lėtai, niekur neskubant, leidžiant sau įsijausti ir pajausti, stabtelėti, įsiklausyti ir pasigrožėti… Vieno garsiausių šiuolaikinių britų rašytojų Graham Swift romanas MOTINŲ SEKMADIENIS sužavės įstabiai poetišku, jautriu ir giliu pasakojimu apie savęs paieškas ir moters išsilaisvinimą iš socialinių, intelektualinių ir seksualinių suvaržymų.

Jei ir jus žavi Virginios Woolf, Kazuo Ishiguro ar Juliano Barneso kūrybos stilius, būtinai perskaitykite ir Graham Swift naujausią romaną, kuris nukels į XX amžiaus pirmąją pusę ir leis prisiliesti prie trapaus grožio kupinos žmogiškosios būties.

Skaitote anglų kalba? Graham Swift knyga Mothering Sunday

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!