10 auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus
Apžvalgos

Kaip atrasti idealiai tinkantį stilių? 10 Lauros Mizgirytės raktelių, atrakinančių visas paslaptis

Paryžius, drabužiai, stilius – visa tai ir dar daugiau man asocijuojasi su mada. Nuo pat mažens mėgau derinti drabužius, nors to nemokėjau ir neturėjau jokio supratimo, kaip tai reikėtų daryti. Manau, kad tai leido lavinti mados pojūtį, o apie tai, kad galėjau atrodyti juokingai, niekada negalvojau. Galiu pasakyti, kad ir vėliau, jau paaugus, nebuvo lengviau išsirinkti, kokius drabužius dėvėsiu, kokio modelio ar spalvos jie bus. Tik žinau tai, kad daug labiau bijojau eksperimentuoti ir mano drabužinėje vyravo vien tik tamsios ar niūrios spalvos (juoda, pilka ar tamsiai mėlyna)…

Ir štai atėjo laikas, kai pradėjau domėtis mada. Atsitiktinai internete pamačiau Lauros Mizgirytės – Latour knygą ,,10 Auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus‘‘. Noras atrasti savo stilių ir paskatino įsigyti šią knygą. Rankose laikiau šią knygą ir gėrėjausi viršeliu. Iš tiesų viršelis labai originalus, o auksinės raidės atrodo prabangiai. Dar jusdama knygos spaustuvės dažų kvapą ėmiau versti vieną po kito puslapius.

Knygoje ,,10 Auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus‘‘ aprašoma 10 pagrindinių mados stilių. Kiekviename naujame skyrelyje šiek tiek dėmesio skiriama stiliaus istorijai, taip pat puslapiuose gausu iliustracijų, kurios, manau, leidžia geriau suprasti tam tikrą stilių. Taip pat labai patiko knygos gale esantis mados žodynėlis, kuris neleido pasiklysti mados pasaulyje ir padėjo viską geriau suprasti. Knygoje yra skyrelis, kuriame apžvelgiama 16 mados teiginių.

Knyga tikrai nėra plona, joje 318 puslapių, tačiau aš šią knygą perskaičiau per savaitę, nes man buvo labai įdomu atrasti savo stilių.

Beje, knygoje rasite ne vien stiliaus patarimų, bet ir receptų, skirtų kiekvienam aprašomam stiliui! Aš išbandžiau klasikinio stiliaus skyrelyje pateiktą receptą ,,Prancūziškas obuolių pyragas‘‘ ir galiu pasakyti, kad pyragas buvo be galo skanus, jame tikrai atsispindėjo klasika.

Ši knyga man padėjo suprasti, kad turiu nebijoti eksperimentuoti, kad dauguma stilių, kad ir kokie skirtingi jie būtų, dera tarpusavyje. Taip pat atradau, kad mane žavi klasikinis stilius. Dabar tikrai daug daugiau žinau apie madą ir tikrai nenoriu dėvėti vien niūrių spalvų drabužių.

Rekomenduoju šią knygą visiems, kam patinka mada ar nori bent šiek tiek apie tai nusimanyti. Taip pat atradau Lauros Mizgirytės – Latour tinklaraštį (jį rasite čia), kuris yra tikrai įdomus. Galiu tvirtai teigti, kad ši knyga tikrai pakeitė mano požiūrį į daugelį dalykų mados srityje.

10 auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus

Sužinok daugiau

Lapės Mėlynakės užrašų autorius.