Kaip prisijaukinti pirmadienius
Meno terapija

8 būdai kaip prisijaukinti pirmadienius

Pirmadienis dažniausiai išaušta nelauktai ir per greitai, o į sulig kiekviena sekunde didėjančią darbų krūvą žvelgti net nesinori. Vienas puodelis kavos keičia kitą, o laikrodžio rodyklės juda vis lėčiau.

Ar šis vaizdas pažįstamas ir Jums? Jei taip – pernelyg nusiminti neverta, galime pasiūlyti net 8 būdus kaip meno terapijos knygos gali savaitės pradžią paversti malonesne.

1Spalvu_galia_3D_1. Jei kamuoja nuobodulys: „Spalvų galia“. Ši dailės terapijos knyga kietais viršeliais yra tikras nuobodulio priešnuodis. Kiekvienas „Spalvų galios“ puslapis nukelia į savitą pasaulį, o kiekvieną kūrinį galima patobulinti ir suteikti jam savitumo. Atsivertus knygą „Spalvų galia“ nuoboduliui tiesiog nebelieka vietos!
 Turkiski_rastai_3D_12.  Jei viskas, apie ką tegalite galvoti, yra atostogos: „Turkijos raštai“. Tam, kad pabodusi ir pilka kasdienybė įgautų spalvų, pakaks atsiversti vieną naujausių meno terapijos knygų „Turkijos raštai“ ir mintimis bei spalvotais pieštukais peržengti šios Rytų valstybės slenkstį. O galbūt labiau traukia japoniška mistika? Į ją pasinerti galima atsivertus knygos „Sakurų sodas“ puslapius. Nusikelti į tolimus kraštus iš tiesų gali būti taip paprasta!
3Gamtos_mandala_3D. Jei kamuoja nuolatinis nuovargis:„Gamtos mandalos“. Intensyvus miesto ritmas, nenuilstantis šurmulys ir triukšmas gali tikrai nuvarginti, o kur ieškoti atgaivos, jei ne gamtoje? Jei neturite galimybės šiandien bent trumpam pabėgti į sodą, o gal už lango nepaliaujamai krenta lietus, gamtos prieglobstį galima surasti šioje dailės terapijos knygoje.
Tatuiruociu_spalvinimo_knyga_3D_14. Jei atrodo, kad ima trūkti polėkio: Megamunden „Tatuiruočių spalvinimo knyga. Šią terapijos knygą geriausia spalvinti klausantis rokenrolo. Nuo kaukolių ir skeletų iki rožių ir drugelių, nuo geišų ir samurajų iki ryklių ir gyvačių – tai sukūrė ir kruopščiai nupiešė Megamunden pseudonimu pasivadinusio tatuiruočių meistro ranka. Kas gi gali būti maištingiau nei tatuiruotės?

5. Jei kamuoja nemiga: „Nuostabus sapnas“. Ši dailės terapijos knynuostabus_sapnas_virselis_3Dga alsuoja ramybe ir harmonija, o spalvinant istiškas ir šamaniškas sapnų gaudykles jose galima palikti visus dienos rūpesčius bei nerimą.

murkianti_spalvu_terapija_3D_16. Jei jaučiatės prislėgtas: „Murkianti spalvų terapija“. Jūsų „katino dienos“ tikrai nesibaigs, jei atversite šios knygos puslapius. Laimingi, atsipalaidavę bei nuolat murkiantys keturkojai tikrai gali išmokyti mėgautis šia akimirka ir numoti ranka į bet kokius rūpesčius. Juk gyvenimas toks trumpas, tad gyvenkime jį maloniai!
7. Jei gyvenimas atrodo lyg nuolat pasikartojanti švilpiko dienMano_sielos_metamorfozes_3D_2a: „Mano sielos metamorfozės“. Ši dailės terapijos  knyga skirta visiems, kurie ištroškę pokyčių. Spalvindami kvapą gniaužiančius virsmus ne tik pajusite, kaip į jūsų gyvenimą ima plūsti išsvajoti pokyčiai, bet ir imsite nejučia keistis pats.
magiskos-akimirkos8. Jei jaučiatės vienišas: Eglė Petkevičiūtė „Magiškos akimirkos“. Prisipažinti meilėje, palinkėti laimės, pasidalinti atsiminimais, nuoširdžiai padėkoti ar pasakyti tai, ką ištarti garsiai nedrąsu… Šiuose atvirlaiškiuose telpa magiškos kasdienybės akimirkos, kuriomis gera dalintis su tais, kuriuos mylime labiausiai. Suteikite šiems atvirlaiškiams dalelę savęs ir puoselėkite artimus ryšius su tais, kurie jums brangūs.

 

 

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!