Knygos sveikatai ir grožiui
Bendros naujienos

Knygos sveikam ir stilingam gyvenimui

Prasidėjus naujiems metams dažnai pasižadame sau, kad šiais metais gyvensime sveikiau, labiau rūpinsimės savimi, sportuosim ar ką nors dar keisime savo gyvenime. Tačiau neretai pritrūksta valios, motyvacijos, kūrybiškumo ar įkvėpimo. Todėl siūlome knygas, kurios suteiks šių trūkstamų elementų ir paskatins lengviau įgyvendinti naujametinius planus.

Gyd. Bertil Marklund „Skandinaviškas menas gyventi. 10 patarimų, kaip geriau jaustis ir ilgiau gyventi“

ŠI KNYGA SUGRIAUS NE VIENĄ MITĄ APIE SVEIKATĄ!

 • Genai lemia tik 10 proc. mūsų gyvenimo kokybės, o visa kita priklauso nuo mūsų pačių!
 • Turbūt nesate pagalvoję, kad dantų higiena turi didelę įtaką gerai savijautai?
 • Ar žinote, kad saikingas kavos vartojimas palankiai veikia sveikatą?

 Skandinaviškas menas gyventi: 10 patarimų kaip jaustis geriau ir gyventi ilgiauSkandinavai, garsėjantys gera sveikata ir ilgu bei kokybišku gyvenimu, žino, kad puikiai savijautai palaikyti užtenka vos kelių taisyklių. Milžiniškos sėkmės Švedijoje sulaukusioje gydytojo Bertilio Marklundo knygoje trumpai ir glaustai patariama, kaip sustiprinti imuninę sistemą, pagerinti savijautą ir pailginti gyvenimo trukmę.

Gydytojas Marklundas, išanalizavęs naujausius mokslinius tyrimus, atrinko 10 pagrindinių sričių, kurios daro didžiausią įtaką mūsų gyvenimui ir sveikatai. Remdamasis surinktais duomenimis, knygoje jis pateikia 10 itin paprastų ir praktiškų patarimų, kaip išvengti daugybės ligų, jaustis geriau ir išlikti energingiems. Sveikesniam gyvenimo etapui nereikia savaitės ar mėnesio pasiruošimo – šių taisyklių galima pradėti laikytis dabar!

Garance Doré „Meilė X Stilius X Gyvenimas“

Viso pasaulio mados gerbėjos dievina charizmatiškosios Garance Doré blogą Meilė X Stilius X Gyvenimaswww.garancedore.com, todėl jos stiliaus knyga „Meilė X Stilius X Gyvenimas“ iš karto tapo „The New York Times“ bestseleriu.

Nestokojanti humoro jausmo ir saviironijos, autorė atvirai pasakoja apie asmeninio gyvenimo detales, dalinasi patarimais apie meilę, keliones, stilių ir karjerą, kuri prasidėjo Paryžiuje ir atvedė ją iki Niujorko bei darbo su garsiausiais mados prekės ženklais. Garance Doré nebijo pašmaikštauti apie viso pasaulio dievinamų paryžiečių ir niujorkiečių gyvenimo būdą, įpročius ir ydas. Knygoje gausu istorijų iš mados savaičių užkulisių ir interviu su įkvepiančiomis moterimis. Autorė pataria, kaip išvengti mados klaidų ar kaip suderinti „Chanel“ ir „J. Crew“ rūbus, kaip atrasti savo asmeninį stilių su savomis taisyklėmis. Garance Doré skatina moteris į madą žiūrėti žaismingai, būti nepriklausomas, kuo daugiau šypsotis ir mėgautis gyvenimu.

James Duigan „Sveikas ir lieknas kūnas“

Sveikas ir lieknas kūnasGarsiausių įžymybių trenerio Jameso Duigano knyga „Sveikas ir lieknas kūnas“, vos pasirodžiusi Didžiojoje Britanijoje ir JAV, iškart tapo bestseleriu. Joje rasite:

 • informacijos ir patarimų, kaip išsivalyti organizmą;
 • paprastai pagaminamų skanaus maisto receptų;
 • lengvų pratimų, kurie padės jums ištreniruoti kūną iki tobulumo.

Duigano siūloma organizmo valymo ir lieknėjimo programa yra paprasta ir veiksminga – jokio kalorijų skaičiavimo ar sudėtingų taisyklių. Pirmiausia knygoje rašoma, kaip, vadovaujantis lanksčiu 14 dienų organizmo valymo ir mitybos planu, sveikatinti organizmą, o tada – kaip tapti lieknam, treniruojant kūną lengvais pratimais, garantuojančiais puikius rezultatus.

Maud Gabrielson ir Alix De Moussac „Lookbook. Stiliaus knyga merginoms“

Spalvingas pradžiamokslis visoms merginoms, kurios ieško savo stiliaus, domisi mada ir jos užkulisiais. Knygos Lookbook. Stiliaus knyga merginomsautorės – tai tarptautinio mados žurnalo „Grazia“ mados žurnalistė, savo karjerą pradėjusi nuo garsaus Elle.fr tinklaraščio, ir iliustratorė ir stilistė, pirmuosius karjeros žingsnius žengusi prestižiniuose mados namuose ir žurnaluose, tokiuose kaip „Vogue“.

Knygoje nemažai patarimų, įžvalgų ir komentarų.

 • Svarbiausi mados istorijos įvykiai.
 • Žymiausi dizaineriai, legendiniai drabužiai ir interviu su mados profesijų atstovais – viskas, ką privalai žinoti apie svaiginantį mados pasaulį ir jame dirbančius žmones.
 • Medžiagos, svarbiausi rūbai ir aksesuarai bei jų deriniai, kuriais visada galima pasikliauti, kad atrodytum stilingai.
 • Auksinės taisyklės ir patarimai, kaip patobulinti ir suformuoti savitą stilių, neatsiliekant nuo mados!
 • Smagūs stiliaus testai ir puslapiai užrašams, kuriuose galėsi rašyti pastabas apie madą ir savo svajones!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!