Gyvenimą keičiančios knygos
Naudinga žinoti

6 gyvenimą keičiančios knygos, kurias galite perskaityti per dieną

Jei esate labai užsiėmęs ir vos spėjate nudirbti visus privalomus darbus, tikriausiai rasti laiko knygos skaitymui atrodo neįmanoma misija. Tačiau jei vis tiek pasvajojate apie poilsį su knyga, griebkite šias plonas, tačiau didžiulę naudą savyje sutalpinančias knygas, kurias galėsite perskaityti per dieną!

Sun Zi „Karo menas“

Karo menas

Tai vos 128 puslapių knyga, kuri turėjo milžiniškos įtakos kariavimo istorijai ir šimtmečiais formavo lyderių mąstymą. Jei nemanote, kad ji vis dar aktuali šiandien, įsijunkite kultinį televizijos serialą „Sopranai“ – iš šios knygos turėjo ko pasimokyti net mafijos bosas Tonis Soprano. Šią knygą verta paskaityti ne tik kriminalinio pasaulio atstovams, tačiau ir bet kuriam žmogui, kuris savo kasdieniame gyvenime susiduria su konkurencija.

Marie Kondo „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“

Tvarkingu namu stebuklas

Perskaitę šią 216 puslapių knygelę jau niekuomet į savo namus ir į turimus daiktus nebežiūrėsite taip pat. Šios knygos autorė jau užkrėtė pasaulį tvarkymosi meno džiaugsmu ir ne vienam skaitytojui parodė kokį stiprų poveikį gyvenimui gali turėti namų tvarkymas. Pamirškite visas baimes, kad daiktų gali prireikti, nors jie jau dešimt metų dulka stalčiuje. Atsisveikinkite su daiktais, kuriuos turite vien dėl to, nes kažkada gavote dovanų, pasakykite „sudie“ drabužiams, kurie be galo gražūs, tačiau dėvint nebeteikia jokio džiaugsmo. Knyga „Tvarkingų namų stebuklas“ jums parodys, kad mažiau reiškia daugiau.

George Lois „Velniškai geras patarimas“

Velniškai geras patarimas

Reklamos legenda George Loisas šioje kišeninėje kūrybiškumo biblijoje dalinasi savo sukaupta patirtimi ir duoda jums 120 patarimų ir gyvenimo pamokų, praversiančių visose situacijose. Skaitykite, praktikuokite ir išlaisvinkite visą savo kūrybinį potencialą!

Thich Nhat Hanh „Kur auga lotosai“

Kur auga lotosai

Vienas žymiausių dzenbudizmo mokytojų pasaulyje Thich Nhat Hanh parašė knygą apie tai, ko nemėgsta visi, bet su kuo susiduria kiekvienas – apie kančią. Nė vienas iš mūsų nenori kentėti, nenori prarasti artimo žmogaus, nenori patirti nesėkmių, tačiau kuriame nors gyvenimo tarpsnyje neišvengiamai su tuo susiduriame. Tuo metu verta paskaityti knygą „Kur auga lotosai“ ir pasisemti budizmo išminties, suteikiančios stiprybės tamsiausiu gyvenimo metu. Ši knyga ne tik suteikia taip reikiamą paguodą išgyvenant kančią, tačiau ir moko į ją pažvelgti kaip į ugdantį draugą, o ne žlugdantį priešą.

Janet Geringer Woititz „Suaugę alkoholikų vaikai“

Suaugę alkoholikų vaikai

Šią ploną knygutę galima perskaityti per pusdienį, tačiau joje pateikta informacija gyvenimą gali pakeisti iš esmės. Jei esate suaugęs alkoholikų vaikas, tai yra knyga Nr. 1, kurią perskaityti tiesiog būtina. Perskaitę šią knygą į savo gyvenimą pradėsite žvelgti kitaip, suprasite savo elgesio priežastis ir galėsite pradėti žengti keliu į išgijimą.

Paul Arden „Nesvarbu, kas esi, svarbu, kuo nori būti“

Nesvarbu, kas esi

Tai maža, bet neįkainojama knyga siekiantiems daugiau. Norint peržengti savo kūrybiškumo ribas verta mokytis iš kūrybiškumo genijų – būtent toks ir buvo Paulas Ardenas. Nors ši knyga iš pirmo žvilgsnio atrodo skirta reklamos srityje dirbantiems specialistams, iš jos naudos gaus visi, siekiantys išsiskirti iš konkurentų, norintys atrasti geresnes idėjas ir jas pateikti patraukliau. Visuomet turėkite šią knygą po ranka, kad ji būtų šalia kai prireikia naujos įkvėpimo ir motyvacijos dozės.
Mažos, plonos ir lengvai perskaitomos knygos toli gražu nėra tolygios greitam maistui, kuris kūnui nesuteikia nieko naudingo. Perskaitykite šias knygas ir įsitikinkite, kad mažos knygos turi didžiulę galią pakeisti gyvenimą!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!