Populiariausių knygų TOP 100

Perkamiausios, populiariausios knygos.

TOP 1 -26% TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI. Pasaulį parklupdžiusi istorija apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių. Perkamiausia 2019 m. knyga – jau lietuviškai!

TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI. Pasaulį parklupdžiusi istorija apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių. Perkamiausia 2019 m. knyga – jau lietuviškai!

Delia Owens 98
Kaja Klark atokaus Šiaurės Karolinos miestelio gyventojams yra neįmenama paslaptis. Tapusi paaugle Kaja susibičiuliauja su vietiniu vaikinu. Merginos grožis nepalieka abejingo ir Čeiso Endriuso. Tad kai pelkėse 1969-ųjų spalį aptinkamas jo lavonas, Kaja tampa įtariamąja.
Skaityti daugiau
13.99 € 19.00 €
 • Išsiųsime per 2–3 d. d.

TOP 2 -15% SAULĖS SESUO: Elektros istorija. Septynios seserys. 6 knyga

SAULĖS SESUO: Elektros istorija. Septynios seserys. 6 knyga

Lucinda Riley
Svaiginantis pasakojimas, vedantis skaitytoją nuo betoninių Manhatano dangoraižių iki deginančios Afrikos saulės, nuo narkotikų iki liūtų medžioklės, nuo kovų už juodaodžių teises Harleme iki masajų genties ritualų – tokia šeštosios sesers Elektros istorija.
Skaityti daugiau
18.69 € 21.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 3 -12% PENKIOS MEILĖS KALBOS: kaip suprasti ir išmokti meilės kalbą. Knyga, pakeitusi milijonų žmonių santykius!

PENKIOS MEILĖS KALBOS: kaip suprasti ir išmokti meilės kalbą. Knyga, pakeitusi milijonų žmonių santykius!

Gary Chapman 34
Remdamasis ilgamete šeimų konsultavimo patirtimi ir iliustruodamas ją konkrečiais savo klientų pasakojimais, dr. Garis Čapmanas ne tik patars, kaip jaustis mylimiems, bet ir išmokys mylėti.
Skaityti daugiau
9.69 € 10.99 €
 • Išsiųsime per 2–6 d. d.

TOP 4 -26% Altorių šešėly (2019)

Altorių šešėly (2019)

Vincas Mykolaitis-Putinas 29
„Altorių šešėly“ – svarbiausias lietuvių literatūros klasiko Vinco Mykolaičio-Putino kūrinys. Šis psichologinis romanas ypač svarbus XX a. ketvirtojo dešimtmečio literatūros kontekste, nes puikiai atskleidžia filosofinį pagrindinio veikėjo santykį su gyvenamuoju laiku. Altorių šešėly pradėjo naują kelią lietuvių romano istorijoje ir iki šiol tebelaikomas geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje.
Skaityti daugiau
3.18 € 4.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 5 -32% CILKOS KELIAS: bestselerio „Aušvico tatuiruotojas“ tęsinys

CILKOS KELIAS: bestselerio „Aušvico tatuiruotojas“ tęsinys

Heather Morris 18
Šis romanas – neišmatuojamos žmogaus valios, pasiryžimo išgyventi ir gebėjimo mylėti bet kokiomis aplinkybėmis liudijimas. „Ji buvo narsiausias mano pažinotas žmogus." Laleʼas Sokolovas
Skaityti daugiau
12.28 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 6 -50% Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės

Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės

Marina Melija 1
Autorė analizuoja konkrečius atvejus, su kuriais susiduria savo darbe konsultuodama tėvus, ir atskleidžia išmintingų tėvų elgesio veiksmų seką, padedančią išspręsti „neišsprendžiamas" problemas.
Skaityti daugiau
6.30 € 12.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 7 -76% 10% laimingesnis

10% laimingesnis

Dan Harris 28
Knyga kviečia į kelionę po negirdėtus neuromokslo atradimus, vidinius media tinklo užkaborius ir Amerikos dvasinio pasaulio kraštutinumus. Perskaitę ją, gausite žinių rinkinį, galintį išties pakeisti jūsų gyvenimą.
Skaityti daugiau
2.49 € 10.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 8 -27% Dievų miškas (2013)

Dievų miškas (2013)

Balys Sruoga 17
Balys Sruoga (1896–1947) – lietuvių literatūros klasikas. Be jo neįmanoma įsivaizduoti XX a. pirmosios pusės Lietuvos kultūrinio gyvenimo. Rašytojo atsiminimų knyga Dievų miškas vertinama kaip vienas originaliausių Europos memuaristikos kūrinių apie nacių koncentracijos stovyklas.
Skaityti daugiau
3.15 € 4.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 9 -20% Kabinetas 339

Kabinetas 339

Dovydas Pancerovas, Birutė Davidonytė 36
2018-ųjų balandį naujienų portalo 15min tyrimų skyriaus žurnalistai gauna intriguojančią žinutę iš slapto šaltinio, praminto Raktininku. Jis rašo apie įtartiną premjero Sauliaus Skvernelio komandos susitarimą su privačia energetikos įmone. Žurnalistai ima aiškintis, kas vyksta.
Skaityti daugiau
13.89 € 17.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 10 -80% ŠOKIS SU DRAMBLIAIS: dėmesingo įsisąmoninimo vadovas sergantiems demencija, Parkinsono, Alzheimerio ir kitomis lėtinėmis ligomis bei visiems, kurių smegenys sensta

ŠOKIS SU DRAMBLIAIS: dėmesingo įsisąmoninimo vadovas sergantiems demencija, Parkinsono, Alzheimerio ir kitomis lėtinėmis ligomis bei visiems, kurių smegenys sensta

Jarem Sawatsky 9
Šioje išskirtinėje knygoje siūloma pagalba, kurią šioje sudėtingoje gyvenimo kelionėje gali pasiūlyti tik geras draugas. Jei jums patinka jautrios istorijos, tikra išmintis ir vos juntamas grubokas humoras, tuomet ši gyvenimą keičianti knyga tikrai sužavės.
Skaityti daugiau
1.62 € 8.09 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 11 -30% AUŠVICO TATUIRUOTOJAS: tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo drama, nušviečianti dangiška vilties šviesa net tamsiausiomis žmonijos istorijos akimirkomis

AUŠVICO TATUIRUOTOJAS: tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo drama, nušviečianti dangiška vilties šviesa net tamsiausiomis žmonijos istorijos akimirkomis

Heather Morris 77
„Nepaprasta išskirtinio gyvenimo ir didžiosios meilės istorija. Jos herojus Leilas patvirtina vieną iš garsių Viktoro E. Franklio minčių: „Žmogus išsigelbės per meilę ir meilėje." Ashley Hay
Skaityti daugiau
10.49 € 14.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 12 -60% ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

James Clear 12
Šis suprantamas ir aiškus vadovas parengtas remiantis patikimais biologijos, psichologijos ir neurologijos faktais. Tai leis skaitytojams išlaikyti gerus įpročius ir atsikratyti blogųjų. Knyga, akimirksniu tapusi „New York Times" bestseleriu!
Skaityti daugiau
8.00 € 19.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 13 -30% MYLĖSIU TAVE, KAD IR KAS NUTIKTŲ: nuostabus pasakojimas apie begalinę tėvų meilę

MYLĖSIU TAVE, KAD IR KAS NUTIKTŲ: nuostabus pasakojimas apie begalinę tėvų meilę

Debi Gliori 49
„Nuostabus pasakojimas apie begalinę tėvų meilę." Scotsman
Skaityti daugiau
5.45 € 7.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 14 -60% NERIBOTA ATMINTIS: kaip panaudoti pažangiausias mokymosi technikas, padedančias greičiau mokytis, daugiau įsiminti ir nuveikti

NERIBOTA ATMINTIS: kaip panaudoti pažangiausias mokymosi technikas, padedančias greičiau mokytis, daugiau įsiminti ir nuveikti

Kevin Horsley 21
XXI a. gebėjimas greičiau mokytis ir veiksmingiau panaudoti savo protą gali tapti vieninteliu pranašumu prieš varžovus. Perskaitęs knygą „Beribė atmintis", tapsite tikru atminties meistru.
Skaityti daugiau
4.32 € 10.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 15 -32% DŽYRU DŽYRU MUZIKĖLĖ: tarimą lavinančios dainelės. Vartykite, klausykite ir dainuokite kartu su vaikais!

DŽYRU DŽYRU MUZIKĖLĖ: tarimą lavinančios dainelės. Vartykite, klausykite ir dainuokite kartu su vaikais!

Aušra Žičkienė, Dovydas Čiuplys, Vytautas Leistrumas 7
Visiems žinomos ir mažiau girdėtos linksmos lietuvių liaudies dainelės vaiko tarčiai lavinti. Dainuoti smagu ir naudinga. Mokantis dainas gerėja tarimas ir atmintis.
Skaityti daugiau
15.04 € 21.99 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 16 -62% (Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy: įžūlus, rafinuotas ir ryškus iliustruotas vadovas, kuris privers palikti dulkėti tradicinius anglų kalbos vadovėlius!

(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy: įžūlus, rafinuotas ir ryškus iliustruotas vadovas, kuris privers palikti dulkėti tradicinius anglų kalbos vadovėlius!

Luci Gutiérrez 29
„(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy“ – išradingas, subtilus ir juokingas iliustruotas vadovas su vienos iš sudėtingiausių kalbų ypatumais ir kebliausiais klausimais!
Skaityti daugiau
7.99 € 20.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 17 -78% Milijonieriaus užrašai: kaip tapti labai turtingu

Milijonieriaus užrašai: kaip tapti labai turtingu

Grant Cardone 36
Šioje 48 puslapių knygoje „Milijonieriaus Užrašai" Grant Cardone, pasaulio nr. 1 pardavimų ir socialinės medijos ekspertas, remdamasis savo patirtimi parodo, kaip iš visiško dugno galima pakilti ir tapti sėkmingu bei laimingu!
Skaityti daugiau
2.99 € 13.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 18 -19% Balta drobulė

Balta drobulė

Antanas Škėma 8
Antanas Garšva dirba liftininku viename didžiausių Niujorko viešbučių. Jį slegia uniforma, bukinantis darbas, vienatvė, kamuoja egzistenciniai klausimai, kūrybinės kančios ir, regis, jis tuoj, tuoj išprotės.
Skaityti daugiau
3.15 € 3.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 19 -30% PAČINKO: nuostabus šeimos epas – žvejo dukros Sundžos ir būsimų trijų jos giminės kartų gyvenimo istorija

PAČINKO: nuostabus šeimos epas – žvejo dukros Sundžos ir būsimų trijų jos giminės kartų gyvenimo istorija

Min Jin Lee 11
1932-ieji, Korėja. Mylima luošo žvejo dukra Sundža triukšmingame uostamiesčio turguje sutinka nepažįstamąjį. Žavus vyras užburia ją kalbomis ir pažada po kojomis pakloti visą pasaulį. Tačiau nepriteklių augintos žvejo dukros meilei nelemta baigtis laimingai.
Skaityti daugiau
13.01 € 18.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 20 -28% 1984-ieji: klasika, pribloškianti savo aktualumu

1984-ieji: klasika, pribloškianti savo aktualumu

George Orwell 39
„Kuo toliau, tuo aktualesnė knyga. Kai perskaičiau knygą 1990 ar 1991, tai atrodė kaip fantastinis romanas. Dabar realybė jau pranoksta Orwelo rūsčią utopiją.“ Skaitytojas Vygantas
Skaityti daugiau
5.95 € 8.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 21 -34% NAUJOJI ŽEMĖ: nubuskite ir siekite savo tikslų

NAUJOJI ŽEMĖ: nubuskite ir siekite savo tikslų

Eckhart Tolle 18
Knygos „Šios akimirkos jėga“ autorius milijonus žmonių įkvėpė siekti laisvės ir džiaugsmo, – dalykų, kurie randami šioje būties akimirkoje. Šios knygos skaitytojai sužinos, kaip atsisakyti prisirišimo prie ego ir pradėti gyventi tikrą pasitenkinimą teikiantį gyvenimą!
Skaityti daugiau
6.37 € 9.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 22 -25% PETRO IMPERATORĖ: naujas Kristinos Sabaliauskaitės romanas

PETRO IMPERATORĖ: naujas Kristinos Sabaliauskaitės romanas

Kristina Sabaliauskaitė 190
Menotyros mokslų daktarės rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės naujausias istorinis romanas „Petro imperatorė" – pirma dilogijos knyga, paremta išsamiais epochos tyrimais, autentiškais šaltiniais, išlikusiais istorinių asmenybių laiškais.
Skaityti daugiau
12.89 € 17.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 23 -40% Sudeginta gyva

Sudeginta gyva

Souad 6
Gyvas moters liudijimas apie savo gyvenimą ir žiaurius savo šalies papročius.
Skaityti daugiau
5.77 € 9.61 €
 • Išsiųsime per 2–6 d. d.

TOP 24 -28% GYVULIŲ ŪKIS: neabejotinai svarbiausias grožinės politinės satyros kūrinys

GYVULIŲ ŪKIS: neabejotinai svarbiausias grožinės politinės satyros kūrinys

George Orwell 69
„Pasakojimas apie revoliuciją, pasukusią šunkeliais — ir apie tai, kaip puikiai buvo pateisinamas kiekvienas būsimas jos pradinės doktrinos iškraipymo žingsnis"
Skaityti daugiau
5.95 € 8.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 25 -20% Haris Poteris ir Išminties akmuo. 1 dalis

Haris Poteris ir Išminties akmuo. 1 dalis

J.K. Rowling 15
Haris Poteris – vienuolikmetis, vargstantis klaikioje dėdės ir tetos Durslių šeimynėlėje. Jis miega sandėliuke po laiptais ir nė sykio nėra šventęs gimtadienio. Viskas pasikeičia pašto pelėdai atnešus nepaprastą kvietimą – mokytis Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje.
Skaityti daugiau
11.43 € 14.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 26 -79% KARAVALIS: atmink, tai tik žaidimas. Stebuklinga istorija, kuri įtrauks skaitytojus į meilės, dūžtančių širdžių ir magijos žaidimą. Patiks „Bado žaidynių“ ir „Naktinio cirko“ gerbėjams!
2.99 € 13.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 27 -21% 16 gydančių istorijų: kai gyvenimas užknisa

16 gydančių istorijų: kai gyvenimas užknisa

Rasa Borodina 20
Knygoje „16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa" Rasa pasakoja tikras, Lietuvoje gyvenančių žmonių istorijas. Tai žmonės, kurie pabuvojo emociniame dugne ir nebematė gyvenimo prasmės. Jie rado jėgų pakilti, tad nori su jumis pasidalinti savo patirtimi.
Skaityti daugiau
9.57 € 12.15 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 28 -12% KŪRĖJO KELIAS: pasaulinis bestseleris, padėjęs milijonams įveikti vidines baimes, atrasti įkvėpimą ir išlaisvinti kūrybines galias

KŪRĖJO KELIAS: pasaulinis bestseleris, padėjęs milijonams įveikti vidines baimes, atrasti įkvėpimą ir išlaisvinti kūrybines galias

Julia Cameron 10
„Kūrėjo kelias" – pasaulinis bestseleris, įkvėpęs milijonus žmonių įveikti ribojančius įsitikinimus ir kūrybiniam procesui kliudančias baimes.
Skaityti daugiau
9.99 € 11.39 €
 • Išsiųsime per 2–6 d. d.

TOP 29 -21% KŪNAS MENA VISKĄ: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas

KŪNAS MENA VISKĄ: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas

Bessel Van Der Kolk 4
Šiame New York Times bestseleryje novatoriškų pažiūrų tyrinėtojas pakeičia mūsų suvokimą apie traumas ir pasiūlo naują, drąsią paradigmą, kaip pasveikti.
Skaityti daugiau
15.57 € 19.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 30 -40% Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą. The Subtle Art of Not Giving a F*ck

Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą. The Subtle Art of Not Giving a F*ck

Mark Manson 64
Ši knyga tarsi būtinas geriausio draugo pliaukštelėjimas per veidą: šmaikšti, vulgari ir tikrai verčianti susimąstyti. Skaityk tik tuo atveju, jei ryšies atmesti visus pasiteisinimus ir aktyviai gyventi sumautai geresnį gyvenimą. – Steve Kamb
Skaityti daugiau
6.59 € 10.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 31 -20% Bėgančios su vilkais

Bėgančios su vilkais

Clarissa Pinkola Estes 23
Kiekvienoje moteryje slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. Šią knygą skaitysiu dar ne kartą. Rekomenduoju visoms, kurios nori suprasti Laukinę moterį ir ją atrasti savyje. Skaitytoja Olga
Skaityti daugiau
19.59 € 24.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 32 -20% Tą vasarą prie jūros

Tą vasarą prie jūros

Indrė Vakarė 5
Naujausias, jau septintasis vienos iš TOP 10 skaitomiausių grožinės literatūros autorių bibliotekose Indrės Vakarės romanas TĄ VASARĄ PRIE JŪROS – dar viena nepamirštama dovana jausmingų istorijų gerbėjoms! Šįkart Jūsų laukia svaiginanti drama, kurioje netrūks adrenalino kup...
Skaityti daugiau
7.99 € 9.99 €
 • Išsiųsime per 2–5 d. d.

TOP 33 -20% Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės

Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės

Aušra Kurienė 27
Viena populiariausių ir geriausiai vertinamų visų laikų knygų apie tėvystę!
Skaityti daugiau
9.59 € 11.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 34 -10% Rugiuose prie bedugnės

Rugiuose prie bedugnės

Jerome David Salinger 14
„Dievinu šią knygą, nes labai lengvas stilius, sakiniai užkabina nuo pat pradžių, yra ir humoro, ir pagrindinis veikėjas Holdenas labai toks "saviakas" atrodo.“ Skaitytoja Laura
Skaityti daugiau
6.92 € 7.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 35 -20% Vaikystės šešėliai

Vaikystės šešėliai

Žydrūnas Sadauskas 9
Problemos suvokimas - tik pusę problemos. Knygoje pateiktos praktikoje patikrintos technikos, kurios leis Jums geriau jaustis šiandieną!
Skaityti daugiau
15.11 € 18.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 36 -21% #Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!

#Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!

Nika Nabokova 31
Jokios moteriškos logikos ir aimanų. Kvapą gniaužiančios formuluotės, gilus žmogaus psichikos ir santykių išmanymas, efektyvūs ir visada veikiantys metodai – Nika išjudins jūsų pamatus ir ištrauks jus iš komforto zonos. Būkite pasiruošę!
Skaityti daugiau
9.91 € 12.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 37 -12% NE-PRIKLAUSOMI: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi

NE-PRIKLAUSOMI: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi

Melody Beattie 4
„Ši knyga yra apie svarbiausią ir tikriausiai labiausiai ignoruojamą žmogaus atsakomybę – rūpinimąsi savimi. Apie tai, ką galite padaryti, kad pasijustumėte geriau." Melody Beattie
Skaityti daugiau
10.69 € 12.19 €
 • Išsiųsime per 2–6 d. d.

TOP 38 -30% Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

David D. Burns 32
Puikiai ir aiškiai parašyta. Praktiška ir įgyvendinama. Skaitytoja Karolina
Skaityti daugiau
11.03 € 15.75 €
 • Išsiųsime per 2–8 d. d.

TOP 39 -20% Haris Poteris ir Paslapčių kambarys. 2 dalis

Haris Poteris ir Paslapčių kambarys. 2 dalis

J.K. Rowling 10
Hariui atostogos pas nedorėlius Durslius buvo liūdnos, o Hogvartse laukia nauji pavojai ir naujos mįslės. Kažkas atidarė Paslapčių kambarį, apipintą šiurpiomis legendomis, ir iš ten ištrūkęs monstras keletą mokinių ir netgi katę Ponią Noris sustingdo į akmenį.
Skaityti daugiau
11.43 € 14.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 40 -30% ITIN JAUTRUS ASMUO: kaip gyvuoti, kai pasaulis tave stelbia

ITIN JAUTRUS ASMUO: kaip gyvuoti, kai pasaulis tave stelbia

Elaine N. Aron 11
Ar jūsų vaizduotė nepaprastai laki ir jus aplanko itin ryškūs sapnai? Ar triukšmas, kvapai ar ryški šviesa erzina, išmuša iš vėžių ar tiesiog gniuždo? Kasdien jaučiate poreikį šiek tiek laiko praleisti visiškai vieni? Jei atsakėte teigiamai bent į vieną iš šių klausimų, vadinasi, jūs esate itin jautrus asmuo.
Skaityti daugiau
8.09 € 11.55 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 41 -25% NURAMINSIU TAVE, NET JEI ŠĖLS AUDRA: nauja lapiuko iš knygelės „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ istorija – užburianti kelionė į ramaus miego ir sapnų karalystę

NURAMINSIU TAVE, NET JEI ŠĖLS AUDRA: nauja lapiuko iš knygelės „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ istorija – užburianti kelionė į ramaus miego ir sapnų karalystę

Debi Gliori 9
Vienos perkamiausių knygų autorių Debi Gliori knygelė „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ – malonus ir lengvas būdas palydėti vaiką į ramų, spalvotą nakties poilsį.
Skaityti daugiau
6.89 € 9.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 42 -76% DIDŽIULIS KALNAS, BEDUGNIS VANDENYNAS: iliustruota gamtos stebuklų kolekcija. Įspūdingas iliustruotas žinynas, kuris padės pažinti pasaulį nuo aukščiausios viršukalnės iki pačių vandenyno gelmių. Ideali dovana bet kokia proga!

DIDŽIULIS KALNAS, BEDUGNIS VANDENYNAS: iliustruota gamtos stebuklų kolekcija. Įspūdingas iliustruotas žinynas, kuris padės pažinti pasaulį nuo aukščiausios viršukalnės iki pačių vandenyno gelmių. Ideali dovana bet kokia proga!

Kate Baker, Zanna Davidson 16
Įspūdingas iliustruotas žinynas padės pažinti pasaulį nuo aukščiausios viršukalnės iki pačių vandenyno gelmių. Ideali dovana bet kokia proga!
Skaityti daugiau
2.99 € 12.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 43 -30% ŠILTINĖ: tikra XX a. pradžioje Niujorke gyvenusios Mary Mallon, geriau žinomos Šiltininkės Merės vardu, istorija paremtas romanas

ŠILTINĖ: tikra XX a. pradžioje Niujorke gyvenusios Mary Mallon, geriau žinomos Šiltininkės Merės vardu, istorija paremtas romanas

Mary Beth Keane 4
„Įsibaiminusios XX a. pr. visuomenės akyse demonizuota Šiltininkė Merė pagaliau įgauna kūną ir kraują, tikras, žemiškas emocijas." LIBRARY JOURNAL
Skaityti daugiau
11.75 € 16.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 44 -50% EMOCINIS INTELEKTAS 2.0: veiksmingos, moksliniais tyrimais pagrįstos strategijos emociniam intelektui lavinti + prisijungimo kodas prie TOP 1 emocinio intelekto testo pasaulyje (lietuvių kalba)

EMOCINIS INTELEKTAS 2.0: veiksmingos, moksliniais tyrimais pagrįstos strategijos emociniam intelektui lavinti + prisijungimo kodas prie TOP 1 emocinio intelekto testo pasaulyje (lietuvių kalba)

Travis Bradberry, Jean Greaves, Patrick Lencioni 9
Knyga „Emocinis intelektas 2.0" padės jums įvaldyti svarbiausią veiksnį, užtikrinantį profesinę ir asmeninę sėkmę.
Skaityti daugiau
7.50 € 14.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 45 -50% PRINCIPAI: gyvenimas ir darbas

PRINCIPAI: gyvenimas ir darbas

Ray Dalio 3
„Principuose“ Rėjus Dalio pasakoja,ko išmoko per visą savo nuostabią karjerą. Jis teigia, kad gyvenimą, vadovavimą, ekonomiką ir investavimą galima sistemizuoti, paverčiant taisyklėmis, ir suprasti lyg mechanizmus.Knyga, pelniusi 2018 metų Axiom Business Book apdovanojimą.
Skaityti daugiau
10.00 € 19.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 46 -50% Mes dedame tašką

Mes dedame tašką

Colleen Hoover 38
„Tai viena nuoširdžiausių ir labiausiai įkvepiančių istorijų, kokią esu kada nors skaičiusi. Ši knyga pakeis jūsų gyvenimą." Knygų tinklaraštis AESTAS
Skaityti daugiau
7.20 € 14.39 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 47 -20% MAMOS NEMOKANČIOS MYLĖTI: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas

MAMOS NEMOKANČIOS MYLĖTI: patarimų knyga, padėsianti dukterims užgydyti sielos žaizdas

Susan Forward, Donna Frazier Glynn 4
Knygoje „Mamos, nemokančios mylėti“ bestselerio Toksiški tėvai autorė Susan Forward kviečia į sudėtingą pokalbį apie žalojantį nemylinčių motinų poveikį dukterims ir pateikia efektyvių technikų, kaip vaduotis iš skausmingos patirties gniaužtų.
Skaityti daugiau
12.78 € 15.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 48 -20% VARYK SAVO ARKLĄ PER MIRUSIŲJŲ KAULUS: nauja Nobelio premijos laureatės Olgos Tokarczuk knyga

VARYK SAVO ARKLĄ PER MIRUSIŲJŲ KAULUS: nauja Nobelio premijos laureatės Olgos Tokarczuk knyga

Olga Tokarczuk 2
„Nuostabiai keistas, legendą primenantis detektyvas... Tai filosofinė paslapčių kupina pasaka apie gyvenimą ir mirtį. Šias paslaptis, jei priglaustumėte prie žemės ausį, pajustume glūdint savo kauluose", – New York Times Book Review
Skaityti daugiau
11.56 € 14.45 €
 • Išsiųsime per 2–8 d. d.

TOP 49 -12% JŪSŲ PASĄMONĖS GALIA: skaitomiausia visų laikų saviugdos knyga

JŪSŲ PASĄMONĖS GALIA: skaitomiausia visų laikų saviugdos knyga

Joseph Murphy 3
„Jūsų pasąmonės galia“ – garsiausia Džozefo Merfio knyga – pristato ir aiškina būdus, kaip sutelkti savo mintis ir pašalinti pasąmonėje glūdinčias kliūtis, neleidžiančias mums gyventi sveikai, turtingai ir laimingai.
Skaityti daugiau
10.29 € 11.69 €
 • Išsiųsime per 2–6 d. d.

TOP 50 -20% Toksiški tėvai. Kaip atsikratyti skaudžios patirties ir susigrąžinti gyvenimą

Toksiški tėvai. Kaip atsikratyti skaudžios patirties ir susigrąžinti gyvenimą

Susan Forward, Craig Buck 13
Šie nesumeluoti pasakojimai gali padėti išsilaisvinti iš žlugdančių santykių su tėvais ir atrasti naują pasaulį, pripildytą pasitikėjimo savimi, vidinės stiprybės ir emocinės nepriklausomybės.
Skaityti daugiau
12.79 € 15.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 51 -12% Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 7 dalis

Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 7 dalis

J.K. Rowling 14
Norėdamas sulaikyti Voldemortą, Haris turi rasti likusius Horokrusus ir juos sunaikinti. Ir stoti į paskutinę, lemtingą dvikovą.
Skaityti daugiau
15.89 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 52 -60% HORMONŲ VALSAS: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų. Parduota daugiau nei 300 000 egzempliorių!

HORMONŲ VALSAS: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų. Parduota daugiau nei 300 000 egzempliorių!

Natalija Zubareva 13
Parduota daugiau nei 300 000 egzempliorių! „Hormonų valsas" – tai unikali moters sveikatos enciklopedija.
Skaityti daugiau
6.40 € 15.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 53 Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija

Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija

Dr. Joe Dispenza 9
Šioje knygoje pateikiami naujausi tyrimų duomenys iš įvairiausių mokslo sričių: neurologijos, biologijos, psichologijos, kvantinės fizikos, siekiant demistifikuoti placebo efektą ir parodyti, kaip neįmanomi dalykai tampa įmanomais.
Skaityti daugiau
10.70 € 15.29 €
 • Tik knygynuose.

TOP 54 -15% SLAPTOJI NAUJŲJŲ LAIKŲ LIETUVOS ISTORIJA

SLAPTOJI NAUJŲJŲ LAIKŲ LIETUVOS ISTORIJA

Kęstutis Jaskelevičius
Skandalingi klausimai ir nepatogūs atsakymai knygoje, kuri netrukus sudrebins Lietuvos leidybos istoriją. Knygoje apžvelgti valstybės kelio vingiai, kuriuos jai teko įveikti atkūrus Nepriklausomybę.
Skaityti daugiau
21.29 € 24.98 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 55 -12% Haris Poteris ir Netikras princas. 6 dalis

Haris Poteris ir Netikras princas. 6 dalis

J.K. Rowling 8
Nuostabiai gyvai ir su žaviu humoru Rowling pasakoja apie Hario Poterio nuotykius Hogvartse šeštaisiais mokslo metais.
Skaityti daugiau
15.89 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 56 -60% PRIŽIŪRĖTOJAS: fatališkas, daugiasluoksnis ir įspūdinga vaizduote stulbinantis „Debesų atlaso“ ir „Sleido namo“ autoriaus kūrinys

PRIŽIŪRĖTOJAS: fatališkas, daugiasluoksnis ir įspūdinga vaizduote stulbinantis „Debesų atlaso“ ir „Sleido namo“ autoriaus kūrinys

David Mitchell 10
„Prižiūrėtojas" yra nuostabi dėlionė. Nors sujungti skirtingas jos dalis užtrunka, kantrybė tikrai atsiperka. Kartą ją surinkus, istorija reikšmingai suskamba."
Skaityti daugiau
6.48 € 16.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 57 -21% Nuodėmių pavasaris. Raveneliai. Kilmingųjų aistros. 3 knyga

Nuodėmių pavasaris. Raveneliai. Kilmingųjų aistros. 3 knyga

Lisa Kleypas 1
Trečioji serijos „Raveneliai. Kilmingųjų aistros" knyga. Londono visuomenėje pasirodo temperamentingieji Raveneliai... Ar pavyks jiems išsaugoti savo valdas ir turtus?
Skaityti daugiau
11.23 € 14.29 €
 • Išsiųsime per 2–7 d. d.

TOP 58 -50% JOKIŲ KOMPROMISŲ! Visada derėkitės, lyg spręstumėte gyvybės ir mirties klausimą!

JOKIŲ KOMPROMISŲ! Visada derėkitės, lyg spręstumėte gyvybės ir mirties klausimą!

Chris Voss, Tahl Raz 11
Jaudinanti, nepakeičiama knyga, kurioje aprašomi Kriso Voso derybų principai, lydėję jį per visą neįtikėtiną jo, kaip FTB derybininko, karjerą bei vėliau, jau tapus apdovanojimus laiminčiu dėstytoju prestižinėse viso pasaulio verslo mokyklose.
Skaityti daugiau
4.75 € 9.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 59 -12% Haris Poteris ir Fenikso brolija. 5 dalis

Haris Poteris ir Fenikso brolija. 5 dalis

J.K. Rowling 9
Penktieji mokslo metai Hogvartse. Hariui daug kas neduoda ramybės: apsigynimo nuo juodosios magijos mokytojas; netikėtumai Grifo Gūžtos kvidičo komandoje ir artėjančių kerėjimo egzaminų baimė. Bet visa tai niekis, palyginti su Tuo, Kurio Nevalia Minėti.
Skaityti daugiau
15.89 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 60 -25% RAIDŽIŲ NAMUČIAI. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramutė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė

RAIDŽIŲ NAMUČIAI. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramutė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė

Ramutė Skučaitė 17
Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramunė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė.
Skaityti daugiau
14.69 € 19.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 61 -31% EITI KIAURAI SIENAS: nepaprastai intymi, drąsi ir dramatiška autobiografija apie vieną garsiausių, charizmatiškiausių ir labiausiai provokuojančių šiuolaikinių menininkių – Mariną Abramovič

EITI KIAURAI SIENAS: nepaprastai intymi, drąsi ir dramatiška autobiografija apie vieną garsiausių, charizmatiškiausių ir labiausiai provokuojančių šiuolaikinių menininkių – Mariną Abramovič

Marina Abramović 29
Ne tik energingos menininkės, kuriančios naujas meno sritis, kūrybos istorija, bet ir viena atviriausių, apmąstymų sukeliančių autobiografijų.
Skaityti daugiau
18.67 € 26.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 62 -12% Ragautojos

Ragautojos

Rosella Postorino 5
Rosellos Postorino romanas „RAGAUTOJOS“, įkvėptas Krauzendorfo kareivinėse dirbusios Adolfo Hitlerio maisto ragautojos Margot Wölk gyvenimo, 2018 metais pelnė prestižinę Campiello premiją ir daug kitų svarbių apdovanojimų.
Skaityti daugiau
16.09 € 18.29 €
 • Išsiųsime per 2–6 d. d.

TOP 63 -20% Haris Poteris ir Azkabano kalinys. 3 dalis

Haris Poteris ir Azkabano kalinys. 3 dalis

J.K. Rowling 10
Haris Poteris su savo geriausiais draugais Roniu ir Hermiona nekantriai laukė trečiųjų mokslo metų Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Tačiau visi mokiniai išsigandę ir susirūpinę. Mat iš Azkabano, burtininkų kalėjimo, pabėgo baisus nusikaltėlis...
Skaityti daugiau
11.43 € 14.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 64 -20% Vernonas Subutexas 1

Vernonas Subutexas 1

Virginie Despentes 2
„Įžūlus, rafinuotas, jaudinantis, drąsus kūrinys apie mus visus: kaip garsiai mes rėkiame, kaip labai mums skauda. Tai istorija apie dabartį." Irish Times
Skaityti daugiau
11.99 € 14.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 65 -20% PYKČIO ŠOKIS. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis

PYKČIO ŠOKIS. Kaip pakeisti santykius su artimiausiais žmonėmis

Harriet Lerner 7
„Iš visų knygų moterims apie asmeninius santykius ir jų keitimą ši yra pati solidžiausia. Joje ras įkvėpimo visos moterys, kad ir kokio amžiaus būtų, kad ir kokį išsilavinimą ar gyvenimo patirtį turėtų.“ Peggy Papp
Skaityti daugiau
10.07 € 12.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 66 -12% Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis

Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis

J.K. Rowling 9
Ketvirtaisiais mokslo metais Hogvartse vyksta burtininkų čempionatas, kuriame dalyvauja magai iš trijų mokyklų. Visi jie turi atlikti sudėtingas užduotis, o burtininkas, įveikęs jas visas, taps nugalėtoju.
Skaityti daugiau
15.89 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 67 -50% ĮVEIKTAS NERIMAS: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole

ĮVEIKTAS NERIMAS: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole

Sarah Wilson 15
Autorės S. Vilson literatūros spektras platus, ji kalbina likimo brolius ir seses, psichinės sveikatos ekspertus, filosofus, net patį Dalai Lamą, o viską, ką sužino, perleidžia per savo asmeninių patirčių prizmę.
Skaityti daugiau
9.00 € 17.99 €
 • Išsiųsime per 2–8 d. d.

TOP 68 -33% KAIP AUGINTI BERNIUKUS XXI AMŽIUJE. Kodėl jūsų sūnūs yra kitokie nei mergaitės ir kaip jiems padėti tapti atvirais, nuoširdžiais ir stipriais vyrais. Viena populiariausių pasaulyje knygų tėvams!

KAIP AUGINTI BERNIUKUS XXI AMŽIUJE. Kodėl jūsų sūnūs yra kitokie nei mergaitės ir kaip jiems padėti tapti atvirais, nuoširdžiais ir stipriais vyrais. Viena populiariausių pasaulyje knygų tėvams!

Steve Biddulph 8
Žemėje nerastumėte dviejų vienodų berniukų, todėl turite pažinti unikalų savo vaiką. Mintis, kad „suprasdami juos galėsime padėti", išpopuliarino šią knygą ir pelnė milijonų šeimų pasitikėjimą visame pasaulyje.
Skaityti daugiau
9.99 € 15.00 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 69 -25% AUGANT KAINUI: kaip apsaugoti berniukų jausmų pasaulį. Knyga, kurią tiesiog būtina perskaityti kiekvienam, norinčiam padėti berniukams užaugti emociškai raštingomis, pilnavertėmis asmenybėmis

AUGANT KAINUI: kaip apsaugoti berniukų jausmų pasaulį. Knyga, kurią tiesiog būtina perskaityti kiekvienam, norinčiam padėti berniukams užaugti emociškai raštingomis, pilnavertėmis asmenybėmis

Dan Kindlon, Michael Thompson 14
Autoriai nagrinėja, kaip kultūra, brukdama sustabarėjusius, kartais net karikatūriškus, vyriškumo idealus, skurdina berniukų jausmų pasaulį, ir pataria, ko reikia, kad šie užaugtų emociškai stabiliais, empatiškais, gebančiais mylėti, rūpintis ir bendrauti vyrais.
Skaityti daugiau
13.42 € 17.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 70 -40% Paskutinis noras. Raganius. 1 knyga

Paskutinis noras. Raganius. 1 knyga

Andrzej Sapkowski 25
„Raganius" – maginės fantastikos apsakymų romanas apie raganių Geraltą iš Rivijos. Vaizdinga, išradinga ir kupina humoro, net ironijos knyga užburs ne tik maginės fantastikos skaitytojus.
Skaityti daugiau
8.81 € 14.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 71 -21% Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais: kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra

Sudėtingi dalykai – sudėtingais laikais: kaip kurti verslą, kai aiškių atsakymų nėra

Ben Horowitz 2
Šioje knygoje analizuojami sudėtingi reikalai, su kuriais vadovas susiduria kasdien. Autorius dalijasi įžvalgomis ir žiniomis, kurias įgijo pats kurdamas ir prižiūrėdamas technologijų įmones, joms vadovaudamas, jas parduodamas ar pirkdamas, galiausiai į jas investuodamas.
Skaityti daugiau
9.91 € 12.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 72 -20% DYKUMŲ GĖLĖ: knyga, šokiravusi pasaulį

DYKUMŲ GĖLĖ: knyga, šokiravusi pasaulį

Waris Dirie 57
Kai pasirodė tikrais faktais paremta knyga „Dykumų gėlė“, pasaulis buvo šokiruotas. Varis Diri pasakoja sukrečiančią gyvenimo istoriją.
Skaityti daugiau
7.67 € 9.59 €
 • Planuojame turėti už 2 d.

TOP 73 -30% Visos Alisos Hart gėlės

Visos Alisos Hart gėlės

Holly Ringland 1
„Holi sukūrė išskirtinę, tikėjimą ir drąsą įkvepiančią istoriją apie moters gebėjimą nepalūžti, kad ir kas stotų jos gyvenimo kelyje." Bruna Papandrea, serialo „Nekaltas melas" („Big Little Lies") prodiuserė
Skaityti daugiau
11.75 € 16.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 74 -25% Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai. Kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį

Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai. Kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį

Isabelle Filliozat 17
Knygoje pateikiama iškalbingų piešinių, mokslinių aiškinimų ir naujoviškų patarimų, tėvams siūlančių elgtis pagal vaiko amžių. Ar esate pasirengę atsisakyti kai kurių savo įpročių, įsikalbėtų tiesų ir netgi tvirtų įsitikinimų?
Skaityti daugiau
7.34 € 9.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 75 -20% NARCIZAS TAVO GYVENIME: kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti

NARCIZAS TAVO GYVENIME: kaip atpažinti jo elgesio modelius ir iš jų išsilaisvinti

Jullie L. Hall 1
Knyga skirta ne tik narcisizmo aukoms, bet ir gydytojams. Joje išsamiai aprašoma niokojanti žmonių, šeimoje ir santykiuose susidūrusių su narcisistiniu smurtu, patirtis, pripažįstama šio smurto sukeliama emocinė ir fizinė trauma ir siūlomi praktiški būdai pasveikti.
Skaityti daugiau
11.51 € 14.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 76 -32% SAPIENS: glausta žmonijos istorija. Naujas leidimas su spalvotomis iliustracijomis

SAPIENS: glausta žmonijos istorija. Naujas leidimas su spalvotomis iliustracijomis

Yuval Noah Harari 40
„Provokuojanti mūsų civilizacijos istorija, pateikta su eretiško mąstymo ir netikėtų faktų pagardais. Apie šią pribloškiančią, daugybę mitų griaunančią knygą negalima kalbėti apibendrintai, ją reikia tiesiog skaityti." John Gray, „Financial Times"
Skaityti daugiau
12.76 € 18.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 77 -25% MANO JAUSMAI: vienaragis Gastonas padės vaikams atpažinti užplūstančias emocijas ir patars, kaip su jomis elgtis

MANO JAUSMAI: vienaragis Gastonas padės vaikams atpažinti užplūstančias emocijas ir patars, kaip su jomis elgtis

Aurélie Chien Chow Chine 5
Knygelė mažiesiems ir jų tėveliams. Trumpos istorijos išmokys vaikus atpažinti ir įvardyti užplūstančias emocijas, patars, kaip jas priimti ir kaip su jomis elgtis, o kiekvieno skyriaus pabaigoje aprašyti kvėpavimo pratimai parodys, kaip viską grąžinti į vėžes.
Skaityti daugiau
9.14 € 12.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 78 -70% Užraktas

Užraktas

Daina Opolskaitė 11
Ši istorija apie tai, kiek daug vienas žmogus gali padaryti dėl kito, net jeigu jų nesieja kraujo ryšys.
Skaityti daugiau
2.96 € 9.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 79 -20% Levandų sodas

Levandų sodas

Lucinda Riley 14
"Levandų sodas" nukelia iš saulėto Provanso į dvarą Jorkšyre, iš dabarties į Antrojo pasaulinio karo metus. Tai intriguojanti dviejų giminės atšakų istorija apie meilę, pavojų, karą. Ir apie praeitį, kuri niekur nedingsta, bet atskleista keičia ją sužinojusių gyvenimus.
Skaityti daugiau
12.95 € 16.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 80 -60% DEPRESIJA IR KŪNAS: revoliucinis garsaus psichiatro metodas, padėsiantis įveikti depresiją (kieti viršeliai)

DEPRESIJA IR KŪNAS: revoliucinis garsaus psichiatro metodas, padėsiantis įveikti depresiją (kieti viršeliai)

Alexander Lowen 15
Novatoriškoje knygoje „Depresija ir kūnas" tyrinėjamos kultūrinės ir psichologinės priežastys, dėl kurių patenkama į tokią situaciją; joje parodoma, kaip galime įveikti depresiją, atkūrę ryšį su savo fizine savastimi ir mokydamiesi atpažinti savo emocijų išraišką.
Skaityti daugiau
3.24 € 8.09 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 81 -40% Likimo kalavijas. Raganius. 2 dalis

Likimo kalavijas. Raganius. 2 dalis

Andrzej Sapkowski 10
Maginės fantastikos knygų ciklo dalis, kurios autorius Andrzej Sapkowski 2016 m. už gyvenimo nuopelnus gavo Pasaulio maginės fantastikos apdovanojimą.
Skaityti daugiau
8.81 € 14.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 82 -20% TARNAITĖS PASAKOJIMAS: emociškai galingas, bauginančiai pranašiškas ir genialiai vizualus kūrinys, pagal kurį sukurtas pasaulinio garso serialas

TARNAITĖS PASAKOJIMAS: emociškai galingas, bauginančiai pranašiškas ir genialiai vizualus kūrinys, pagal kurį sukurtas pasaulinio garso serialas

Margaret Atwood 19
„Nepriekaištingai nušviečia tamsiausius politikos ir skirtingų lyčių tarpusavio ryšius." Washington Post Book World
Skaityti daugiau
11.03 € 13.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 83 -40% Krikštas ugnimi. Raganius. 5 dalis

Krikštas ugnimi. Raganius. 5 dalis

Andrzej Sapkowski 5
Pagal chronologiją penktoji „Raganiaus" ciklo knyga.
Skaityti daugiau
8.39 € 13.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 84 -30% Ji vis dar laukia

Ji vis dar laukia

Gytha Lodge 1
„Troškimai, konkurencija, žmogžudystė – tobulas pasirinkimas sunarpliotų istorijų gerbėjams." Sunday Times
Skaityti daugiau
11.75 € 16.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 85 -40% LINKSMOJI ABĖCĖ: tyrinėti, sužinoti ir išmokti lengviausia tada, kai tai daryti smagu ir vaikams, ir suaugėliams!

LINKSMOJI ABĖCĖ: tyrinėti, sužinoti ir išmokti lengviausia tada, kai tai daryti smagu ir vaikams, ir suaugėliams!

9
Knygelės piešiniai paskatins vaikus susipažinti ir įsidėmėti, kaip atrodo lietuvių kalbos abėcėlės raidės.
Skaityti daugiau
6.59 € 10.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 86 -40% Paniekos metas. Raganius. 4 dalis

Paniekos metas. Raganius. 4 dalis

Andrzey Sapkowski 10
Ketvirtoji „Raganiaus" ciklo knyga. Nuo šiol raganiaus Geralto, burtininkės Jenefer ir Ciri likimas pakibs ant plauko, nes juos medžioja ir juodasis riteris, ir kerėtojas Rijencė, ir rinktiniai smogiamieji elfų būriai...
Skaityti daugiau
8.81 € 14.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 87 -15% JUODASIS RATAS: bestselerio „Tarnybinis romanas“ autorės nauja karšta knyga

JUODASIS RATAS: bestselerio „Tarnybinis romanas“ autorės nauja karšta knyga

Agnė Bausienė 8
Naujas erotinis romanas JUODASIS RATAS kviečia praverti elitinio klubo duris, už kurių – aukcionuose parduodamos moterys ir pikantiški vyrų, galinčių sau leisti viską, poreikiai... Tačiau toks gyvenimas turi ir tamsiąją pusę, kurioje tikri jausmai – mirtinai pavojingi...
Skaityti daugiau
8.49 € 9.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 88 -30% VYVENIMAS: pirmoji ir itin atvira Beatos Tiškevič knyga

VYVENIMAS: pirmoji ir itin atvira Beatos Tiškevič knyga

Beata Tiškevič 137
Pirmoji ir itin atvira Beatos Tiškevič knyga. Niekur nepasakotos istorijos!
Skaityti daugiau
11.19 € 15.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 89 -22% 101 būdas suvaldyti nerimą ir depresiją: pratimai, padedantys nusiraminti ir atsikratyti baimių, fobijų, panikos priepuolių, išgąsčio bei vangumo

101 būdas suvaldyti nerimą ir depresiją: pratimai, padedantys nusiraminti ir atsikratyti baimių, fobijų, panikos priepuolių, išgąsčio bei vangumo

Tanya J. Peterson 1
„101 būdas suvaldyti nerimą ir depresiją" – tai jūsų veiksmų planas ir priemonės, kurias pasitelkęs išsilaisvinsite.
Skaityti daugiau
7.79 € 9.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 90 -17% APŠVIESTOJI: pasauliniu bestseleriu tapęs kvapą gniaužiantis autobiografinis pasakojimas apie pabėgimą iš atsiskyrėliškos radikalios mormonų šeimos. Viena iš B. Obamos ir B. Gateso rekomenduojamų knygų!

APŠVIESTOJI: pasauliniu bestseleriu tapęs kvapą gniaužiantis autobiografinis pasakojimas apie pabėgimą iš atsiskyrėliškos radikalios mormonų šeimos. Viena iš B. Obamos ir B. Gateso rekomenduojamų knygų!

Tara Westover 42
„Apšviestoji“ – tai knyga apie kovą dėl savikūros, apie kraupią ištikimybę šeimai ir širdgėlą, kuri ištinka nutraukus saitus su artimiausiais žmonėmis.
Skaityti daugiau
14.40 € 17.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 91 -40% Kregždės bokštas. Raganius. 6 dalis

Kregždės bokštas. Raganius. 6 dalis

Andrzej Sapkowski 6
Šeštoji maginės fantastikos ciklo „Raganius" knyga.
Skaityti daugiau
10.79 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 92 -20% BEPROTIŠKA VASARA. Pirmasis milijoniniu tiražu išleistos Bel Harboro serijos romanas – skanus kąsnis beviltiškiems romantikams!

BEPROTIŠKA VASARA. Pirmasis milijoniniu tiražu išleistos Bel Harboro serijos romanas – skanus kąsnis beviltiškiems romantikams!

Tracy Brogan 4
„Nuoširdumas, humoras ir puikūs herojai – Tracy Brogan yra dar vienas nuostabus balsas, atstovaujantis šiuolaikiniam meilės romano žanrui." – The New York Times bestselerių autorė Kristan Higgins
Skaityti daugiau
10.99 € 13.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 93 -40% Elfų kraujas. Raganius. 3 dalis

Elfų kraujas. Raganius. 3 dalis

Andrzej Sapkowski 11
Maginės fantastikos knygų ciklo „Raganius" autorius Andrzej Sapkowski gimė Lenkijoje 1948 m. Išgarsėjęs dar pirmu apsakymu „Raganius", jis parašė apie raganių Geraltą tris apsakymų rinkinius ir penkis romanus; jie išversti į daugelį kalbų. 2007 m. pagal „Raganiaus" ciklą suk...
Skaityti daugiau
8.81 € 14.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 94 -15% Trijų kūnų problema

Trijų kūnų problema

Liu Cixin
„Netikėta knyga. Unikalus mokslo ir filosofijos, politikos ir istorijos, sąmokslo teorijų ir kosmologijos samprotavimų mišinys." George R. R. Martin
Skaityti daugiau
13.25 € 15.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 95 -25% Silva Rerum

Silva Rerum

Kristina Sabaliauskaitė 38
Užvertę šios knygos paskutinį puslapį jūs visiškai kitomis akimis žvelgsite į Žemaitijos girias, Vilniaus gatves ir nekaltai čirškiančius žvirblius. O galbūt net pradėsite kišenėje prietaringai nešiotis mažytį veidrodėlį – dėl visa pikta…
Skaityti daugiau
11.92 € 15.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 96 -17% Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms: pirmoji ir vis dar geriausia tokio pobūdžio knyga jūsų sėkmei (2017)

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms: pirmoji ir vis dar geriausia tokio pobūdžio knyga jūsų sėkmei (2017)

Dale Carnegie 19
Vienas turtingiausių pasaulio žmonių Warrenas Buffettas apie šią knygą yra pasakęs: „Ji pakeitė mano gyvenimą." O kas trukdo jums pakeisti savąjį?
Skaityti daugiau
9.09 € 10.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 97 -19% FRIDA: Fridos Kahlo biografija

FRIDA: Fridos Kahlo biografija

Hayden Herrera 8
Fridos Kahlo gyvenimas ir kūryba buvo iššūkis jos laikmečiui. Ši moteris įkūnijo svarbias XX a. iliuzijas ir siekiamybes – Meksikos revoliuciją ir moters emancipaciją, liudijo begalinę aistrą gyventi ir kurti. Tokia aistra įveikia net fizinę negalią.
Skaityti daugiau
21.96 € 26.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 98 -36% PARDUOK ARBA PARDUOS TAVE: kaip versle ir gyvenime pasiekti, ko norite

PARDUOK ARBA PARDUOS TAVE: kaip versle ir gyvenime pasiekti, ko norite

Grant Cardone 23
Pardavimų Biblija – „Parduok Arba Parduos Tave" G. Cardone atskleidžia technikas ir metodus, būtinus norint įvaldyti pardavimo meną bet kurioje srityje.
Skaityti daugiau
14.99 € 23.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 99 -40% Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto. The Subtle Art of Not Giving a F*ck + Viskas yra sukrušta – M. MANSONO knygų rinkinys

Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto. The Subtle Art of Not Giving a F*ck + Viskas yra sukrušta – M. MANSONO knygų rinkinys

Mark Manson 2
MARKAS MANSONAS – tarptautinio bestselerio (vien JAV parduota daugiau kaip 5 mln. egzempliorių) „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto" autorius. Jo tinklaraštis MarkManson.net per mėnesį sulaukia daugiau nei 2 mln. skaitytojų.
Skaityti daugiau
8.39 € 13.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 100 -20% TARP PILKŲ DEBESŲ: lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos pasaulinis bestseleris apie nepalaužiamą žmogaus dvasios prigimtį net didžiausių tragedijų akivaizdoje (parduota per 1 mln. kopijų!)

TARP PILKŲ DEBESŲ: lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos pasaulinis bestseleris apie nepalaužiamą žmogaus dvasios prigimtį net didžiausių tragedijų akivaizdoje (parduota per 1 mln. kopijų!)

Ruta Sepetys 87
„Labai graži, skaudi, pamokanti knyga. Ne kartą susigraudinau ją skaitydama. Ši knyga moko džiaugtis kiekviena diena, džiaugtis tuo ką turi, ir tikėti ateitimi, kad ir kaip sunku šiandien būtų.“ Skaitytoja Daiva
Skaityti daugiau
6.23 € 7.79 €
 • Turime sandėlyje.