Apžvalgos

MANO VEGETARIŠKA VIRTUVĖ: (knygą apžvelgia MONŲ MONAI)

Lapės Mėlynakės svečiuose ir vėl jums jau pažįstamos Milda ir Dovilė iš tinklaraščio monų monai. Šįkart jų dėmesio centre – receptų knyga MANO VEGETARINĖ VIRTUVĖ. Kas šioje knygoje patiko, o kas ne? Skaitykite apžvalgą ir viską išgirsite iš pirmų lūpų!

Gerai, pirmasis įspūdis buvo, kad nelabai mums šita receptų knyga, bet bet bet – paskui persigalvojom. 🙂 Nelabai mums ji patiko todėl, kad jos nuotraukose kažko trūksta, valgiai nufotografuoti tarsi iš pernelyg arti ir šiaip apetito stipriai nesukelia… Tačiau RECEPTAI (o receptų knygoje jie ir yra svarbiausi!) tikrai geri. Vardijam koReceptų knyga MANO VEGETARIŠKA VIRTUVĖdėl:

  1. Vegetariški patiekalai – tradicinėje lietuviškoje virtuvėje per daug mėsos ir per mažai daržovių. Tokia knyga pateikia daugiau idėjų, kaip kasdien valgyti daugiau daržovių.
  2. Įvairūs ingredientai – greičiausiai puikiai žinoma situacija, kai kartais eini per daržovių skyrių ir su kai kuriomis daržovėm net nelabai žinai ką būtų galima padaryt. Tai va – knygoje rastum idėjų. Nors dauguma receptų tikrai su tradiciniais ingredientais.
  3. Yra jau žinomų patiekalų receptų, pavyzdžiui, vegetariška lazanija, humusas, baklažanų užtepas, trintų sriubų ir pan.
  4. Ir, svarbiausia, daug naujų receptų su įprastais produktais, vardijam! 🙂 Daržovių ikrai, grikių plovas, kopūstų maltiniai su batatų piurė, morkų maltiniai, netikras „netikras“ zuikis :), avižiniai maltiniai, linų sėmenų kisielius su uogomis ir t.t.

MONŲ MONŲ VERDIKTAS

MANO VEGETARIŠKA VIRTUVĖ – tikrai gera receptų knyga, galbūt ne mūsų mylimiausia, bet tikrai gera. 🙂

Monų monai autorės Dovilė ir Milda

Milda ir Dovilė iš tinklaraščio monų monai

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!