7 knygos, kurios padės susirasti svajonių darbą
Naudinga žinoti

7 knygos, kurios padės susirasti svajonių darbą

Tai, kad būtent darbe mes praleidžiame didžiąją savo dienos laiko dalį, niekam nėra paslaptis. Tačiau kaip dažnai paklausiate savęs, ar darbe praleistas laikas teikia džiaugsmo? Ar kas rytą prabudę keliatės su džiaugsmu, o gal suraukiate nosį ir svajojate apie atostogas? Nors sąvoka „svajonių darbas“ kiekvienam mūsų reiškia skirtingus dalykus, šiandien norime rekomenduoti knygas, kurios ne tik padės surasti džiaugsmą ir, žinoma, puikų uždarbį teikiančią veiklą, bet ir įsiklausyti į save tam, kad sužinotumėte, kas būtent Jums yra svajonių darbas!

Itakos_galia

Robert B. Cialdini ĮTAKOS GALIA: kaip pasiekti savo tikslus

Šiuolaikinėje visuomenėje, kur sprendimai priimami greitai ir neretai automatiškai, egzistuoja tam tikri įtakos metodai, kurie priverčia vieną žmogų pasakyti „taip“ kitam. Pasauliniame bestseleryje ĮTAKOS GALIA įtakos ir įtikinimo srities tyrinėtojas ir ekspertas Robert B. Cialdini pateikia daug konkrečių pavyzdžių, kaip žinant tam tikrus mygtukus galima daryti rimtą poveikį žmonių elgesiui.

Kuo ši knyga naudinga ieškantiems svajonių darbo? Ji padės išsiaiškinti, ar nesate patekęs į kitų žmonių įtakos pinkles, ar tikrai sprendimus gyvenime priimate jūs pats. O galbūt dirbate jums nepatinkantį darbą tik todėl, kad norite kitų žmonių akyse atrodyti nuoseklus?

Be to, šioje knygoje pateikiami metodai pravers ir tada, kai norėsite išbandyti juos, siekdami parduoti daugiau samdomame darbe arba nuosavame versle.

Didi_magija_kurybiskas_gyvenimas_be_baimes

Elizabeth Gilbert DIDI MAGIJA: kūrybiškas gyvenimas be baimės

Ar laikote save kūrybišku žmogumi? Galbūt vaikystėje nesiskyrėte su teptuku ir akvarele, tačiau ilgainiui šį pomėgį pamiršote? Siuvote nuostabaus grožio sukneles visoms savo lėlėms, tačiau išaugote iš šio amžiaus? Dalyvavote rašinių konkursuose, buvote giriami už puikų rašymo stilių ir originalias mintis, tačiau visa kūryba nugulė giliai stalčiuje, o jūs nusprendėte, kad teisės / vadybos / medicinos / inžinerijos ar kitos studijos yra kur kas perspektyviau nei bandymas užsidirbti rašant?

Žinote, kokia yra gera žinia? Savo gyvenimo scenarijų keisti niekada nėra vėlu! Pamirškite artimųjų gera linkinčius patarimus, kad iš kūrybos pragyventi neįmanoma, ir atskleiskite savyje slypinčius talentus. Galbūt tai bus jūsų kelias svajonių darbo link?

Daugiau atsakymų apie tai, kaip gyventi kūrybišką gyvenimą be baimės, skaitykite naujoje pasaulinio bestselerio „Valgyk, melskis, mylėk“ autorės Elizabeth Gilbert knygoje DIDI MAGIJA!

Daugiau nei žodžiai

Joe Navarro DAUGIAU NEI ŽODŽIAI: FTB agento patarimai, kaip greitai ir teisingai suprasti kūno ženklus

Jeigu jau esate atradę sritį, kurioje iš tiesų norite siekti aukščiausių tikslų, jums tikrai pravers patarimai, kaip įgyti pasitikėjimo savimi, priimti karjeros iššūkius, sukurti gerą pirmą įspūdį ir perskaityti kūno kalbą. Kodėl?

Net ir žinodami, koks yra jūsų svajonių darbas, jums vis dar reikia jį gauti! Gebėdami puikiai reprezentuoti save darbo pokalbio ar verslo susitikimo metu, jūs ne tik sėkmingiau pasirodysite, bet ir labiau pasitikėsite savimi. O atpažindami savo bei pašnekovo kūno ženklus, galėsite objektyviai įvertinti situaciją ir laiku sureaguoti.

Bestselerio „Kūno kalba. FTB agento patarimai, kaip greitai perprasti žmones“ autoriaus Joe Navarro knygoje DAUGIAU NEI ŽODŽIAI atskleidžiamos bežodžio elgesio subtilybės ir supažindinama su sėkmei ypač svarbiu dalyku – nežodiniu intelektu.

F**k it daryk, kas patinka

John C. Parkin F**K IT: daryk, kas patinka

Kartais į gyvenimą mes žiūrime pernelyg rimtai. Baiminamės, kas bus, jeigu nutiks viena ar kita, nors dažniausiai nieko bloga nenutinka. Svarstome, ką apie mus galvoja kiti. Lyginame save su kitais ir nemokame pasidžiaugti laime, nes visuomet randame tų, kurie gyvena geriau, atrodo geriau, uždirba daugiau ir t.t.

Ir žinote, kartais tiesiog reikia pasakyti F**K IT! Aš tiesiog darysiu tai, kas man patinka! Žaisiu gyvenimą! Tad kai atrodo, kad viskas vyksta ne pagal planą, imkite į rankas naujausią bestselerio „F**k It. Idealus dvasinis kelias“ autoriaus John C. Parkin knygą F**K IT: daryk, kas patinka ir išbandykite F**k It terapiją terapiją!

Mesk teisės studijas ir tapk virtuvės šefu. Atsisakyk paaukštinimo darbe ir praleisk daugiau laiko su šeima. Daryk, kas patinka. Piešk per priešpiečius. Dainuok nuoširdžiai džiaugdamasis. Daryk, kas patinka. Nustok pardavinėjęs tai, ko žmonėms nereikia, ir daryk masažus, kad žmonės pasijustų geriau. Daryk, kas tau teikia palaimą, nes gyvenimas yra trumpas. Užsisakyk kavos ir sukurk svajonių verslo planą. Plauk banglente. Rašyk poeziją. Daryk mažiau, uždirbk mažiau, planuok mažiau, galvok mažiau, kalbėk mažiau. F**k It. Paprasčiausiai daryk, kas patinka.

Tu gali, jei manai, kad gali

Norman Vincent Peale TU GALI, JEI MANAI, KAD GALI

Darydami tai, ką darėme iki šiol, liksime ten, kur ir esame. Tai paprasta tiesa, kurią retai sau primename. Tačiau pokyčių mechanizmas įsijungia net ir pakeitus visai nedideles kasdienybės detales, pavyzdžiui, įprastą maršrutą į darbą ar pradėjus tyčia bendrauti su tais žmonėmis, su kuriais įprastai iš anksto nuspręstumėte, kad neturėsite, apie ką kalbėti. Ir, žinoma, tokie maži pokyčiai padrąsina siekti kur kas reikšmingesnių dalykų, pavyzdžiui, pagaliau išdrįsti keistis ir rasti svajonių darbą!

Pokyčiai gąsdina. Tas tiesa, tačiau jie ir išlaisvina, padeda atsiskleisti tiems sugebėjimams, kurių nenumanėte esant. Skaitydami keturiasdešimt šešių knygų, įskaitant tarptautinį bestselerį „Pozityvaus mąstymo galia“, autoriaus Norman Vincent Peale naują knygą TU GALI, JEI MANAI, KAD GALI sužinosite, vieną pagrindinį principą, kaip galite įgyvendinti tariamai neįmanomus dalykus. Intriguoja? Būtinai perskaitykite!

Kasdien geresnisGretchen Rubin KASDIEN GERESNIS: įpročių valdymo menas

Kasdienės pastangos kainuoja daug energijos. Tačiau yra būdas, kaip savo kasdienybę padaryti neįtikėtinai produktyvią be didelių pastangų. Tai įpročiai!

Kiekvienas kruopščiai išugdytas įprotis – mūsų gyvenimo architektūrinis projektas – suteiks mums galimybę patiems sėkmingai keistis ir norima linkme pasukti savo karjerą ar asmeninę istoriją. Gali tekti paplušėti, kol įprotį įtvirtinsime, tačiau vėliau jis padės veikti negalvojant, sutaupyti jėgų, kurias galėsime nukreipti laimingesnio, prasmingesnio gyvenimo kūrimui.

Kaip visa tai įgyvendinti? Vertingų patarimų tikrai rasite naujoje stulbinamos sėkmės sulaukusio pasaulinio bestselerio „Laimės projektas“ autorės Gretchen Rubin knygoje KASDIEN GERESNIS: įpročių valdymo menas!

MAŽAS JUODAS DARBO KALENDORIUS su Coco Chanel citatomis: didiems tikslams ir drąsioms svajonėms

Mažas juodas darbo kalendoriusKad ir kokią svajonių darbo viziją turite, nepamirškite svarbiausio – planuokite, įgyvendinkite savo planus ir visu tuo mėgaukitės!

Susirašykite svarbiausius dienos darbus, suplanuokite svarbiausius metų tikslus, atraskite balansą tarp darbo ir poilsio, svajokite drąsiai ir visas svajones užsirašykite (žmonės sako, kad užrašytos svajonės kur kas geriau pildosi!). Tam puikiai tiks idealaus dydžio ir prabangaus dizaino MAŽAS JUODAS DARBO KALENDORIUS 2017 metams su Coco Chanel citatomis!

Šis MAŽAS JUODAS DARBO KALENDORIUS – kaip maža juoda suknelė moters garderobe – bus nepamainomas ir stilingas veiklios ir šiuolaikiškos moters palydovas bei nepriekaištingo įvaizdžio detalė. Viskas tam, kad pasaulis būtų po jūsų kojomis!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!