Olesios Žuravliovos laiškas skaitytojams
Interviu

Bestselerio ATRASK SAVE autorės Olesios Žuravliovos laiškas skaitytojoms

Mielosios skaitytojos,

Neturėjau progos padėkoti jums už tai, kad beveik prieš metus išleista knyga „ATRASK SAVE: makiažo paslaptys iš profesionalų lūpų“ tapo nacionalinio masto bestseleriu. Ar gali būti didesni pasiekimai ir apdovanojimai man pačiai? Matyt, taip – tai jūsų įvertinimai ir pasitikėjimas manimi.

Olesia Žuravliova ATRASK SAVE autorėPrieš metus, pačiame Kalėdų įkarštyje, sulaukiau daugybės jūsų laišAtrask save ir praktinės makiažo knygos autorė Olesia Žuravliovakų su nuotraukomis, kuriose matėsi mano knyga. Prie eglutės, prie kavos puodelio ar padėta tarp pačių svarbiausių knygų… Jus sukūrėte šventę man!

Su tokiais pasiekimais sparnai išauga ir norisi skristi tolyn. Norisi kurti ir išreikšti tai, kas sukasi mano mintyse ir širdyje. Naujas kūrinys – tai kūryba. Kūryba – tai pabudimas. Kūryba – tai tobulėjimas, savęs išlaisvinimas. Su nauja praktine makiažo knyga savyje atradau daug neatrastų pusių.

Dar kartą įsitikinau – „niekada nesakykite niekada.“ Po ilgų apmąstymų ir minčių lavinos – PRAKTINĖ MAKIAŽO KNYGA paruošta sOlesios Žuravliovos laiškas skaitytojamspaudai. Kiekvienas puslapis, jo žodžiai, mintyPraktinė makiažo knyga Olesios Žuravliovoss ir vaizdai skirti tik jums ir tik dėl jūsų. Tikiuosi, kad šio kūrinio puslapiai jums leis dar labiau pažinti save. Stengiausi įtraukti svarbiausias taisykles, kurias mokysitės pritaikyti praktiškai. Stengiausi sudėti spalvų kombinacijas ir derinius, kuriuos galėsite pagardinti savo prieskoniais.

Su nekantrumu laukiu momento, kai galėsiu ką tik išspausdintą knygą laikyti savo rankose. Ačiū jums už tai, kad leidžiate man tobulėti kartu su jumis!

Su meile, Olesiaatrask_save_Olesios_Zuravliovos

 

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!