Knygų naujienos

Ką skaityti šią savaitę? Liepos 18 – 24 d. knygų naujienos

Naujos knygos į KNYGOS.LT knygyną plūsta nuolat, todėl naują skaitinį išsirinkti gali būti iš tiesų nelengva. Pristatome: knygų naujienos, šią savaitę atsiradusios mūsų lentynose!

Hendrik Groen „Bandymai šį tą išspausti iš gyvenimo: slaptas Hendriko Gruno (83 1⁄4 metų) dienoraštis“

Bandymai šį tą išspausti iš gyvenimo. slaptas Hendriko Gruno dienoraštis

Ištisus metus nuo knygos pasirodymo, „Bandymai šį tą išspausti iš gyvenimo: slaptas Hendriko Gruno (83 1⁄4 metų) dienoraštis“ nesitraukė iš bestselerių sąrašų Olandijoje. Tai tarptautiniu fenomenu tituluojamas romanas apie senelių namuose gyvenantį Hendriką, kurį parašė po pseudonimu pasislėpęs ir anonimu išliekantis autorius. Gal Hendrikui ir 83 metai, tačiau gyvenimas dar toli gražu ne baigtas. Širdį sušildantis, prajuokinantis ir skvarbus romanas apie visus gyvenimo aspektus patiks tiek vyresnio amžiaus skaitytojams, tiek ir tiems, kuriems gyvenimas dar tik priešakyje.

David Mitchell „Sleido namas“

Sleido namas

Davidą Mitchellą jau pažįsta tie, kam teko skaityti visą pasaulį užkariavusią ir kino juosta pavirtusią knygą „Debesų atlasas“. „Sleido namas“ – naujausias autoriaus kūrinys.
Penkios aukos, padariusios tą pačią klaidą – atvėrusios mažas, juodas dureles ir įžengusios į Sleido namą. Penki pasakojimai, kuriuose atsiskleidžia visas rašytojo literatūrinis talentas: nepaprastai psichologiškai įtikinantis aukos liudijimas, vedantis vis labiau šiurpstantį skaitytoją į neišvengiamą pražūtį, penki skirtingi stiliai, kuriais autorius pasakoja, intriga, priverčianti sulaikyti kvapą iki pat galo – tai istorija, kurią parašyti galėjo tik Davidas Mitchellas.

Rūta Bačiulytė „Ėriukas vilko kailiu. Kaip džiaugtis gerais santykiais su savimi ir kitais“

Ėriukas vilko kailiu. Kaip džiaugtis gerais santykiais su savimi ir kitais

Pirmą kartą pasirodžiusi 2008 metais ši knyga sulaukė nemažo susidomėjimo. Dabar sulaukėme antrojo, papildyto leidimo. Psichoterapeutė Rūta Bačiulytė dalinasi savo profesine patirtimi, kartu su skaitytoju leidžiasi į savęs pažinimo kelionę ir atskleidžia vertingų įžvalgų norintiems pagerinti santykius tiek su savimi, tiek ir su aplinkiniais. Apie jausmus, motyvaciją, savigarbą, santuoką ir dar daugiau parašyta knyga skirta mąstančiam ir jaučiančiam skaitytojui.

Virginijus Savukynas „Istorijos detektyvai. Viduramžiai“

Istorijos detektyvai. Viduramžiai

Istorijos detektyvai“ – nenuginčijamas įrodymas, kad istorijoje užfiksuota tikrovė toli pranoksta žmogaus vaizduotę ir gali intriguoti kur kas labiau nei meistriškai parašytas romanas. Ši knyga intriguos, stebins, atskleis daugybę dar nežinomų Lietuvos istorijos faktų ir, svarbiausia, knygoje aprašomos istorijos įvyko iš tiesų.

James Duigan „Sveikas ir lieknas kūnas“

Sveikas ir lieknas kūnas

Norint atrodyti gražiai, gyventi sveikai ir jaustis gerai būtina atkreipti dėmesį į tris kertinius aspektus: mitybą, fizinį aktyvumą ir teigiamą požiūrį į gyvenimą. Visos šios sritys išsamiai ir aiškiai aptariamos knygoje „Sveikas ir lieknas kūnas“. Tai knyga ne siekiantiems greitų, tačiau laikinų rezultatų, o tiems, kurie nori išvalyti organizmą ir pagerinti gyvenimo kokybę visam laikui. Knygoje rasite dviejų savaičių mitybos programą su lengvai paruošiamais receptais, vaizdžiai iliustruotus pratimus, padėsiančius padailinti kūno formas, ir organizmo valymo programą, kardinaliai pakeisiančią jūsų savijautą. Pradėkite gyventi sveikiau jau dabar!

Jenny Han „P.S. Vis dar tave myliu“

P. S. vis dar tave myliu

Paauglės, skaičiusios ir pamėgusios knygą „Visiems vaikinams, kuriuos mylėjau“, jau gali ploti rankomis – pasirodė antroji tos pačios autorės knyga „P. S. vis dar tave myliu“. Žavingoje ir jausmingoje antrojoje New York Times bestselerio dalyje pamatysime meilę Lauros Džinės akimis. Tai romantiška ir intriguojanti meilės istorija, patiksianti kiekvienai svajingai paauglei.

Malonaus savaitgalio su knyga!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!