Guillaume Musso

Guillaume Musso (g. 1974) – ekonomikos mokytojas ir rašytojas iš Prancūzijos. Šis novelistas – tokių puikiai žinomų romanų, kaip „Popierinė mergina“ (2010 m.), „Angelo kvietimas“ (2011 m.), „Po 7 metų“ (2013 m.) bei „Rytoj“ (2013 m.) autorius.

G. Musso susižavėjo literatūra dar būdamas dešimties, kai savo vasaros atostogas ėmė leisti vietinėje bibliotekoje, kur dirbo jo mama. Pats rašyti pamėgino tik studijų laikais, kai grįžus po kelių mėnesių praleistų JAV, pajuto galvą prisipildžius neįtikėtinų idėjų būsimiems romanams.

Visgi stulbinančios sėkmės jis sulaukė visai netikėtomis aplinkybėmis. Kartą Guillaume pateko į automobilio avariją, kurioje vos nežuvo. Nauja fatališka patirtis jį įkvėpė naujai knygai pavadinimu „Afterwards“ (2004 m.). Ši sulaukė dar anuomet autoriui neregėtos sėkmės – išverstų į daugiau kaip 20 kalbų, buvo parduoti milijonai jos egzempliorių visame pasaulyje. Negana to, kūrinys sužavėjo ir kinematografus, tad 2008-aisiais romanas buvo ekranizuotas, o vieną jo personažų įkūnijo pats John Malkovich!

Romanai, kuriuose intriguojančiai persipina įtampa, meilė ir veiksmas, Prancūzijoje padarė Guillaume Musso populiariosios literatūros dievuku. Šiandien jis yra vienas perkamiausių rašytojų Prancūzijoje, jo parduotų knygų kiekis viršija dešimtį milijonų ir jau yra išvertos į kone 35 kalbas.

Guillaume Musso (g. 1974) – ekonomikos mokytojas ir rašytojas iš Prancūzijos. Šis novelistas – tokių puikiai žinomų romanų, kaip „Popierinė mergina“ (2010 m.), „Angelo kvietim ... as“ (2011 m.), „Po 7 metų“ (2013 m.) bei „Rytoj“ (2013 m.) autorius. G. Musso susižavėjo literatūra dar būdamas dešimties, kai savo vasaros atostogas ėmė leisti vietinėje bibliotekoje, kur dirbo jo mama. Pats rašyti pamėgino tik studijų laikais, kai grįžus po kelių mėnesių praleistų JAV, pajuto galvą prisipildžius neįtikėtinų idėjų būsimiems romanams. Visgi stulbinančios sėkmės jis sulaukė visai netikėtomis aplinkybėmis. Kartą Guillaume pateko į automobilio avariją, kurioje vos nežuvo. Nauja fatališka patirtis jį įkvėpė naujai knygai pavadinimu „Afterwards“ (2004 m.). Ši sulaukė dar anuomet autoriui neregėtos sėkmės – išverstų į daugiau kaip 20 kalbų, buvo parduoti milijonai jos egzempliorių visame pasaulyje. Negana to, kūrinys sužavėjo ir kinematografus, tad 2008-aisiais romanas buvo ekranizuotas, o vieną jo personažų įkūnijo pats John Malkovich! Romanai, kuriuose intriguojančiai persipina įtampa, meilė ir veiksmas, Prancūzijoje padarė Guillaume Musso populiariosios literatūros dievuku. Šiandien jis yra vienas perkamiausių rašytojų Prancūzijoje, jo parduotų knygų kiekis viršija dešimtį milijonų ir jau yra išvertos į kone 35 kalbas.
Skaityti daugiau
iš viso 18
Rodoma 1-1818