Populiariausių knygų TOP 100

Perkamiausios, populiariausios knygos.

TOP 1 -40% DYKUMŲ GĖLĖ: knyga, šokiravusi pasaulį

DYKUMŲ GĖLĖ: knyga, šokiravusi pasaulį

Waris Dirie 62
Kai pasirodė tikrais faktais paremta knyga „Dykumų gėlė“, pasaulis buvo šokiruotas. Varis Diri pasakoja sukrečiančią gyvenimo istoriją.
Skaityti daugiau
5.75 € 9.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 2 -29% TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI. Pasaulį parklupdžiusi istorija apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių. Perkamiausia 2019 m. knyga – jau lietuviškai!

TEN, KUR GIEDA VĖŽIAI. Pasaulį parklupdžiusi istorija apie atsiskyrėlę iš Šiaurės Karolinos pelkių. Perkamiausia 2019 m. knyga – jau lietuviškai!

Delia Owens 130
Kaja Klark atokaus Šiaurės Karolinos miestelio gyventojams yra neįmenama paslaptis. Tapusi paaugle Kaja susibičiuliauja su vietiniu vaikinu. Merginos grožis nepalieka abejingo ir Čeiso Endriuso. Tad kai pelkėse 1969-ųjų spalį aptinkamas jo lavonas, Kaja tampa įtariamąja.
Skaityti daugiau
13.53 € 19.00 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 3 -50% 101 būdas suvaldyti nerimą ir depresiją: pratimai, padedantys nusiraminti ir atsikratyti baimių, fobijų, panikos priepuolių, išgąsčio bei vangumo

101 būdas suvaldyti nerimą ir depresiją: pratimai, padedantys nusiraminti ir atsikratyti baimių, fobijų, panikos priepuolių, išgąsčio bei vangumo

Tanya J. Peterson 2
„101 būdas suvaldyti nerimą ir depresiją" – tai jūsų veiksmų planas ir priemonės, kurias pasitelkęs išsilaisvinsite.
Skaityti daugiau
5.00 € 9.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 4 -30% Altorių šešėly (2019)

Altorių šešėly (2019)

Vincas Mykolaitis-Putinas 31
„Altorių šešėly“ – svarbiausias lietuvių literatūros klasiko Vinco Mykolaičio-Putino kūrinys. Šis psichologinis romanas ypač svarbus XX a. ketvirtojo dešimtmečio literatūros kontekste, nes puikiai atskleidžia filosofinį pagrindinio veikėjo santykį su gyvenamuoju laiku. Altorių šešėly pradėjo naują kelią lietuvių romano istorijoje ir iki šiol tebelaikomas geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje.
Skaityti daugiau
2.99 € 4.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 5 -12% Kiekvienos dienos terapija

Kiekvienos dienos terapija

Benas Lyris 48
„Mano gyvenimas yra terapija kiekvieną dieną. Džiaugiuosi esama akimirka. Nekaltinu oro, saulės trūkumo ar lietaus pertekliaus. Randu būdų, kaip džiaugtis dabar. Kiekviena diena yra gera tada, kai pats iš jos kažką pasiimi ir duodi." - Benas Lyris
Skaityti daugiau
11.89 € 13.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 6 -30% KAŽKAS PRARASTO, arba PENKTOJI AVENIU. Kaip susigrąžinti meilę, kai savo rankomis ją pražudei? Ilgai lauktas romano „Kažkas naujo, arba 47A” tęsinys!

KAŽKAS PRARASTO, arba PENKTOJI AVENIU. Kaip susigrąžinti meilę, kai savo rankomis ją pražudei? Ilgai lauktas romano „Kažkas naujo, arba 47A” tęsinys!

Donata Kontenienė
„Ar kada nors susimąstėte, kaip lengva įsimylėti? Kaip lengva apsvaigti nuo salsvo tarsi vynas jausmo. Kaip lengva skrajoti padebesiais. Taip, įsimylėti lengva, bet ar kada pagalvojote, kaip sunku mylėti? Kaip nelengva išsaugoti ir branginti jausmą, kurį gauname be jokios in...
Skaityti daugiau
9.09 € 13.00 €
 • Planuojame turėti už 8 d.

TOP 7 -30% Dievų miškas (2013)

Dievų miškas (2013)

Balys Sruoga 18
Balys Sruoga (1896–1947) – lietuvių literatūros klasikas. Be jo neįmanoma įsivaizduoti XX a. pirmosios pusės Lietuvos kultūrinio gyvenimo. Rašytojo atsiminimų knyga Dievų miškas vertinama kaip vienas originaliausių Europos memuaristikos kūrinių apie nacių koncentracijos stovyklas.
Skaityti daugiau
2.99 € 4.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 8 -60% ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

ATOMINIAI ĮPROČIAI: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

James Clear 18
Šis suprantamas ir aiškus vadovas parengtas remiantis patikimais biologijos, psichologijos ir neurologijos faktais. Tai leis skaitytojams išlaikyti gerus įpročius ir atsikratyti blogųjų. Knyga, akimirksniu tapusi „New York Times" bestseleriu!
Skaityti daugiau
7.98 € 19.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 9 -35% KŪNAS MENA VISKĄ: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas

KŪNAS MENA VISKĄ: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas

Bessel Van Der Kolk 8
Šiame New York Times bestseleryje novatoriškų pažiūrų tyrinėtojas pakeičia mūsų suvokimą apie traumas ir pasiūlo naują, drąsią paradigmą, kaip pasveikti.
Skaityti daugiau
12.89 € 19.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 10 -63% NERIBOTA ATMINTIS: kaip panaudoti pažangiausias mokymosi technikas, padedančias greičiau mokytis, daugiau įsiminti ir nuveikti

NERIBOTA ATMINTIS: kaip panaudoti pažangiausias mokymosi technikas, padedančias greičiau mokytis, daugiau įsiminti ir nuveikti

Kevin Horsley 26
XXI a. gebėjimas greičiau mokytis ir veiksmingiau panaudoti savo protą gali tapti vieninteliu pranašumu prieš varžovus. Perskaitęs knygą „Beribė atmintis", tapsite tikru atminties meistru.
Skaityti daugiau
3.98 € 10.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 11 -50% Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės

Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės

Marina Melija 4
Autorė analizuoja konkrečius atvejus, su kuriais susiduria savo darbe konsultuodama tėvus, ir atskleidžia išmintingų tėvų elgesio veiksmų seką, padedančią išspręsti „neišsprendžiamas" problemas.
Skaityti daugiau
6.30 € 12.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 12 -80% ŠOKIS SU DRAMBLIAIS: dėmesingo įsisąmoninimo vadovas sergantiems demencija, Parkinsono, Alzheimerio ir kitomis lėtinėmis ligomis bei visiems, kurių smegenys sensta

ŠOKIS SU DRAMBLIAIS: dėmesingo įsisąmoninimo vadovas sergantiems demencija, Parkinsono, Alzheimerio ir kitomis lėtinėmis ligomis bei visiems, kurių smegenys sensta

Jarem Sawatsky 11
Šioje išskirtinėje knygoje siūloma pagalba, kurią šioje sudėtingoje gyvenimo kelionėje gali pasiūlyti tik geras draugas. Jei jums patinka jautrios istorijos, tikra išmintis ir vos juntamas grubokas humoras, tuomet ši gyvenimą keičianti knyga tikrai sužavės.
Skaityti daugiau
1.62 € 8.09 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 13 -30% MYLĖSIU TAVE, KAD IR KAS NUTIKTŲ: nuostabus pasakojimas apie begalinę tėvų meilę

MYLĖSIU TAVE, KAD IR KAS NUTIKTŲ: nuostabus pasakojimas apie begalinę tėvų meilę

Debi Gliori 55
„Nuostabus pasakojimas apie begalinę tėvų meilę." Scotsman
Skaityti daugiau
5.45 € 7.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 14 -73% CIKADŲ VASARA: meilė, išdavystė, nusivylimai ir vėl netikėtai širdį aplankantys jausmai... Kurortiniame miestelyje prie ežero vyksta tikra gyvenimiška drama

CIKADŲ VASARA: meilė, išdavystė, nusivylimai ir vėl netikėtai širdį aplankantys jausmai... Kurortiniame miestelyje prie ežero vyksta tikra gyvenimiška drama

Maureen Leurck 16
Meilė, išdavystė, nusivylimai ir vėl netikėtai širdį aplankantys jausmai... Kurortiniame miestelyje prie ežero vyksta tikra gyvenimiška drama.
Skaityti daugiau
2.99 € 11.00 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 15 -20% AMERIKOS PURVAS: daugiausia diskusijų literatūros pasaulyje sukėlęs šiandienos romanas

AMERIKOS PURVAS: daugiausia diskusijų literatūros pasaulyje sukėlęs šiandienos romanas

Jeanine Cummins 10
Perskaičiusieji „Amerikos purvą" pasikeis negrįžtamai. Tai viena svarbiausių mūsų laikų knygų – literatūros žygdarbis, kiekviename puslapyje pulsuojantis širdgėla, drama ir humaniškumu.
Skaityti daugiau
14.95 € 18.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 16 -25% Balta drobulė

Balta drobulė

Antanas Škėma 10
Antanas Garšva dirba liftininku viename didžiausių Niujorko viešbučių. Jį slegia uniforma, bukinantis darbas, vienatvė, kamuoja egzistenciniai klausimai, kūrybinės kančios ir, regis, jis tuoj, tuoj išprotės.
Skaityti daugiau
2.92 € 3.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 17 -29% GYVULIŲ ŪKIS: neabejotinai svarbiausias grožinės politinės satyros kūrinys

GYVULIŲ ŪKIS: neabejotinai svarbiausias grožinės politinės satyros kūrinys

George Orwell 73
„Pasakojimas apie revoliuciją, pasukusią šunkeliais — ir apie tai, kaip puikiai buvo pateisinamas kiekvienas būsimas jos pradinės doktrinos iškraipymo žingsnis"
Skaityti daugiau
5.88 € 8.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 18 -73% BLOGOS MAMOS DIENORAŠTIS: smagi ir be galo artima istorija, kuri sužavės nuoširdumu, užkrės pozityvumu ir suteiks daug progų iš širdies pasijuokti. Tiesiog būtina perskaityti geros juoko dozės išsiilgusioms mamoms bei tėčiams!

BLOGOS MAMOS DIENORAŠTIS: smagi ir be galo artima istorija, kuri sužavės nuoširdumu, užkrės pozityvumu ir suteiks daug progų iš širdies pasijuokti. Tiesiog būtina perskaityti geros juoko dozės išsiilgusioms mamoms bei tėčiams!

Suzy K Quinn 18
Smagi ir be galo artima istorija, kuri sužavės nuoširdumu, užkrės pozityvumu ir suteiks daug progų iš širdies pasijuokti. Tiesiog būtina perskaityti geros juoko dozės išsiilgusioms mamoms bei tėčiams!
Skaityti daugiau
2.99 € 11.00 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 19 -67% ĮVEIKTAS NERIMAS: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole

ĮVEIKTAS NERIMAS: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole

Sarah Wilson 17
Autorės S. Vilson literatūros spektras platus, ji kalbina likimo brolius ir seses, psichinės sveikatos ekspertus, filosofus, net patį Dalai Lamą, o viską, ką sužino, perleidžia per savo asmeninių patirčių prizmę.
Skaityti daugiau
5.98 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 20 -22% Kaip užauginti sūnų: ryšio svarba auginant berniukus

Kaip užauginti sūnų: ryšio svarba auginant berniukus

Michael C. Reichert
Remdamasis ilgamečiais tyrimais, psichologas Michaelis C. Reichertas stengiasi pakeisti nusistovėjusį požiūrį, kad berniukai privalo būti „tikri vyrai" – ištvermingi, stiprūs, neverkiantys. Autoriaus teigimu, toks auklėjimas gali turėti neigiamų pasekmių.
Skaityti daugiau
9.71 € 12.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 21 -35% DŽYRU DŽYRU MUZIKĖLĖ: tarimą lavinančios dainelės. Vartykite, klausykite ir dainuokite kartu su vaikais!

DŽYRU DŽYRU MUZIKĖLĖ: tarimą lavinančios dainelės. Vartykite, klausykite ir dainuokite kartu su vaikais!

Aušra Žičkienė, Dovydas Čiuplys, Vytautas Leistrumas 20
Visiems žinomos ir mažiau girdėtos linksmos lietuvių liaudies dainelės vaiko tarčiai lavinti. Dainuoti smagu ir naudinga. Mokantis dainas gerėja tarimas ir atmintis.
Skaityti daugiau
14.29 € 21.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 22 -40% Ką žmonės dirba visą dieną

Ką žmonės dirba visą dieną

Richard Scarry 21
Sveiki atvykę į Darbėnus! Susipažinkite su šio mielo miestelio gyventojais, kurie sunkiai dirba, kad jų šeimos turėtų visko – ir maisto, ir drabužių, ir namus.
Skaityti daugiau
7.01 € 11.69 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 23 -12% PENKIOS MEILĖS KALBOS: kaip suprasti ir išmokti meilės kalbą. Knyga, pakeitusi milijonų žmonių santykius!

PENKIOS MEILĖS KALBOS: kaip suprasti ir išmokti meilės kalbą. Knyga, pakeitusi milijonų žmonių santykius!

Gary Chapman 40
Remdamasis ilgamete šeimų konsultavimo patirtimi ir iliustruodamas ją konkrečiais savo klientų pasakojimais, dr. Garis Čapmanas ne tik patars, kaip jaustis mylimiems, bet ir išmokys mylėti.
Skaityti daugiau
9.69 € 10.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 24 Bastūnės liudijimai

Bastūnės liudijimai

Eglė Gerulaitytė 6
Gyvas pasakojimas apie nutrūktgalvišką kelionę motociklu po Pietų Ameriką.
Skaityti daugiau
1.89 € 12.59 €
 • Tik knygynuose.

TOP 25 -40% Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės

Kaip užauginti žmogų. Mintys iš vaikų psichologo smėlio dėžės

Aušra Kurienė 29
Viena populiariausių ir geriausiai vertinamų visų laikų knygų apie tėvystę!
Skaityti daugiau
7.19 € 11.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 26 -30% DIDŽIOJI ISTORIJA, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę

DIDŽIOJI ISTORIJA, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę

David Christian
Dauguma istorikų tyrinėti renkasi labai konkrečias temas: vieną istorinį laikotarpį, iškilų asmenį, reikšmingą įvykį. O kas nutiktų, jei kas nors pamėgintų apžvelgti viską nuo pradžių pradžios, nuo Didžiojo Sprogimo, iki pat šių dienų ir net to, kas pasaulio laukia ateityje?
Skaityti daugiau
12.38 € 17.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 27 -76% 10% laimingesnis

10% laimingesnis

Dan Harris 29
Knyga kviečia į kelionę po negirdėtus neuromokslo atradimus, vidinius media tinklo užkaborius ir Amerikos dvasinio pasaulio kraštutinumus. Perskaitę ją, gausite žinių rinkinį, galintį išties pakeisti jūsų gyvenimą.
Skaityti daugiau
2.49 € 10.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 28 -50% Kalėdų belaukiant…

Kalėdų belaukiant…

Alina Vyšniauskienė 2
Kalėdinių pasakų rinkinys vaikams, kuriose akcentuojama draugystė, savitarpio supratimas, pagalba bei savitumas.
Skaityti daugiau
8.65 € 17.29 €
 • Išsiųsime per 2–4 d. d.

TOP 29 -78% Milijonieriaus užrašai: kaip tapti labai turtingu

Milijonieriaus užrašai: kaip tapti labai turtingu

Grant Cardone 41
Šioje 48 puslapių knygoje „Milijonieriaus Užrašai" Grant Cardone, pasaulio nr. 1 pardavimų ir socialinės medijos ekspertas, remdamasis savo patirtimi parodo, kaip iš visiško dugno galima pakilti ir tapti sėkmingu bei laimingu!
Skaityti daugiau
2.99 € 13.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 30 -25% Zuikis puikis (2020)

Zuikis puikis (2020)

Eduardas Mieželaitis 7
Tai viena labiausiai įsimintinų vaikystės knygų per daugelį kartų. Linksmai ir sklandžiai sueiliuota pasaka apie Zuikį puikį moko nepasiduoti viliojančioms pagundoms ir atkakliai siekti savo tikslo.
Skaityti daugiau
7.76 € 10.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 31 -20% VISIŠKAS UŽSIDARYMAS. Kriminalinis trileris, prieš 15 metų išpranašavęs į karantiną uždarytą pasaulį. Mes visi nuo to buvome vos per žingsnį...

VISIŠKAS UŽSIDARYMAS. Kriminalinis trileris, prieš 15 metų išpranašavęs į karantiną uždarytą pasaulį. Mes visi nuo to buvome vos per žingsnį...

Peter May 2
Pandemija visiškai uždarė miestą. Paskelbta nepaprastoji padėtis. Mirtinas virusas jau pasiglemžė tūkstančius gyvybių. Ligoninės ir ypatingosios paskirties tarnybos nesusidoroja su krūviu. Kunkuliuoja smurtas ir pilietiniai neramumai.
Skaityti daugiau
11.49 € 14.39 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 32 -21% Vaikystės šešėliai

Vaikystės šešėliai

Žydrūnas Sadauskas 13
Problemos suvokimas - tik pusę problemos. Knygoje pateiktos praktikoje patikrintos technikos, kurios leis Jums geriau jaustis šiandieną!
Skaityti daugiau
14.89 € 18.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 33 -62% (Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy: įžūlus, rafinuotas ir ryškus iliustruotas vadovas, kuris privers palikti dulkėti tradicinius anglų kalbos vadovėlius!

(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy: įžūlus, rafinuotas ir ryškus iliustruotas vadovas, kuris privers palikti dulkėti tradicinius anglų kalbos vadovėlius!

Luci Gutiérrez 34
„(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy“ – išradingas, subtilus ir juokingas iliustruotas vadovas su vienos iš sudėtingiausių kalbų ypatumais ir kebliausiais klausimais!
Skaityti daugiau
7.98 € 20.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 34 -37% NAUJOJI ŽEMĖ: nubuskite ir siekite savo tikslų

NAUJOJI ŽEMĖ: nubuskite ir siekite savo tikslų

Eckhart Tolle 21
Knygos „Šios akimirkos jėga“ autorius milijonus žmonių įkvėpė siekti laisvės ir džiaugsmo, – dalykų, kurie randami šioje būties akimirkoje. Šios knygos skaitytojai sužinos, kaip atsisakyti prisirišimo prie ego ir pradėti gyventi tikrą pasitenkinimą teikiantį gyvenimą!
Skaityti daugiau
6.01 € 9.59 €
 • Papildymas pakeliui.

TOP 35 -50% PRINCIPAI: gyvenimas ir darbas

PRINCIPAI: gyvenimas ir darbas

Ray Dalio 4
„Principuose“ Rėjus Dalio pasakoja,ko išmoko per visą savo nuostabią karjerą. Jis teigia, kad gyvenimą, vadovavimą, ekonomiką ir investavimą galima sistemizuoti, paverčiant taisyklėmis, ir suprasti lyg mechanizmus.Knyga, pelniusi 2018 metų Axiom Business Book apdovanojimą.
Skaityti daugiau
10.00 € 19.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 36 -60% Naminiai gyvūnai: paspausk – mes kalbame

Naminiai gyvūnai: paspausk – mes kalbame

Olgos Ulasevič 5
Jums, vaikai, tikriausiai smalsu sužinoti, kaip „kalba" naminiai gyvūnai, ką jie ėda, kokią naudą duoda žmonėms? Tuomet atsiverskite šią smagią ir įdomią knygelę. Eiliuotas tekstas, spalvingos fotografijos ir gyvūnų balsai padės pažinti naminius gyvūnus.
Skaityti daugiau
6.48 € 16.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 37 -17% Kaip vystosi kūdikio smegenys: ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas

Kaip vystosi kūdikio smegenys: ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas

John Medina 6
Autoriaus patarimai remiasi naujausiais neurologijos, neuropsichologijos tyrimais, tačiau pateikti žaismingai, įdomiai ir suprantamai kiekvienam skaitytojui. Esminė knygos mintis, kad tėvystė – tai pirmiausia tinkamų sąlygų vaiko smegenims vystytis sudarymas, įskaitant mamos nėštumo laikotarpį.
Skaityti daugiau
11.88 € 14.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 38 -40% Kabinetas 339

Kabinetas 339

Dovydas Pancerovas, Birutė Davidonytė 42
2018-ųjų balandį naujienų portalo 15min tyrimų skyriaus žurnalistai gauna intriguojančią žinutę iš slapto šaltinio, praminto Raktininku. Jis rašo apie įtartiną premjero Sauliaus Skvernelio komandos susitarimą su privačia energetikos įmone. Žurnalistai ima aiškintis, kas vyksta.
Skaityti daugiau
10.43 € 17.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 39 -29% 1984-ieji: klasika, pribloškianti savo aktualumu

1984-ieji: klasika, pribloškianti savo aktualumu

George Orwell 44
„Kuo toliau, tuo aktualesnė knyga. Kai perskaičiau knygą 1990 ar 1991, tai atrodė kaip fantastinis romanas. Dabar realybė jau pranoksta Orwelo rūsčią utopiją.“ Skaitytojas Vygantas
Skaityti daugiau
5.87 € 8.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 40 -20% KAIP MĄSTO ŽMOGUS: reikia perskaityti visiems pokyčių norintiems žmonėms

KAIP MĄSTO ŽMOGUS: reikia perskaityti visiems pokyčių norintiems žmonėms

James Allen 2
Šioje klasikinėje knygoje apie mąstymą aprašoma, kaip mes patys kuriame savo gyvenimo įvykius ir gyvenimo gausą.
Skaityti daugiau
2.71 € 3.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 41 -25% RAIDŽIŲ NAMUČIAI. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramutė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė

RAIDŽIŲ NAMUČIAI. Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramutė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė

Ramutė Skučaitė 22
Eiliuota ir įgarsinta abėcėlė, kurios autorė – Ramunė Skučaitė, o įgarsino aktorė Ilona Balsytė.
Skaityti daugiau
14.69 € 19.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 42 -22% Kūnas: vadovas po žmogaus organizmą

Kūnas: vadovas po žmogaus organizmą

Bill Bryson 1
„Kūnas" – tai nuostabus vadovas mums po mus pačius, priverčiantis stebėtis, žavėtis ir labai dažnai – juoktis iš bandymų pažinti ir suvokti save.
Skaityti daugiau
13.98 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 43 -30% AUŠVICO TATUIRUOTOJAS: tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo drama, nušviečianti dangiška vilties šviesa net tamsiausiomis žmonijos istorijos akimirkomis

AUŠVICO TATUIRUOTOJAS: tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo drama, nušviečianti dangiška vilties šviesa net tamsiausiomis žmonijos istorijos akimirkomis

Heather Morris 92
„Nepaprasta išskirtinio gyvenimo ir didžiosios meilės istorija. Jos herojus Leilas patvirtina vieną iš garsių Viktoro E. Franklio minčių: „Žmogus išsigelbės per meilę ir meilėje." Ashley Hay
Skaityti daugiau
10.49 € 14.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 44 -41% ATSIKRATYKITE ĮPROČIO BŪTI SAVIMI: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują

ATSIKRATYKITE ĮPROČIO BŪTI SAVIMI: kaip nusimesti seną protą ir susikurti naują

Dr. Joe Dispenza 7
Atsikračius įpročio būti savimi ir išties permainius protą, gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo!
Skaityti daugiau
8.47 € 14.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 45 Mažasis princas

Mažasis princas

Antoine de Saint-Exupery 21
Tai klasika tapusi alegorinė pasaka, iki šiol žavinti viso pasaulio vaikus ir suaugusius žmones. Tai knyga apie berniuką iš kitos planetos, apie jo tarpplanetines keliones ir sykiu išmintingas pasakojimas apie žmogaus lemtį.
Skaityti daugiau
4.67 € 7.79 €
 • Tik knygynuose.

TOP 46 -85% Dienos ritualai. Kaip dirba menininkai

Dienos ritualai. Kaip dirba menininkai

Mason Currey 12
Puikiai parengti, kupini išsamių detalių ir anekdotų 161 įžymaus žmogaus dienos ritualai įkvėps kiekvieną.
Skaityti daugiau
1.28 € 8.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 47 -67% KAI AUGTI SUNKU: vaikų ir paauglių psichologinės problemos ir jų sprendimo būdai

KAI AUGTI SUNKU: vaikų ir paauglių psichologinės problemos ir jų sprendimo būdai

Vilma Mažeikienė 7
Mylėkit. Mylėkit dabar, kol vaikas šalia, kol jis laukia.
Skaityti daugiau
4.49 € 13.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 48 -26% ŠIOS AKIMIRKOS JĖGA: dvasios nušvitimo vadovas (2020)

ŠIOS AKIMIRKOS JĖGA: dvasios nušvitimo vadovas (2020)

Eckhart Tolle 16
Norėdami prisiliesti prie šios akimirkos jėgos, turime atsisakyti analitinio mąstymo ir jo sukurto netikro aš, arba ego. Su šios knygos puslapiais mes sparčiai kylame į dvasios aukštumas, kur įkvepiame tyro būties oro.
Skaityti daugiau
6.65 € 8.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 49 -25% NURAMINSIU TAVE, NET JEI ŠĖLS AUDRA: nauja lapiuko iš knygelės „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ istorija – užburianti kelionė į ramaus miego ir sapnų karalystę

NURAMINSIU TAVE, NET JEI ŠĖLS AUDRA: nauja lapiuko iš knygelės „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“ istorija – užburianti kelionė į ramaus miego ir sapnų karalystę

Debi Gliori 11
Vienos perkamiausių knygų autorių Debi Gliori knygelė „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ – malonus ir lengvas būdas palydėti vaiką į ramų, spalvotą nakties poilsį.
Skaityti daugiau
6.89 € 9.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 50 -60% IŠNARPLIOTI OLIVERĮ: knyga apie neatleistinus poelgius – kaip jie nutinka ir kaip paveikia kiekvieną, sutinkamą kelyje

IŠNARPLIOTI OLIVERĮ: knyga apie neatleistinus poelgius – kaip jie nutinka ir kaip paveikia kiekvieną, sutinkamą kelyje

Liz Nugent 14
„Neįmanoma atsitraukti – o to, kas įvyksta pabaigoje, dedu galvą, nesitikėjo niekas. Nenusakomas skaitymo malonumas." Sunday Times
Skaityti daugiau
5.06 € 12.65 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 51 -40% SEPTYNIOS GALIMYBĖS: kaip saugotis vėžio pasikartojimo

SEPTYNIOS GALIMYBĖS: kaip saugotis vėžio pasikartojimo

Juozas Ruolia 10
Knyga turi tvirtą mokslinį pagrindą, ji grįsta autoriaus asmenine patirtimi ir pagarba tradicinei fitoterapijai, tačiau joje rasime ir kritinių pastabų, siūlančių atsargiai vertinti liaudies medicinos paveldą.
Skaityti daugiau
9.41 € 15.69 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 52 -90% ALERGIJA: priežastys, simptomai, gydymas

ALERGIJA: priežastys, simptomai, gydymas

Rūta Dubakienė 2
Knyga „Alergija: priežastys, simptomai, gydymas" – pirmasis išsamus lietuviškas leidinys apie bene labiausiai varginančius sutrikimus – alergijas ir alergines ligas.
Skaityti daugiau
1.56 € 16.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 53 -20% LOVOJE SU MELAGIU. Dvi laimingos šeimos, daug paslapčių ir košmaru virtęs idiliškas savaitgalis

LOVOJE SU MELAGIU. Dvi laimingos šeimos, daug paslapčių ir košmaru virtęs idiliškas savaitgalis

Gregg Olsen
Adamo nevilčiai dėl dingusios žmonos stiprėjant, Li dėlioja galvosūkio gabalėlius. Kokie ryšiai sieja dvi nepažįstamas poras ir ar dvi moterys bei du vyrai gerai pažįsta tuos, su kuriais susituokė?
Skaityti daugiau
12.99 € 16.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 54 -40% Dievas visada keliauja incognito

Dievas visada keliauja incognito

Laurent Gounelle 111
„Viena geriausių motyvacinių knygų, kuri pasakojama istorija ir pateikiamu siužetu skatina kiekvieną iš mūsų susimąstyti ir iš naujo pergalvoti savo pačių gyvenimus. Tikrai labai rekomenduoju paskaityti.“ Skaitytoja Monika
Skaityti daugiau
8.87 € 14.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 55 -21% Apsnigtos Kalėdos

Apsnigtos Kalėdos

Karen Swan
Kupinas netikėtų siužeto posūkių, meilės ir intrigų, jaukios Šveicarijos ir snieguotų viršukalnių, romanas „Apsnigtos Kalėdos" – tai viskas, ko reikia, kad jūsų kalėdinės atostogos kvepėtų imbieriniais sausainiais ir būtų saldžiai tobulos.
Skaityti daugiau
13.46 € 17.09 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 56 -26% AUGANT KAINUI: kaip apsaugoti berniukų jausmų pasaulį. Knyga, kurią tiesiog būtina perskaityti kiekvienam, norinčiam padėti berniukams užaugti emociškai raštingomis, pilnavertėmis asmenybėmis

AUGANT KAINUI: kaip apsaugoti berniukų jausmų pasaulį. Knyga, kurią tiesiog būtina perskaityti kiekvienam, norinčiam padėti berniukams užaugti emociškai raštingomis, pilnavertėmis asmenybėmis

Dan Kindlon, Michael Thompson 14
Autoriai nagrinėja, kaip kultūra, brukdama sustabarėjusius, kartais net karikatūriškus, vyriškumo idealus, skurdina berniukų jausmų pasaulį, ir pataria, ko reikia, kad šie užaugtų emociškai stabiliais, empatiškais, gebančiais mylėti, rūpintis ir bendrauti vyrais.
Skaityti daugiau
13.25 € 17.89 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 57 -12% Pergudrauti žudiką

Pergudrauti žudiką

Sandra Brown
Per pastaruosius trisdešimt metų Vestonas prisidengė daugybe pavardžių, ne kartą keitė išvaizdą ir sugebėjo išvilioti iš aštuonių pasiturinčių moterų jų turtus prieš joms dingstant. Aukas sieja vienintelis dalykas: jų gyvenime atsiradęs naujas vyras kuris pradingo.
Skaityti daugiau
15.89 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 58 -72% Vok kaip menininkas. 10 dalykų, kurių tau niekas nepasakė apie kūrybiškumą

Vok kaip menininkas. 10 dalykų, kurių tau niekas nepasakė apie kūrybiškumą

Austin Kleon 15
Įkvepiantis, stilingas, originalus, praktiškas ir linksmas manifestas, kupinas naujų idėjų apie kūrybingumą.
Skaityti daugiau
2.98 € 10.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 59 -40% TARP PILKŲ DEBESŲ: lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos pasaulinis bestseleris apie nepalaužiamą žmogaus dvasios prigimtį net didžiausių tragedijų akivaizdoje (parduota per 1 mln. kopijų!)

TARP PILKŲ DEBESŲ: lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos pasaulinis bestseleris apie nepalaužiamą žmogaus dvasios prigimtį net didžiausių tragedijų akivaizdoje (parduota per 1 mln. kopijų!)

Ruta Sepetys 90
„Labai graži, skaudi, pamokanti knyga. Ne kartą susigraudinau ją skaitydama. Ši knyga moko džiaugtis kiekviena diena, džiaugtis tuo ką turi, ir tikėti ateitimi, kad ir kaip sunku šiandien būtų.“ Skaitytoja Daiva
Skaityti daugiau
4.67 € 7.79 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 60 -57% AUTOMOBILIO ISTORIJA: nuo puodžiaus rato iki viršgarsinio Thrust SSC. Gausiai iliustruota, labai smagi knyga ir įdomių faktų apie automobilius kupina knyga!

AUTOMOBILIO ISTORIJA: nuo puodžiaus rato iki viršgarsinio Thrust SSC. Gausiai iliustruota, labai smagi knyga ir įdomių faktų apie automobilius kupina knyga!

Oldřich Růžička 6
Gausiai iliustruota, labai smagi knyga ir įdomių faktų apie automobilius kupina knyga. Ideali dovana kiekvienam smalsiam vaikui!
Skaityti daugiau
2.99 € 6.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 61 -30% FRIDA: Fridos Kahlo biografija

FRIDA: Fridos Kahlo biografija

Hayden Herrera 8
Fridos Kahlo gyvenimas ir kūryba buvo iššūkis jos laikmečiui. Ši moteris įkūnijo svarbias XX a. iliuzijas ir siekiamybes – Meksikos revoliuciją ir moters emancipaciją, liudijo begalinę aistrą gyventi ir kurti. Tokia aistra įveikia net fizinę negalią.
Skaityti daugiau
18.83 € 26.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 62 -70% AMERIKA BE DANGORAIŽIŲ: bastūnės liudijimai

AMERIKA BE DANGORAIŽIŲ: bastūnės liudijimai

Eglė Gerulaitytė 7
„Amerika be dangoraižių" – tai netradicinės kelionės motociklu, bekelės išbandymų ir nuotykių bei netikėtų atradimų knyga, pasakojanti apie Šiaurės Amerikos įdomybes ir gyvenimą.
Skaityti daugiau
4.36 € 14.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 63 KALĖDŲ GIESMĖ: garsiausia pasaulyje Šv. Kalėdų istorija

KALĖDŲ GIESMĖ: garsiausia pasaulyje Šv. Kalėdų istorija

Charles Dickens 7
Ar skaitėte garsiausią Kalėdų istoriją, kuri paskatino Waltą Disney’ų sukurti Antino Skrudžo personažą bei įkvėpė „Simpsonų“, „Barbės“ ir daugybės kitų filmų siužetus? Garsaus anglų rašytojo Charleso Dickenso „Kalėdų giesmė“ jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą tiek pat...
Skaityti daugiau
4.44 € 5.99 €
 • Tik knygynuose.

TOP 64 -25% Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

David D. Burns 36
Puikiai ir aiškiai parašyta. Praktiška ir įgyvendinama. Skaitytoja Karolina
Skaityti daugiau
11.88 € 15.75 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 65 -35% CILKOS KELIAS: bestselerio „Aušvico tatuiruotojas“ tęsinys

CILKOS KELIAS: bestselerio „Aušvico tatuiruotojas“ tęsinys

Heather Morris 31
Šis romanas – neišmatuojamos žmogaus valios, pasiryžimo išgyventi ir gebėjimo mylėti bet kokiomis aplinkybėmis liudijimas. „Ji buvo narsiausias mano pažinotas žmogus." Laleʼas Sokolovas
Skaityti daugiau
11.69 € 17.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 66 -35% Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija

Jūs esate placebas. Kaip sąmonė virsta materija

Dr. Joe Dispenza 10
Šioje knygoje pateikiami naujausi tyrimų duomenys iš įvairiausių mokslo sričių: neurologijos, biologijos, psichologijos, kvantinės fizikos, siekiant demistifikuoti placebo efektą ir parodyti, kaip neįmanomi dalykai tampa įmanomais.
Skaityti daugiau
10.39 € 15.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 67 Built to Last: Successful Habits of Visionary Companies

Built to Last: Successful Habits of Visionary Companies

James C. Collins, Jerry I. Porras, Jim Collins
Drawing upon a six-year research project at the Stanford University Graduate School of Business, James C. Collins and Jerry I. Porras took eighteen truly exceptional and long-lasting companies and studied each in direct comparison to one of its top competitors. They examined...
Skaityti daugiau
18.09 €
 • Išsiųsime per 14–18 d. d.

TOP 68 -22% VILNIAUS ATMINTIES PUNKTYRAI. Dvylika pasivaikščiojimų po XX amžiaus Vilnių – miestą, kokio jau nebėra. METŲ KNYGOS RINKIMŲ 2020 finalininkė!

VILNIAUS ATMINTIES PUNKTYRAI. Dvylika pasivaikščiojimų po XX amžiaus Vilnių – miestą, kokio jau nebėra. METŲ KNYGOS RINKIMŲ 2020 finalininkė!

Gabija Lunevičiūtė 39
„Vilniaus atminties punktyrai" – pirmoji žurnalistės ir miesto gidės Gabijos Lunevičiūtės knyga. Autorė, „Savaitgalio ekskursijų" įkūrėja, yra pelniusi Svetingiausio Vilniaus gido apdovanojimą.
Skaityti daugiau
20.99 € 27.00 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 69 -40% Rugiuose prie bedugnės

Rugiuose prie bedugnės

Jerome David Salinger 15
„Dievinu šią knygą, nes labai lengvas stilius, sakiniai užkabina nuo pat pradžių, yra ir humoro, ir pagrindinis veikėjas Holdenas labai toks "saviakas" atrodo.“ Skaitytoja Laura
Skaityti daugiau
4.91 € 8.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 70 -25% Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai. Kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį

Viską išbandžiau. Priešgyniavimas, ašaros ir įniršio priepuoliai. Kaip ramiai išlaukti 1-5 metų laikotarpį

Isabelle Filliozat 18
Knygoje pateikiama iškalbingų piešinių, mokslinių aiškinimų ir naujoviškų patarimų, tėvams siūlančių elgtis pagal vaiko amžių. Ar esate pasirengę atsisakyti kai kurių savo įpročių, įsikalbėtų tiesų ir netgi tvirtų įsitikinimų?
Skaityti daugiau
7.34 € 9.79 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 71 -31% EITI KIAURAI SIENAS: nepaprastai intymi, drąsi ir dramatiška autobiografija apie vieną garsiausių, charizmatiškiausių ir labiausiai provokuojančių šiuolaikinių menininkių – Mariną Abramovič

EITI KIAURAI SIENAS: nepaprastai intymi, drąsi ir dramatiška autobiografija apie vieną garsiausių, charizmatiškiausių ir labiausiai provokuojančių šiuolaikinių menininkių – Mariną Abramovič

Marina Abramović 34
Ne tik energingos menininkės, kuriančios naujas meno sritis, kūrybos istorija, bet ir viena atviriausių, apmąstymų sukeliančių autobiografijų.
Skaityti daugiau
18.67 € 26.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 72 -20% ŽMOGAUS RIBOS: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje

ŽMOGAUS RIBOS: kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje

David Epstein 6
Provokuojančios, kruopščiai parašytos ir prikaustančios, „Žmogaus ribos“ pateikia neatremiamų argumentų už aktyvų neefektyvumo puoselėjimą.
Skaityti daugiau
13.75 € 17.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 73 -61% HORMONŲ VALSAS: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų. Parduota daugiau nei 300 000 egzempliorių!

HORMONŲ VALSAS: svoris, miegas, seksas, grožis ir sveikata kaip iš natų. Parduota daugiau nei 300 000 egzempliorių!

Natalija Zubareva 16
Parduota daugiau nei 300 000 egzempliorių! „Hormonų valsas" – tai unikali moters sveikatos enciklopedija.
Skaityti daugiau
6.29 € 15.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 74 -60% Ir tada atėjai tu

Ir tada atėjai tu

Lisa Kleypas 16
Ji manė, kad jos širdis saugi, bet...Nutrūktgalvė, pašėlusi ir daili Lilė Louson, stulbinanti savo nenuspėjamu elgesiu Londono aukštuomenę, nusprendžia ir tiesa, ir apgaule išgelbėti jaunesnę seserį nuo artėjančių vedybų su gerai žinomu žmogumi – lordu Aleksu Reifordu. Lilė ...
Skaityti daugiau
5.08 € 12.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 75 -77% LAIŠKAI HIPOKAMPUI. Jautri žinutė ateičiai – parašyta su meile ir rūpesčiu šiam pasauliui

LAIŠKAI HIPOKAMPUI. Jautri žinutė ateičiai – parašyta su meile ir rūpesčiu šiam pasauliui

Lina Laura Švedaitė 14
„Laiškai hipokampui" – unikalaus dizaino, originalių poligrafinių sprendimų esė ir dokumentinės prozos knyga.
Skaityti daugiau
3.99 € 17.50 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 76 -27% KŪNAI. Ironiška, neregėtų fantazijų pilna žinomos autorės knyga kviečia į kelionę po žmogaus kūną ir jausmus. METŲ KNYGOS RINKIMŲ 2020 finalininkė!

KŪNAI. Ironiška, neregėtų fantazijų pilna žinomos autorės knyga kviečia į kelionę po žmogaus kūną ir jausmus. METŲ KNYGOS RINKIMŲ 2020 finalininkė!

Akvilė Kavaliauskaitė 14
Akvilė Kavaliauskaitė – žurnalistė, scenaristė, tekstų kūrėja. 2015 m. pasirodęs jos debiutinis romanas „Du gyvenimai per vieną vasarą" iškart pateko į skaitomiausių knygų dešimtukus. Po penkerių metų autorė grįžta su novelių rinktine „Kūnai".
Skaityti daugiau
10.99 € 15.00 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 77 -15% Netobuli, laisvi ir laimingi

Netobuli, laisvi ir laimingi

Christophe André 11
„Ši knyga išskirtinė, ji leidžia pažvelgti giliau į save, aiškiau suprasti situacijas ir pavyzdžius, kuriuos galime pritaikyti kiekvienas asmeniškai. Daug naudingos informacijos laimingesnio gyvenimo link.“ Skaitytojas Rokas
Skaityti daugiau
11.39 € 13.39 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 78 Pasakos apie fėjas

Pasakos apie fėjas

1
Kartu su pasakų veikėjais keliauk į stebuklingą pasakų pasaulį. Knygos „Pasakos apie fėjas“ puslapiuose sutiksi dvylika paslaptingų karalaičių, šaunųjį Piterį Peną, išdykėlį Pinokį, geraširdę Pelenę, septynis kranklius ir Vėtrų karalienę!
Skaityti daugiau
2.49 € 8.19 €
 • Išparduota.

TOP 79 -40% NE-PRIKLAUSOMI: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi

NE-PRIKLAUSOMI: kaip liautis kontroliuoti kitus ir pradėti rūpintis savimi

Melody Beattie 6
„Ši knyga yra apie svarbiausią ir tikriausiai labiausiai ignoruojamą žmogaus atsakomybę – rūpinimąsi savimi. Apie tai, ką galite padaryti, kad pasijustumėte geriau." Melody Beattie
Skaityti daugiau
7.31 € 12.19 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 80 -40% Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas

Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas

Lina Žutautė 19
Tai tipiška paveikslėlių knyga, kiekviename jos atvarte – trumpas kelių sakinių tekstas ir intensyvūs, stilistiškai išraiškingi piešiniai. Žaismingai, panaudojant vaikų literatūroje įprastą sapno-pasakos principą, ugdomas vaiko įprotis tvarkytis, rūpintis savo daiktais.
Skaityti daugiau
4.43 € 7.39 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 81 -40% Kakė Makė ir pabėgusios ausys

Kakė Makė ir pabėgusios ausys

Lina Žutautė 18
Ak, ta Kakė Makė! Negirdėjo mamos, negirdėjo tėčio, nesiklausė senelės. Ir taip kasdien, mažiausiai po tris kartus! Tad nieko nuostabaus, kad vieną kartą nutiko neįtikėtinas dalykas. Kakės Makės ausys lyg susitarusios liuoktelėjo ant grindų, nustraksėjo per virtuvę, korido...
Skaityti daugiau
4.43 € 7.39 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 82 -76% Liūtai mūsų svetainėse: kaip katės mus prisijaukino ir užvaldė pasaulį

Liūtai mūsų svetainėse: kaip katės mus prisijaukino ir užvaldė pasaulį

Abigail Tucker 12
„New York Times" bestseleris „Liūtai mūsų svetainėse" išsamiai nušviečia, kaip katės, mėgstamiausios žmonių kompanionės, užkariavo pasaulį ir mūsų širdis.
Skaityti daugiau
2.78 € 11.69 €
 • Išsiųsime per 2–4 d. d.

TOP 83 -21% Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė

Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė

Alex T. Smith 1
Jei pradėsi skaityti šią knygą gruodžio 1-ąją, turėsi ką veikti iki pat Kalėdų–kasdien perskaitysi po naują peliuko Vinstono nuotykių skyrių ir rasi puikių idėjų kalėdiniams darbeliams– kaip pasigaminti žaisliukų eglutei, išsikepti meduolinių peliukų ir dar daug įdomybių.
Skaityti daugiau
7.60 € 9.65 €
 • Išsiųsime per 2–4 d. d.

TOP 84 -45% Susikurkite save tobulesnį: NLP vadovas. Neurolingvistinis programavimas

Susikurkite save tobulesnį: NLP vadovas. Neurolingvistinis programavimas

Tom Hoobyar, Tom Dotz, Susan Sanders 15
NLP (neurolingvistinis programavimas) padėjo milijonams žmonių įveikti savo baimes, labiau pasitikėti savimi, pagerinti santykius ir siekti tiek asmeninės, tiek profesinės sėkmės.
Skaityti daugiau
8.98 € 16.29 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 85 -60% Kas gyvena kaime

Kas gyvena kaime

1
Ši mažyliams skirta knygelė kviečia pažinti kaimo gyvūnus, įsidėmėti ir pamėgdžioti jų balsus, o kartu lavinti tartį, rankų judesius, būti smalsius ir domėtis savo aplinka. Linkime malonaus vartymo!
Skaityti daugiau
3.60 € 8.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 86 -30% LAUKSIU TAVĘS PARYŽIUJE: kiek galima iškęsti, nusižeminti ir paaukoti, kad išgelbėtum brangiausius žmones?

LAUKSIU TAVĘS PARYŽIUJE: kiek galima iškęsti, nusižeminti ir paaukoti, kad išgelbėtum brangiausius žmones?

Sarah Jio 4
Sarah Jio (Sara Džijo, g. 1978) romanai kaskart patenka į „New York Times" ir „USA Today" perkamiausių knygų sąrašus. Skaitytojai jais mėgaujasi jau daugiau nei 25 pasaulio šalyse. „Lauksiu tavęs Paryžiuje" – naujausias autorės romanas, pasirodantis lietuvių kalba.
Skaityti daugiau
10.96 € 15.65 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 87 -20% Ką manė kamanė?

Ką manė kamanė?

Vainius Bakas 2
Smagu, kai eilėraščiai vaikams prasmingumu ir kalbos grožiu nė kiek nenusileidžia suaugusiųjų poezijai. Tokia yra Vainiaus Bako knyga „Ką manė kamanė" – švelniai besiliečianti prie mus supančio pasaulio, jaudinanti subtiliu gamtos pajautimu, nuspalvinta žaismingais nutikimai...
Skaityti daugiau
7.48 € 9.35 €
 • Išsiųsime per 2–8 d. d.

TOP 88 -50% Kakės Makės maudynės

Kakės Makės maudynės

2
Kakė Makė ir Čiūčia yra neišskiriami draugai. Ypač per Maudynių dieną. Prisijunk ir tu! Čiupk knygutę ir šok į vonią. Tegul maudynės prasideda!
Skaityti daugiau
2.95 € 5.89 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 89 Pūkis ir Pūkutis

Pūkis ir Pūkutis

Vytautas V. Landsbergis 2
Knygelė „Pūkis ir pūkutis" supažindina vaikus su rudens nuotaikomis ir patyrimais, žaismingu būdu moko vaikus priimti kaitą, virsmą. Tai pasaka apie atsisveikinimą su vasaros draugais, paliekančiais mus iki pavasario. „Pūkis ir pūkutis" – aštuntoji knygelė iš serijos „Pūkio...
Skaityti daugiau
2.47 € 3.09 €
 • Tik knygynuose.

TOP 90 -40% Grybų karas. Voro vestuvės

Grybų karas. Voro vestuvės

Justinas Marcinkevičius 6
Knygelėje sudėtos dvi vaikų mėgstamiausios Justino Marcinkevičiaus poemos. „Voro vestuvės“ pasakoja apie nedorėlį vorą, kuris norėjo pagrobti saulę, „Grybų karas“ – apie grybus į karą ruošusį baravyką.
Skaityti daugiau
7.41 € 12.35 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 91 -40% Penkios vaikų meilės kalbos: kaip išmokti vaiko meilės kalbą

Penkios vaikų meilės kalbos: kaip išmokti vaiko meilės kalbą

Gary Chapman, Ross Campbell 13
„Penkios vaikų meilės kalbos" – tai meilės kalbų kursai tėvams, mokytojams ir kitiems žmonėms, mylintiems vaikus ir dirbantiems su jais.
Skaityti daugiau
6.59 € 10.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 92 -50% APLINK MANE - VIEN TIK IDIOTAI: nr. 1 knyga Skandinavijoje ir fenomenalus psichologijos bestseleris daugiau nei 26 šalyse - knyga, kuri pakeis Jūsų gyvenimą, padės suprasti tuos, kurių neįmanoma suprasti ir... radikaliai sumažins idiotų kiekį aplink Jus!
7.49 € 14.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 93 -37% #Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!

#Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!

Nika Nabokova 38
Jokios moteriškos logikos ir aimanų. Kvapą gniaužiančios formuluotės, gilus žmogaus psichikos ir santykių išmanymas, efektyvūs ir visada veikiantys metodai – Nika išjudins jūsų pamatus ir ištrauks jus iš komforto zonos. Būkite pasiruošę!
Skaityti daugiau
7.99 € 12.59 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 94 -20% Budos smegenys: laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas

Budos smegenys: laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas

Rick Hanson, Richard Mendius 1
„Budos smegenys" – tai psichologijos, neuromokslo ir kontempliacijos žinių derinys, praturtintas praktiniais patarimais, kuriuos lengvai galėsite pritaikyti kasdienybėje.
Skaityti daugiau
9.99 € 12.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 95 -20% Ledinukas (didžiosios raidės)

Ledinukas (didžiosios raidės)

Kostas Kubilinskas 1
Tai pamokanti istorija vaikams apie senio Šalčio anūką-Ledinuką, kuris labiausiai mėgsta girtis:jis moka malti sniego miltus, kalti ledo tiltus ir, regis, šaunesnių už jį nėra. Knygelėje pašiepiamas tingus ponas, parodoma, kad dirbdamas gali įveikti net didžiausius iššūkius....
Skaityti daugiau
1.75 € 2.19 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 96 -12% Hobitas (2020)

Hobitas (2020)

J. R. R. Tolkien 13
„Giliai po žeme, oloje, gyveno hobitas.“ Patrauklia literatūrinės pasakos forma autorius piešia visai realų gyvenimą, gėrio ir blogio kovą, smerkia pražūtingą turto galią, teigia drąsą ir ištikimybę draugui.
Skaityti daugiau
12.99 € 14.69 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.

TOP 97 -22% Toksiški tėvai. Kaip atsikratyti skaudžios patirties ir susigrąžinti gyvenimą

Toksiški tėvai. Kaip atsikratyti skaudžios patirties ir susigrąžinti gyvenimą

Susan Forward, Craig Buck 14
Šie nesumeluoti pasakojimai gali padėti išsilaisvinti iš žlugdančių santykių su tėvais ir atrasti naują pasaulį, pripildytą pasitikėjimo savimi, vidinės stiprybės ir emocinės nepriklausomybės.
Skaityti daugiau
12.42 € 15.99 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 98 -25% MAŽYLIO RECEPTAI: lietuviška autorinė knyga, kurioje daugiau nei 200 sveikų ir greitai paruošiamų patiekalų receptų vaikams

MAŽYLIO RECEPTAI: lietuviška autorinė knyga, kurioje daugiau nei 200 sveikų ir greitai paruošiamų patiekalų receptų vaikams

Jurgita Surplienė 34
„Labai šauni knyga. Pravers visiems tėveliams, turintiems tiek mažus, tiek didesnius vaikus. Čia rasite daugybę gerų ir lengvai pritaikomų idėjų virtuvėje.“ Skaitytoja Toma
Skaityti daugiau
13.98 € 18.69 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 99 -86% GYVENIMAS BE PABAIGOS: meilė trunka trejus metus, tą Beigbeder dėka žino visi. Kiek truks nemirtingumas?

GYVENIMAS BE PABAIGOS: meilė trunka trejus metus, tą Beigbeder dėka žino visi. Kiek truks nemirtingumas?

Frederic Beigbeder 5
Frédéric Beigbeder leidžiasi į kelionę po naujausius mokslo atradimus, progresyviausias medicinos klinikas, įsiveržia į talentingiausių biologų ir genetikų laboratorijas tam, kad sužinotų, kaip gyventi amžinai.
Skaityti daugiau
1.89 € 13.49 €
 • Turime sandėlyje.

TOP 100 -80% (Ne)valgyk nuo žemės! Kaip mikrobai padeda mūsų vaikams augti sveikiems

(Ne)valgyk nuo žemės! Kaip mikrobai padeda mūsų vaikams augti sveikiems

B. Brett Finlay, Marie-Claire Arrieta 13
Jei manote, kad nuolatos plaunamos rankos, išblizgintos namų pakampės ir sterilūs indai yra geriausia, ką galite pasiūlyti savo vaikui, ši knyga jūsų požiūrį apvers aukštyn kojomis.
Skaityti daugiau
2.99 € 15.00 €
 • Išsiųsime per 1–3 d. d.