Bendros naujienos

TOP knygos: ką labiausiai skaitėte balandį?

Pavasarį įdomu ne tik patarimai, kaip pasiruošti artėjančiam bikinio sezonui. Tai patvirtina populiariausių balandžio mėnesio knygų sąrašas, kuriame puikuojasi įvairiausių žanrų ir temų kūriniai. Viso mėnesio perkamiausių knygų sąrašą rasite čia, o šįkart aptarsime tas, kurios sparčiausiai šoktelėjo į topo viršūnę.

Alvydo Unikausko knyga KLAUSKITE DAKTARO

Lyderiaujančių pozicijų jau kelis mėnesius kitoms knygoms neužleidžianti Alvydo Unikausko knyga „Klauskite daktaro“ išties verta pakartotinio paminėjimo (apie ją jau kalbėjome čia). Kodėl ši knyga taip mėgstama skaitytojų? Apžvelgę jūsų atsiliepimus, galime pagrįstai teigti, kad pirmiausia dėl to, kad šioje knygoje visa svarbiausia informacija kiekvienam norinčiam puoselėti savo sveikatą, energiją ir gerą savijautą pateikiama ypač aiškiai, glaustai ir paprastai. Kitaip tariant, tai knyga, kuri sutaupys daug jūsų laiko. Jeigu ieškote aiškių gairių, ką daryti, kad sveikata būtų tokia puiki, jog tiesiog nebūtų priežasčių lankytis pas gydytojus, nieko nelaukite ir jau dabar skaitykite knygą nuo pradžios iki pabaigos.

Pamirškite populiarius, tačiau dažnai vienas kitam prieštaraujančius straipsnius įvairiuose interneto portaluose ar pramoginiuose žurnaluose. Šioje knygoje rasite naujausiais tyrimais pagrįstą informaciją su konkrečiais patarimais, tad beliks tik pasistengti pakoreguoti savo mitybos įpročius, įtraukti į rutiną daugiau aktyvaus judėjimo ir atkreipti dėmesį į mūsų kūno siunčiamus signalus.

Naglio Bieranco knyga ATEITIES ŽMOGAUS FENOMENAS: kaip neknisti sau proto ir džiaugtis gyvenimu

Visiems pasitaiko dienų, savaičių ar ilgesnių laikotarpių, kai jaučiame, kad reikia pozityvumo injekcijos. Padėti gali ne tik linksma komedija, pokalbis su artimu draugu ar nuodėmingai skanus pyragėlis. Akimirkos džiaugsmą ir kur kas ilgesnę naudą gali suteikti laiku ir vietoje atsiradusi knyga.

Kuo šiuolaikiniam žmogui gali būti naudinga šokėjo, fotografo ir sekėjų armiją Instagram surinkusio Naglio Bieranco knyga „Ateities žmogaus fenomenas“? Tai atvira, nuoširdi, optimizmo ir praktinių patarimų kupina knyga, kurioje autorius drauge su psichologu Tomu Lagūnavičiumi dalijasi įžvalgomis, kaip gyventi savo svajonių gyvenimą, kaip išnaudoti savo laisvę būti tuo, ko nori.

Savitas Naglio Bieranco požiūris į kasdienybę įkvėps ir patiems išbandyti autoriaus praktiškai patikrintus metodus, kaip kasdien tobulinti save, priimti ir pamilti save tokius, kokie esate, ir nekvaršinti sau galvos dėl dalykų, kurie iš tiesų nėra jau tokie svarbūs.

Joey Graceffa’os knyga EDENO IŠRINKTIEJI

Vieno populiariausių ir sparčiausiai kylančių YouTube platformos kūrėjų knygų serijos pirmoji dalis „Edeno vaikai“ lietuvių kalba pasirodė 2017-aisiais ir užkariavo jaunimo bei distopinius romanus mėgstančių suaugusiųjų širdis. Pagaliau sulaukėme ir antrosios serijos dalies – „Edeno išrinktieji“!

Kas laukia Rovenos, neteisėtai gimusios antruoju vaiku griežtai reguliuojamo gimstamumo visuomenėje? Kas nutiks, kai jos keliai susikirs su elito sluoksniui priklausančia turtinga, valdinga ir bet kam apkartinti gyvenimą galinčia Jarou? Dirbtinio intelekto valdomame Edene laukia dar daug netikėtumų!

Beje, ši įspūdinga knyga – puikus pasirinkimas tėvams, ieškantiems knygos, galinčios sudominti net ir mažai skaitantį jaunuolį!

Skaitote anglų kalba? Rebels of Eden by Joey Graceffa

Victoria’os Helenos Stone knyga AŠ, DŽEINĖ

Puikus pavasario oras ir nekantriai laukiama vasara priešaky – geras pretekstas papildyti asmeninę knygų kolekciją naujais egzemplioriais, kuriuos būtų smagu skaityti saulėtoje terasoje ar poilsiaujant gamtoje. Šis Victoria’os Helenos Stone psichologinis trileris „Aš, Džeinė“ patiks tiems, kurie mėgsta kūrinius, galinčius nustebinti.

Iš pirmo žvilgsnio Džeinė – tik paprasta darbuotoja, pareigingai vykdanti paskirtas užduotis, lengvai suviliojama vos parodžius daugiau dėmesio… Tačiau niekas net neįtaria, kad ši romi asmenybė yra kaukė, po kuria slepiasi kerštinga, beatodairiškai savo tikslo siekianti moteris. Bus įdomu, bus netikėta ir labai smagu skaityti!

Larso Keplerio knyga TRIUŠIŲ MEDŽIOTOJAS

Tie, kurie mėgsta įtemptus skandinaviškus detektyvus, negali pro akis praleisti Larso Keplerio (tiksliau, po slapyvardžiu besislepiančios rašytojų Alexanderio ir Alexandros Ahndorilų poros) vardo ant viršelių! Švedijos detektyvų meistrai pristato naują kūrinį – „Triušių Medžiotojas“, kuris, kaip ir žadama, prikaustys dėmesį ir neleis užmerkti akių, kol knyga nebus įveikta, o žudikas surastas.

Painus siužetas, virpanti įtampa, daugiasluoksniai personažai, netikėtumai, žavingai tamsi atmosfera… Tai knyga, kuri leis pamiršti rutinos rūpesčius ir įtrauks į psichologinį labirintą.

Skaitote anglų kalba? The Hunter by Lars Kepler

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!