Rūtos Repšienės „Vieno stalo istorija“: apie jaukius ir tradicijas kuriančius receptus
Apžvalgos

Rūtos Repšienės „Vieno stalo istorija“: apie jaukius ir tradicijas kuriančius receptus

Istorijos. Jas kuriame kasdien. Planuodami, kurdami, gyvendami. Vienos istorijos paprastos ir kasdieniškos, pažįstamos lyg mėgstamiausio kavos puodelio ąselė, tuo tarpu kitos – ypatingos, kuriančios tradicijas, perduodamos iš kartos į kartą. Apie šias istorijas kalba Rūta, naujosios SMAGURIO knygos „Vieno stalo istorija“ autorė.

Knygos autorė Rūta Repšienė

Knygos autorė Rūta Repšienė

Rūta tikrai žino, kad aplink stalą gali vykti visas šeimos gyvenimas: nuo šeimos susitikimo prie pusryčių stalo iki puodelio arbatos vakare, aptariant praėjusią dieną. Stalas – tas šeimą vienijantis simbolis, nuo pirmųjų dienų, kai šeimą sukuria du žmonės, iki to laiko, kai seneliai prie to pačio stalo savo naminiais kepiniais vaišina mylimus anūkus. Ar kada susimąstote, kiek išragauta skonių, pasakyta komplimentų, išpasakota istorijų ir sukurta planų prie Jūsų valgomojo stalo?

Magiška ir ypatinga Rūtos istorija prasidėjo nuo recepto, paveldėto iš močiutės, ir nuo pirmojo iškepto „Napoleono“ torto. Jis – nostalgiškas ir tobulas – įkvėpė kur kas drąsesnėms svajonėms ir didesniems žingsniams. Konditerijos mokslai, įkvepianti praktika restoranų virtuvėse, galiausiai – savas jaukus šeimos restoranas „Fresh Friendly Family“, nuoširdžiai pasitinkantis kiekvieną šeimą, viliojantis ne tik apetitą keliančiu meniu, bet ir dėmesiu kiekvienai smulkmenai (pavyzdžiui, vaikų žaidimų aikštele).

Šeimos receptų knyga „Vieno stalo istorija“ – dar vienas Rūtos žingsnis keliu, kuriuo ji eina tvirtai ir su plačiausia šypsena. Matyti ir jausti tokią šypseną – tikras stebuklas! Kokia to paslaptis? „Gyvenimas per trumpas daryti dalykus, kurie neturi magijos.“, – įsitikinusi Rūta, atradusi save ir skatinanti kiekvieną leistis šiuo atradimų keliu.

Nuotrauka iš knygos „Vieno stalo istorija“

Nuotrauka iš knygos „Vieno stalo istorija“

 „Vieno stalo istorija“ – knyga apie maistą, šeimą ir tradicijas. Tai knyga apie kasdienę laimę visiems kartu susėsti prie bendro stalo, dalytis maistu ir drauge kurti savo istoriją, gardžiausius šeimos prisiminimus.

KNYGOJE RASITE:
– intensyviam gyvenimo būdui subalansuotų ir išvykoms pas draugus skirtų receptų jaunai dviejų asmenų šeimai;
– paprastai ir greitai paruošiamų valgių šeimai su mažais vaikais;
– sočių pietų ir vakarienių patiekalų receptų keturių asmenų šeimos stalui;
– nostalgiškų močiutės stalo kepinių bei desertų.

„Šiais intensyviais laikais nėra nieko tikriau ir nuostabiau nei visiems drauge valgyti.“, – savo gyvenimo džiaugsmo paslaptimis dalijasi Rūta. – „Linkiu visiems gyventi taip, kad jų namų stalas galėtų papasakoti kuo daugiau nuostabių istorijų“.

Mėgaukitės namie ruoštais valgiais, atraskite naujų skonių ir kurkite savo šeimos stalo istoriją!

Vieno stalo istorija

Sužinok daugiau

Nuotrauka iš knygos „Vieno stalo istorija“

Nuotrauka iš knygos „Vieno stalo istorija“

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!