KNYGOS.lt vartotojo paskyra
Bendros naujienos

Kas naujo KNYGOS.lt? Įvertinkite naująją vartotojo platformą

Gera žinoti, kad visi KNYGOS.lt vykstantys pokyčiai ir net nedideli pažangos žingsneliai taip natūraliai įsilieja į jūsų apsipirkimo procesą ir tiesiogiai prisideda prie patogesnės, spartesnės ir sklandesnės knygų kelionės nuo leidyklos ir spaustuvės per mūsų el. knygyną iki pat jūsų namų durų. O kartais būna ir atvirkščiai! Bet apie viską nuo pradžių.

Tobulinimo procesai – įdomus reiškinys. Kai įvyksta teisingai, dažniausiai atrodo, kad kitaip ir būti negalėjo. Toks pats pojūtis aplankė ir atnaujinus vartotojo paskyros platformą. Jei reikėtų apibūdinti pora žodžių, sakytume taip – pagaliau viskas vienoje vietoje!

Ar žinote, kad KNYGOS.lt galite užsidirbti?

Mano paskyra KNYGOS.ltTaip, ir geriausia žinia yra ta, kad net nebūtina dirbti!

Jei jau kurį laiką esate KNYGOS.lt pirkėjas, labai tikėtina, kad jūsų asmeninėje paskyroje yra KNYGŲ EURŲ. O jei nustebote išgirdę šį žodžių junginį, tikybė padvigubėja. Užsukite pasitikrinti!

Kiekvieno apsipirkimo metu jūsų KNYGOS.lt asmeninė sąskaita pasipildo KNYGŲ EURAIS, kuriais galite atsiskaityti už dalį kito pirkinių krepšelio.

Na, o jei jūsų namuose susikaupė viena kita, o gal net ir visa gausybė perskaitytų knygų, suraskite joms naujus šeimininkus. Galbūt būtent šių knygų ieško kiti skaitytojai? Parduokite perskaitytas knygas KNYGOS.lt, o už gautus pinigus nusipirkite naujų jus dominančių knygų. Juk tai taip patogu, lengva ir greita!

Sveiki, sugrįžę!

Nieko nenustebintume pasakydami, kad savo vartotojo platformoje galite atnaujinti asmeninius duomenis arba pasirinkti pristatymo būdą. Taip, jūs tai tikrai galite padaryti. Bet metas peršokti tai, kas akivaizdu, ir pristatyti naujai ar tiesiog priminti privalumus.

Sveikiname! Jūsų užsakymas iškeliavo pas jus

Ar mano užsakymas jau paruoštas, ar jau išsiųstas? Kiek knygų įsigijau šiais metais, o kiKNYGOS.lt vartotojo paskyra: užsakymų istorijaek pernai? Kiek
tam išleidau ir kiek KNYGŲ EURŲ papildė mano sąskaitą? Mums svarbu viskas, kas svarbu jums, tad viską, kas jus domina užsakymų tema, rasite skiltyje UŽSAKYMŲ ISTORIJA.

Naujienlaiškis ir SMS = būti pačiame įvykių epicentre

Norite pirmieji sužinoti apie visas karščiausias naujienas, didžiausias akcijas ir gauti specialius pasiūlymus anksčiau nei kiti? Keliasnaujienlaiškio prenumerata vienas. Prenumeruokite naujienlaiškius ir SMS!

Naujoje vartotojo platformoje jūs galite nusistatyti net naujienlaiškių gavimo dažnumą, pavyzdžiui, gauti visas naujienas arba tik du kartus per savaitę ar net kartą per dvi savaites.SMS prenumerata

 

 

Mano norų sąrašas – niekada nepamiršite, ką norite įsigyti ir perskaityti

Naujų knygų kiekvieną mėnesį pasirodo išties nemažai, tad kokia tikimybė, kad prisiminsite visas knygas, kurias netolimoje ateityje norite įsigyti ir perskaityti? Išties nedidelė. Nebent užsirašytumėte. Ant mažoNorų sąrašas popierėlio, kuris „kažkur čia buvo“? Į užrašų knygelę, kurios puslapiai kartais gali tapti tikra narnija?

Yra kur kas patogesnis būdas! Tiesiog spustelėkite širdelę ir knyga pateks į NORŲ SĄRAŠĄ, kuriame saugiai (ir kantriai) lauks tos dienos, kai nuspręsite – jau laikas.

Kokią knygą rekomenduosite perskaityti draugui?

O galbūt atvirkščiai – perspėsite, kad šiai knygai tikrai neverta nei gaišti laiko, nei išleisti pinigų? Skaitykite patys ir dalinkitės savo atsiliepimais. Įvertinkite knygos turinį, vertimą, estetiką, išliekamąją vertę… Tai, kas jums atrodo svarbu. Tai, kas praverstųmano komentarai kitam skaitytojui. O savo vartotojo paskyroje bet kuriuo metu galėsite peržvelgti, kada ir kokį įvertinimą skyrėte.

Beje, tai taip pat patogus būdas sekti perskaitytų knygų istoriją! Taip visada žinosite, kiek knygų perskaitėte pastaruoju metu, ir galėsite rekomenduoti draugams išties dėmesio vertas knygas.

Tiesa, nepasakėme dar vieno motyvo, KODĖL KOMENTUOTI VERTA

Tai DOVANŲ KUPONAI! Kiekvieną mėnesį visiškai atsitiktine tvarka atrenkame net 3 komentarus, kurių savininkams padovanojame po 10 € dovanų kuponą. Tikimybė laimėti gal net didesnė nei, pavyzdžiui, užbraukti keturis kampus ar nutrinti blizgutį ir rasti tris vienodus aukso skrynios simbolius.

Šiandien tiek norėjome jums papasakoti (nors jau žinome, apie ką norisi dar pakalbėti kitąkart). Išbandykite, įvertinkite, o jūsų minčių, idėjų, pasiūlymų, atsiliepimų ar tiesiog labų dienų laukiame el. paštu [email protected] . Linkėjimai!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!