Tortų dekoravimas
Apžvalgos

Tortų dekoravimas: laikas nustebinti save!

Tie, kas mane pažįsta, žino – tortai ir aš turime šį tą bendro. Buvo gyvenime metas, kai tortus kepdavau ne tik per savo, bet ir per visų giminaičių, draugų ir net kolegų gimtadienius. Vėliau buvo metas, kai šį didelį hobį „pasidėjau į stalčių“, bet mano simpatijos konditerijos menui nė akimirkai nesumenko. Vis tik, kad ir kaip labai mėgau tortus kepti, niekada nemokėjau… jų dekoruoti. Tuomet gūžčiojau pečiais ir teisinausi, kad neturiu po ranka tinkamos literatūros, bet dabar tuo pasiteisinti tikrai negalėčiau – knygynų lentynas pasiekė išsami, gausiai iliustruota ir abejingų nepaliksianti tortų dekoratorės Elenos Kliment knyga „Tortų dekoravimas“.

Esu beveik tikra, kad verčiant šios knygos puslapius akimirką aplankys mintis, jog „Man tai jau tikrai taip nepavyks!“. Arba: „Vaje, man tai tikrai per sudėtinga!”. Arba dar blogiau: „Tik ne su mano kreivomis rankomis tokius grožius kurti…“. Mintį supratote, taip? Esu tikra, jau labai gerai suprasite ir tai, kad tokias mintis vyti reikėtų kuo toliau, jos – visiškai neteisingos.

Aš pati šią knygą jau perverčiau bene kelias dešimtis kartų, o pradėjau nuo tokių pačių truputį beviltiškų minčių. Galiu Jums pasakyti štai ką – nereikia savęs nuvertinti. Pradėkite nuo pradžių, nuo pirmųjų knygos puslapių. Susipažinkite, supraskite, pajauskite, įsigilinkite. Nors ant knygos viršelio besipuikuojantys žodžiai „Smagu ir paprasta“ iš pradžių gali skambėti kaip juokas, o vėliau – kaip iššūkis, galiausiai, esu tikra, suprasite, jog tai – grynų gryniausia tiesa!

Tortų dekoravimasTiesa yra tai, kad dekoruoti tortus yra smagu. Tiesa net ir tai, kad juos dekoruoti paprasta, jei tik turite išsamią „Tortų dekoravimo“ knygą, kurioje kiekvienas žingsnis, kuriam taip nedrąsiai ruošiatės, aprašytas ne tik žodžiais, bet ir iliustruotas nuotraukomis. Daugiau nei 1500 nuotraukų – štai kiek jų yra šioje knygoje! Tam, kad nebijotumėte. Kad jaustumėtės drąsiai. Kad tobulėtumėte dar greičiau, kad kiekvienas Jūsų tortas būtų vis gražesnis. Kad stebintumėte ne tik aplinkinius (o tą tikrai darysite, patikėkite manimi), bet ir save!

Norite paruošti nuostabiai žėrinčią veidrodinę torto glazūrą? Paruošti trapias šokolado dekoracijas? Cukrine mase tobulai lygiai padengti didelį tortą ar mažutį tortuką? Lipdyti dailias cukrines figūrėles? Gyvūnėlius, animacinius herojus, apsnigtas eglutes ir puikiausius kankorėžius?

Puiku. „Tortų dekoravimas“ yra toji knyga, kuria būtinai turite papildyti savo virtuvės knygų kolekciją. Metas įsitikinti: kiekvienas galime nulipdyti cukrines gėles, jei tik to norime ir stengiamės. Ir, būkite tikri, cukrinės gėlės – tik pati pradžia! Knygoje rasite viską nuo A iki Z, nuo klasikinio biskvito recepto iki išsamiausių instrukcijų, kaip tortą papuošti dailiu kaspinu, puokšte bijūnų, Kalėdų senelio figūrėle ar pulku zuikučių.

Tortų dekoravimas

Taip, mielieji, šiandien Jums gali atrodyti, kad toks aukštasis pilotažas kaip tortų dekoravimas skirtas ne visiems, o mažų mažiausiai tai jau tikrai ne Jums. Bet jei tik jaučiate norą išmokti šio meno ar patobulinti savo turimus įgūdžius, patikėkite, ši Elenos Kliment knyga – geriausias vadovėlis, ištikimas mokytojas ir tobulai gražaus torto pažadas!

Kaip autorė rašo savo knygoje, ši knyga – tai auksinis raktelis, kuris atvers Jums stebuklingas duris į atradimų ir paslapčių pasaulį. Šiandien yra labai nuostabi diena atverti šias duris!