Dovanos VISAI šeimai už 30 eurų. Misija įmanoma?
Įdomybės

Dovanos VISAI šeimai už 30 €. Misija įmanoma?

Nors šventinis laikotarpis dar gana toli, tačiau roges verta ruošti dar vasarą. Nusprendžiau pasirūpinti dovanomis savo šeimai JAU dabar, nes paskutinei minutei palikti apsipirkimo maratonai besistumdant su kitais karštligiškai besiblaškančiais pirkėjais tampa tikru streso šaltiniu. O kodėl dabar? Juk į KNYGOS.LT sugrįžo dosnumas! Knygos vos nuo 8 euro centų! Pasižvalgyti verta!

Šį kartą išleidau beveik 30 € ir gavau milžinišką dėžę knygų. Tikrai milžinišką! Kviečiu pažvelgti, kas jos viduje.

Dosnumo pirkinys

Į atkeliavusią dėžę sutilpo net 10 knygų, pati pigiausia iš jų kainavo vos 8 euro centus, o brangiausia – 5,39 €.

Dosnumo akcijos pirkinys

Į šią dėžę telpa dovanos visiems šeimos nariams ir netgi lieka! „Smurfytės istorija“ šeimos pagrandukui, „Visos mano Indijos“ keliones dievinančiai mamai, „Karo menas“ Rytų išmintimi besidominčiam tėčiui, „Pasaulio puodai“ įkvėpimo ir naujų idėjų ieškančiai močiutei, „Apelsinų kontrabanda“ istorija besidominčiam seneliui, „Nutolęs“ savo verslą kuriančiam broliui, „Visa tiesa apie jogą“ ja besidominčiai sesei… Ir keli romanai sau, nes savęs pamiršti taip pat negalima.

Dosnumo akcijos pirkinys

Peržvelkite DOSNUMO AKCIJOS asortimentą ir jūs (jį galite rasti ČIA) ir prisikraukite pilną krepšelį knygų neišleisdami krūvos pinigų!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!