Apžvalgos

Solamitos Sabaliauskaitės „Nauja draugystė su MAISTU“ (knygą apžvelgia MONŲ MONAI)

Visada džiaugiamės, kai Lapės Mėlynakės užrašuose sulaukiame naujų autorių, mylinčių knygas taip pat stipriai, kaip ir mes, norinčių skaitant kilusiais jausmais ir mintimis pasidalyti su kitais. Šiandien mūsų bloge svečiuojasi tinklaraščio monų monai autorės Milda ir Dovilė. Kokių išankstinių įtarimų jos turėjo ir ar jie pasitvirtino? Apie visa tai skaitykite naujausioje Solamitos Sabaliauskaitės knygos „Nauja draugystė su MAISTU“ apžvalgoje!

NAUJA DRAUGYSTĖ SU MAISTU: daugiau nei 120 natūralių, augalinių receptų bei patarimų, kaip mylėti savo kūną bei valgyti su malonumuTruputėlį parašysime apie mūsų išankstinius įtarimus dėl šios knygos – kai iš anksto ją užsisakėme (taip taip – tiek norėjome, kad užsisakėme, kol dar ji nebuvo išleista), truputį graužė toks mažas kirminukas, kad gal ji šiek tiek nebus pritaikyta Lietuvai, nes Solamita gyvena ne Lietuvoje ir bijojom, kad pusės ingredientų nebus galima rasti Lietuvos prekybos centruose arba šiaip receptai gal bus kiek egzotiški per daug… Buvo toks mažytis kirminukas, apie kurį pakalbėdavom, kai plepėdavom apie laukiamas knygas. 🙂

Na ir nė velnio! Žinokit, nuoširdžiai rašome – viena geriausių sveikų receptų knygų kokią turim ar vartėm. Tikrai. Nuo dūšios. Nes:

  1. Solamita kažkaip užkabina, labai įdomu perskaityti jos istoriją (mes ją skaitėme ir jos bloge Healthy Happened, bet ne pro šalį dar kartą. 🙂 Ji labai įdomiai, nesunkiai ir neįmantriai paaiškina teisingos, sveikos mitybos principus – nerasite 10 tarptautinių žodžių viename sakinyje, viskas parašyta paprastai ir aiškiai. Ir aha – 60 puslapių knygos yra va tokia papildoma, naudinga informacija ir jos žinios, 60 puslapių be receptų (o šiaip viso daugiau nei 300 puslapių gėrio)!
  2. Nuotraukos: labai mėgstame, kai kulinarinių knygų rašytojai gerbia savo patiekalus ir nuotraukoms skiria didelį dėmesį – nes valgome juk akimis. 🙂 Tad šioje knygoje kaip pridera – receptų nuotraukos per visą puslapį. Tampa aišku, ko nori, o ko nenori. 🙂
  3. Receptai: nuo visai paprastučių iki jau sudėtingesnių. Nuo pusryčių iki desertų. Yra ir salotų, ir sriubų, ir troškinių, ir užkandžių, ir gėrimų… Žodžiu, visiems gyvenimo atvejams.
  4. Receptai nebūtinai beprotiškai sveiki iki negalėjimo – tarkime, yra ir sveikų vaflių su klevMonų monai autorės Dovilė ir Mildaų sirupu. O kodėl gi nepakeitus įprastų vaflių į rudųjų ryžių vaflius?

Džiaugiamės džiaugiamės ir negalime knyga pasidalint 🙂 Vis siunčiame viena kitai receptų nuotraukas, kad neturinti knygos galėtų ir be jos gaminti (turbūt galų gale teks įsigyti antrą 🙂 ).

Taip, kad AČIŪ, SOLAMITA, UŽ TOKIĄ KNYGĄ!

Milda ir Dovilė iš tinklaraščio monų monai

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!