Apžvalgos

PROTINGAS GROŽIS: viskas, ką reikia žinoti, apie odos priežiūrą (knygą apžvelgia MONŲ MONAI)

Keičiantis sezonams odos priežiūros klausimai tampa dar aktualesni kiekvienam, norinčiam išvengti pavasarį užklumpančių odos papilkėjimo, bėrimų, šerpetojimų ir kitų problemų. Kokių naudingų patarimų galite rasti Indrės Urbanavičienės knygoje PROTINGAS GROŽIS? Knygą skaitė ir vertino Lapės Mėlynakės užrašų viešnios Milda ir Dovilė iš tinklaraščio monų monai.

„Tikrai gera knyga. Tikrai,“ – teigia Dovilė ir Milda, ir su skaitytojais dalijasi savo įžvalgomis apie knygą PROTINGAS GROŽIS:

  • Visų pirma, ji nedidelė. Ką tai reiškia? Kad nebus pilstoma iš tuščio į kiaurą. Informacija pateikta tikrai glaustai (bet ne per daug), aiškiai ir įdomiai, be to, suteikia pagrindą toliau domėtis rūpima tema.
  • Antra – galite atsiversti turinį. Autorė peržvelgia kone visas su oda susijusias temas: odos tipai, odos PROTINGAS GROŽISpriežiūra pagal sezoną, vaikų/paauglių/vyrų odos priežiūra, saulės įtaka odai, odos priežiūros procedūros namuose, odos valymas ir šveitimas, ligos ir jų gydymas, viskas apie kosmetiką – jos naudingi ir kenksmingi ingredientai, natūralios odos priežiūros priemonės… Autorė netgi aptaria, kokie moksliniai tyrimai atliekami su kosmetika.
  • Trečia – nors buvo vietų, kur mes nelabai sutikome su autore (tarkim, kaip supratome, ji prieš eterinių aliejų naudojimą odos priežiūroje, o mes būtume kaip tik už (tik aišku protingai ir saikingai)), bet iš esmės knyga tikrai yra puikus pagrindas pradėti teisingai prižiūrėti odą.
  • Ketvirta – mums laaabai patiko grožio priemonių ingredientų žodynėlis ir jame pateikti paaiškinimai, vertinimai. Tikrai nesame šios srities ekspertės, tad bus naudinga pačiom peržiūrėti atidžiau savo kosmetikos krepšelį ir išsianalizuoti priemonių sudėtis. 🙂
  • Penkta – manome, kad turėti gražią odą nebūtinai reikia išleisti tūkstančius. Ši knyga kaip tik tą patvirtina ir suteikia žinias tinkamai priežiūrai be didelių išlaidų.
  • Šešta – vienintelis dalykas, kurio mums norėtųsi knygoje, tai skyrius sveiką mitybą ir jos poveikį odai. Tik tiek.
Monų monai autorės Dovilė ir Milda

Milda ir Dovilė iš tinklaraščio monų monai

MONŲ MONŲ VERDIKTAS

Knyga PROTINGAS GROŽIS? Mes už už už.

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!