5 knygos kurios padės išlikti sveikiems
Sveikata ir grožis

Knygos, kurios padės išlikti sveikiems

Kiekvieną kartą, kai prieiname prie termometro, matome, kad temperatūra yra vis mažiau džiuginanti. Turbūt dalis mūsų jau išvydo pirmąsias snaiges ir kartu su jomis pirmuosius jos džiaugsmus, tokius kaip automobilio stiklų valymas ar papildomas šiltų drabužių antsvoris. Dabar yra ypač svarbu šiltai rengtis, sveikai maitintis ir tinkamai paruošti savo organizmą artėjančiam žiemos sezonui, todėl atrinkome Jums knygas, kuriose esantys patarimai suteiks stiprų imunitetą ir gerą nuotaiką visiems dienos iššūkiams įveikti.

Vaida Kurpienė, Martynas Praškevičius ir Aistė Šeibokaitė BALANSAS

Sveika, subalansuota mityba yra bene svarbiausia norint išlikti sveikiems.Balansas Kiekvienas produktas turi daugybę mums reikalingų maisto medžiagų, kurių mums reikia pasisavinti tam, kad išlaikytume stiprų imunitetą. Yra daugybė produktų, kuriuos reikia vartoti kiekvieną dieną, ir yra produktų, kuriuos reikėtų vartoti rečiau. Knygoje „Balansas“ pateikiama visa Jums reikalinga informacija, kad būtumėte aprūpinti reikiamais vitaminais ir susidorotumėte su visais dienos parengtais išbandymais. Šiai knygai sukurti susitiko trys asmenybės – sveikos mitybos ekspertė Vaida Kurpienė, virtuvės šefas Martynas Praškevičius ir sportininkė Aistė Šeibokaitė. Visi trys siekė pasidalyti savo žiniomis ir patirtimi su žmonėmis, kurie sportuoja savo malonumui ir nori maitintis skaniai, sveikai ir subalansuotai. Knygoje pateikti pagal sveikos mitybos principus sukurti receptai, apskaičiuotas maistingumas, visų knygos rengėjų bendrai surašyti patarimai, kaip tinkamai gaminti, derinti skonius, kuo keisti neturimą ingredientą ar kodėl vertingas vienas arba kitas produktas.

Wong Kiew Kit CIGUNAS. ŠAOLINO VIENUOLIŲ SLAPTAS MOKYMAS

CigunasKad atlaikytumėte visus žiemos parengtus išbandymus, neužtenka tik sveikai maitintis – taip pat reikia išlikti fiziškai aktyviems. Vasarą mes turime daugybę aktyvių užsiėmimų, bet ką daryti žiemos metu? Knyga „Cigunas“ gali būti puiki išeitis. Cigunas yra menas, kurį gali praktikuoti bet kas. Tai yra neįprasta proto ir kūno tobulinimo priemonė, praktikuota įvairių senovės civilizacijų nuo urvinių žmonių laikų, o vėliau pamiršta ir išsaugota tik Kinijoje, Šaoline. Daugybė žmonių gauna neapsakomai didelę vien fizinio lygmens naudą, atsiriboję nuo kai kurių ar visų emocinių, psichinių ir dvasinių aspektų. Pratimai pateikiami sisteminga seka, tačiau nebūtina ir nepatartina praktikuoti visų jų iš karto. Patirtis rodo, kad geriausių rezultatų pasiekiama, jei praktikuojama viena technika bent jau kelis mėnesius ir tik tada pereinama prie kitos – retkarčiais dėl įvairovės, jei labai norite, galite ją papildyti viena ar dviem kitokiomis. Wong Kiew Kit – ketvirtos kartos ciguno meistras, atskleis jums šio užsiėmimo principus bei filosofiją, pateiks visą reikalingą informaciją apie pratimus ir kaip juos atlikti namų sąlygomis.

JŪSŲ SVEIKATAI: NATŪRALIOS PRIEMONĖS IŠTISUS METUS

Tai knyga, kurioje rasite daug praktinių patarimų, kaip kiekvienu metų Jūsų sveikatailaiku gydyti įvairius negalavimus. Knygą sudaro penki skyriai. Pirmame aiškinama, kaip funkcionuoja mūsų kūnas, kiti keturi skiriami kiekvienam metų laikui. Mes esame priklausomi nuo aplinkos, todėl reikia žinoti, kad kiekvienas metų laikas mūsų savijautą veikia vis skirtingai. Knygoje išsamiai aiškinama, kas gresia mūsų sveikatai ar bent jau gali gerokai sugadinti nuotaiką pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą, patariama, kuo ir kaip namų sąlygomis gydyti sezoninius negalavimus, spręsti per atostogas, kelionėje, pajūryje ar kalnuose kylančias problemas, kaip išsaugoti darbingumą, gerą miegą ir nuotaiką. Daktaras Jean-Christophe Charrié, bendrosios praktikos gydytojas ir Medicinos draugijos narys, kuris už straipsnius medicinos tematika apdovanotas Prancūzijos valstybine premija, bei Marie-Laure de Clermont-Tonnerre, knygos „Individualizuota medicina“ autorė, paruošė šią knygą Jums, kad būtumėte pasiruošę visiems sezono netikėtumams.

GYDANTIS ČESNAKAS ir GYDANTI SODA

Šiuolaikinio žmogaus požiūris į sveikatą gerokai kitoks nei ankstesniais laikais, o ir gydomės mes kiek kitaip nei mūsų protėviai, bet anksčiau ar vėliau atsigręžiame į natūralius ir paprastus dalykus. Juk ne veltui sakoma, kad genialu tai, kas paprasta. Kad ir kaip daugelis nenorėtų pripažinti, kartais paprastos naminės priemonės gali būti kur kas veiksmingesnės ir turėti mažesnį šalutinį poveikį nei moderniausi vaistai ir įvairios organizmo intervencijos. Todėl užklupus negalavimams nereikėtų pulti vartoti antibiotikų, galbūt užteks tik česnakų ar sodos. Jau seniai niekam nekelia abejonių, kad česnakai pajėgia užbėgti už akių insultui, infarktui ir daugeliui kitų ligų, tačiau tai yra tik labai maža dalis to, ką šis produktas išties gali. Česnaką žinome visi, bet daugelis mūsų nevartojame jo tada, kai jis mums būtų naudingiausias. Kokia tikroji česnako nauda ir kaip reikia jį tinkamai vartoti, sužinosite knygoje „Gydantis česnakas“. Nenuvertinkite ir sodos savybių. Geriamoji soda yra didelis natrio užtaisas, o kaip tik natris suteikia sodai stebuklingų gydomųjų galių, nes tai elementas, aktyviai veikiantis cheminių reakcijų, kurios vyksta visuose gyvuose organizmuose, metu. Geriant sodos tirpalą galima įveikti reumatizmą, akmenligę, širdies ir kraujagyslių ligas, peršalimą bei daugelį lėtinių negalavimų. Teigiama, kad soda jaunina visą organizmą, stiprina imuninę sistemą, teigiamai veikia dantis ir dantenas, valo kraujagysles. Sužinokite visą šią informaciją ir dar daugiau skaitydami knygas „Gydantis česnakas“ ir „Gydanti soda„.

Gydantis česnakas                     Gydanti soda

Tikimės, kad šios knygos padės Jums apsisaugoti nuo artėjančių žiemos iššūkių. Neapleiskite sporto, sveikai maitinkitės, vartokite česnakus, sodą ir išlikite žvalūs.

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!