Anželika Liauškaitė

Anželika LiauškaitėAnželika Liauškaitė 2013 metais debiutavo kaip rašytoja išleidusi erotinį romaną „Nukarūnuoti karaliai". Romanas sulaukė didžiulės sėkmės, o jo tiražas buvo pakartotas net keturis kartus. Sekančiais metais Anželika Liauškaitė tapo knygos „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis" bendraautore, ši knyga subūrė didelę sveika gyvensena besidominčių moterų bendruomenę.

2015 metais Anželikos Liauškaitės gerbėjus pasiekė trečioji knyga - „Netobula moteris". Tai dar viena neįprastu ir originaliu stiliumi parašyta knyga, kurioje surinkti ir nuosekliai sudėti autorės per pastaruosius metus mados tinklaraščiui FMAG parašyti pasakojimai apie šiuolaikišką, kūrybingą ir ambicingą jauną moterį. Juose ne tik susipina skirtingos nuotaikos, gyvenimo akimirkos, bet ir atsiskleidžia miesto moters kasdienybė bei troškimas atrasti savo laimę. Visų svarbiausia, jog „Netobuloje moteryje“ kiekvienas išorinis trūkumas ir charakterio netobulumas tampa individualumo bei vidinės stiprybės ženklu, padedančiu atskleisti gyvenimo meilės, džiaugsmo ir moteriškumo paslaptis.

Anželika Liauškaitė 2013 metais debiutavo kaip rašytoja išleidusi erotinį romaną „Nukarūnuoti karaliai". Romanas sulaukė didžiulės sėkmės, o jo tiražas buvo pakartotas net ket ... uris kartus. Sekančiais metais Anželika Liauškaitė tapo knygos „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis" bendraautore, ši knyga subūrė didelę sveika gyvensena besidominčių moterų bendruomenę. 2015 metais Anželikos Liauškaitės gerbėjus pasiekė trečioji knyga - „Netobula moteris". Tai dar viena neįprastu ir originaliu stiliumi parašyta knyga, kurioje surinkti ir nuosekliai sudėti autorės per pastaruosius metus mados tinklaraščiui FMAG parašyti pasakojimai apie šiuolaikišką, kūrybingą ir ambicingą jauną moterį. Juose ne tik susipina skirtingos nuotaikos, gyvenimo akimirkos, bet ir atsiskleidžia miesto moters kasdienybė bei troškimas atrasti savo laimę. Visų svarbiausia, jog „Netobuloje moteryje“ kiekvienas išorinis trūkumas ir charakterio netobulumas tampa individualumo bei vidinės stiprybės ženklu, padedančiu atskleisti gyvenimo meilės, džiaugsmo ir moteriškumo paslaptis.
Skaityti daugiau
iš viso 7
Rodoma 1-77