Tolima artima savęs pažinimo kelionė: atsakymai, kuriuos rasite knygose
Apžvalgos

Tolima artima savęs pažinimo kelionė: atsakymai, kuriuos rasite knygose

Indija, Nepalas, Havajai ar Šv. Jokūbo kelias Ispanijoje – dažnai savęs paieškos nuveda mus į tolimiausius pasaulio kampelius, kurie, žinoma, teikia pažinimo džiaugsmo, tačiau nebūtinai padeda pažinti tai, kas mums rūpi labiausiai – save. Migloti planai kada nors rasti laiko viską į savas vietas sudėliojančiai kelionei aplink pasaulį skamba labai žaviai, tačiau šiandien norime pasiūlyti save pažinti čia ir dabar. Galbūt bilietas į tolimą ir kartu labai artimą savęs pažinimo kelionę laukia jūsų kurioje nors iš šių knygų?

Nori geriau pažinti save? Įsižiūrėk į savo namus

JAPONIŠKAS TVARKYMOSI MENAS PRAKTIŠKAIJAPONIŠKAS TVARKYMOSI MENAS PRAKTIŠKAI. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad buitis vargiai susijusi su dvasiniu pasauliu, jie turi daug bendro. Geriau įsižiūrėję į supančią aplinką imsite pastebėti, kad netvarka namuose labai susijusi su chaotiškų minčių antplūdžiu, o perdėtas pedantizmas – su noru viską kontroliuoti.

Gera žinia yra ta, kad ši sąsajų schema veikia ir atvirkščiai! Kitaip tariant, norėdami savo galvoje daugiau aiškumo, pasirūpinkite, kad namuose daiktai turėtų sau skirtas vietas, o siekdami daugiau laisvės ir polėkio, įkurdinkite daugiau bohemiškų detalių, pavyzdžiui, spalvotą kilimą ar ekstravagancija dvelkiantį paveikslą!

Skamba paprastai, tik kaip visa taip įgyvendinti praktiškai? Visus atsakymus rasite knygoje JAPONIŠKAS TVARKYMOSI MENAS PRAKTIŠKAI. Daugybė informatyvių iliustracijų, tikrų žmonių gyvenimiški patarimai ir daug daug įkvėpimo pokyčiams namuose bei viduje!

Tobulumas neįdomus! Paverskite trūkumus privalumais – tai yra kelias į individualų žavesįNETOBULA MOTERIS: toms, kurios jaučiasi ypatingomis ir savo netobulumus paverčia stiprybėmis

Anželika Liauškaitė NETOBULA MOTERIS. Kiek savo brangaus gyvenimo minučių skiriame mintims apie tai, kokie mes nesame? Kaip dažnai praleidžiame valandų valandas, lygindami save su kitais ir galvodami, kad mums likimas nebuvo dosnus? Gyvenimas ims keistis tik tada, kai pamilsime save tokius, kokie esame. Kai į savo netobulumus galėsime pažvelgti kaip į individualumo apraiškas. Kai atrasime savyje unikalų grožį. Jei būtent šių gebėjimų ir įžvalgų trūksta jums pastaruoju metu, atsiverskite šią knygą!

Kai norisi jaukių tylos minučių, kai jaučiate, kad pats laikas atitrūkti nuo pilkos kasdienybės ir paliesti jautriausias sielos stygas, o ypač tada, kai nustojate pastebėti, koks gražus yra pasaulis aplinkui, atsiverskite knygą NETOBULA MOTERIS ir pamilkite savo netobulumus.

Tikrasis savęs pažinimas ateina tada, kai pavyksta susidraugauti su savimi

 Viena pati: moteriškos vienumos menasFlorence Falk VIENA PATI: MOTERIŠKOS VIENUMOS MENASPer kasdienybę žengiame sparčiu žingsniu, išdalijame save kitiems, dažnai pamiršdami svarbiausią asmenį savo gyvenime – SAVE. Nors būti apsuptam namiškių, kolegų, draugų ir kitų žmonių yra be galo gera, kelias į autentiškąją save prasideda būtent vienumoje.

Kaip prisijaukinti vienumą? Kaip gerai jaustis vienai ne tik namuose, bet ir viešumoje? Kaip išgyventi netikėtai pasijutus vienai ar nutrūkus santykiams? Apie visa tai skaitykite knygoje VIENA PATI! Pasakodama įkvepiančias, intymias skirtingų moterų istorijas knygos autorė Florence Falk parodo, kokia svarbi yra vienuma moters gyvenime.

Beje, nors knygos pavadinimas sufleruoja, kad ji skirta moterims, vienumos meno verta pasimokyti ir vyrams!

Drabužiai yra kur kas daugiau nei stilius ar mada tai mūsų ryšys su aplinkiniu pasauliu

Keisk drabužius - keisk gyvenimą: kuo mažiau domitės stiliumi, tuo labiau jums reikia šios knygosGeorge Brescia KEISK DRABUŽIUS – KEISK GYVENIMĄ. Kalbos apie madą dažnai suskirsto mus į dvi stovyklas – tuos, kurie daug dėmesio skiria tam, kaip mes atrodome; ir tuos, kurie mano, jog mada yra tuštybė. Tačiau šiandien norime atkreipti dėmesį į gana naują požiūrį į drabužius, kuriuos vilkime ir kurie kabo mūsų drabužinėse.

Praėjo tie laikai, kai tiesos apie save eidavome sužinoti pas iš delno skaitančias būrėjas. Besidomintys mados psichologija gali kur daugiau pasakyti iš to, ką esate apsirengęs! Norite sužinoti ir jūs? Tuomet skaitykite knygą intriguojančiu pavadinimu KEISK DRABUŽIUS – KEISK GYVENIMĄ! Joje skaitysite apie tai, kaip įsileisti tvarką ir harmoniją į savo išvaizdą, taigi ir į vidinį gyvenimą.

Kūryba padeda įžvelgti tai, kas slypi mūsų viduje

500 MANDALŲ: daugiau nei 500 gražiausių mandalų sielai, kūnui ir dvasiai harmonizuoti Meno terapijos spalvinimo knyga suaugusiesiems 500 MANDALŲ. Jei iki šiol manėte, kad spalvinimas yra skirtas tik vaikams, o suaugusieji turi kur kas svarbesnių užsiėmimų, metas šį mitą paneigti! Visame pasaulyje dar visai neseniai išpopuliarėjusios meno terapijos knygos laužo stereotipus ir atskleidžia naudą, kurią suaugusiam žmogui teikia kūrybiškumas.

Kuo šios spalvinimo knygos gali būti naudingos savęs pažinimo kelionėje? Mandalų spalvinimas padeda pažadinti intuiciją ir įžvelgti tai, kas slypi giliai mūsų viduje. Išliekite emocijas, intuityviai rinkdamiesi spalvas, ar atvirkščiai – sąmoningai rinkitės spalvas, teigiamai veikiančias jūsų emocijas. Šis iš pirmo žvilgsnio kaip žaidimas atrodantis užsiėmimas tikrai padės ne tik atsipalaiduoti, bet ir geriau suprasti save.

Jei norite turėti tai, ko neturėjote, teks daryti tai, ko niekada nedarėteDešimt minučių. Romanas, kuris keičia gyvenimus

Chiara Gamberale DEŠIMT MINUČIŲ. Ne veltui sakoma, kad kvaila elgtis taip pat, tačiau tikėtis kito rezultato. Įsipainioję į rutinos, įpročių ir tendencingų poelgių pinkles daugelis mūsų trokšte trokštame pokyčių, tačiau elgiamės ir mąstome taip, kai visuomet. O ką pasakytumėte, jei gautumėte pasiūlymą šiek tiek pažaisti? Taisyklės paprastos – kiekvieną dieną bent dešimt minučių reikės veikti kažką naujo, niekada nedaryto. Visą mėnesį. Kaip tai sekėsi įgyvendinti knygos herojei Kjarai? Skaitykite šioje knygoje!

Atsakymai, kas esi ir ko iš tiesų nori, yra arčiau nei iki šiol manėte

Kaip Hektoras laimės ieškojo. Romanas-vadovas ieškantiems laimėsFrancis A. Lord KAIP HEKTORAS LAIMĖS IEŠKOJO. Ar esate laimingas? O galbūt jums ko nors trūksta, ką turėdami galėtumėte drąsiai pasakyti „aš esu laimingas“? Galbūt laimė ateis tada, kai susirasite mylimąjį ar mylimąją? O gal laimingiausias būtumėte nukeliavęs į Indiją, ilsėdamasis nuostabaus grožio paplūdimyje ar mėgaudamasis prabanga Kinijoje?

Žinoma, visada galima mesti įprastą gyvenimą ir leistis į kelionę aplink pasaulį tam, kad pagautumėte savąją laimės paukštę. Tačiau įdomių atradimų galite rasti ir visai čia pat. Tiesiog atsiverskite knygą ir sužinokite, kaip laimės ieškojo Hektoras! Tikrosios laimės pamokos, dvasios lengvumas, prancūziškas humoras ir paprastos, bet dažnai pamirštamos gyvenimo tiesos padės į gyvenimą pažvelgti kitu kampu.

Kartais atsakymai į mums rūpimus klausimus būna tokie paprasti, jog net sunku patikėti, kad tiesa buvo čia pat mums po nosimi. Pažinti keliaujant yra nuostabu, tačiau save pažinti galima kiekvieną dieną, 365 dienas per metus, nenutolstant nuo mums įprastos aplinkos, o tiesiog įžvelgiant tai, kas skubančiam žmogui yra nepastebima. To jums ir linkiu!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!