Laimingas žmogus
Psichologija

7 knygos ieškantiems laimės. Ko galime pasimokyti iš laimingų žmonių?

Kur galima rasti laimę? Žmonės jos ieškojo tolimiausiuose pasaulio kraštuose ar net nesuvokiamai plačiose visatos tolybėse, pamiršdami, kad laimė pati aplanko tuos, kurie moka ją priimti. Šiandien Jums atrinkome ir rekomenduojame 7 knygas ieškantiems laimės, kviečiame pasimokyti iš laimingų žmonių ir įminti jų paslaptis.

1. Laimingi žmonės randa laiko mažiems gyvenimo malonumams, Būti (su) raganapavyzdžiui, įdomios, nepaprastai įtraukiančios knygos skaitymui. Visi darbai niekada nebus nudirbti, tad rasti laiko sau ir malonioms atokvėpio akimirkoms tiesiog būtina! Atsiribokite nuo pilkos rutinos ir pasinerkite į naujos knygos Būti (su) ragana pasakojimą. Šios knygos siužetas jums neleis atsitraukti iki tos akimirkos, kol perskaitysite paskutinį puslapį. Persikelkite į magijos, mistikos ir įtampos kupiną pasaulį ir pamirškite viską aplink!

Lietuvių autorė Lavisa Spell šiame erotiškame ir intriguojančiame romane pasakoja apie Klemos ir Deimono meilės istoriją. Tačiau ši istorija – ne tokia kaip visos kitos. Netikėta pažintis Klemai atskleidžia paslaptį, kuri pakeis jos gyvenimą amžiams…

Kniedytos mintys2. Laimingi žmonės moka pastebėti poeziją kasdienybėje. Greičiausiai sutiksite, kad nuotaika subjurti gali nuo menkiausių smulkmenų, tačiau retas mūsų geba pastebėti akimirkos grožį. Kada paskutinį kartą klausėtės lietaus barbenimo į stiklą, pakėlėte akis į dangų, įsižiūrėjote į mylimo žmogaus akis, pajautėte miesto ritmą ir bundančios gamtos grožį?

Poezija suteikia galimybę kitomis akimis pažvelgti į, regis, įprastas kasdienes detales. Ar skaitėte fenomenaliojo Mantvydo Leknicko poezijos knygą Kniedytos mintys?

3. Laimingi žmonės mėgaujasi aktyviu laisvalaikiu, puoselėja sasupermaistasvo kūną ir stiprina jį vertingu,  savijautai teigiamos naudos teikiančiu maistu. Ne veltui sakoma, kad gera sveikata yra tada, kai jos nepastebi. Tikra tiesa – džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu kur kas sunkiau, jei trūksta energijos, jei sunku susikaupti, o po darbų nesinori nieko daugiau, tik ištiesti kojas…

Ką valgyti kasdien, kad energija tiesiog lietųsi per kraštus? Kokie maisto produktai turi nuolatos būti ranka pasiekiami, o kokių verčiau atsisakyti? Atsakymų ir patarimų knygoje Supermaistas nepagailėjo Ilka Rae Adams!

Atrask meilę iš naujo4. Laimingi žmonės myli ir santykiuose ieško darnos, supratimo ir pagarbos. Net ir didžiausi rūpesčiai darbuose bus įveikiami kur kas lengviau, jei namuose Jūsų lauks mylinti šeima, negailinti palaikymo žodžių, džiuginanti pagarba ir supratimu!

Sukurti tvirtus ir darnius santykius, įveikti ištinkančias krizes ir sveikai spręsti konfliktus gali būti tikrai nelengva. Santuoka nėra statiška – ji arba tvirtėja, arba byra. Imkite į rankas naujausią puikiai žinomo šeimų konsultanto, pastoriaus, bestselerio „Penkios meilės kalbos“ autoriaus G. Chapmano knygą Atrask meilę iš naujo: kaip atgaivinti santykiuspasinaudokite konkrečiais patarimais, paskaitykite kitų porų istorijas ir sužinokite kaip sustiprinti ir puoselėti santykius.

5. Laimingi žmonės suteikia progų savo kūrybiškumui Amžinosios mandalospasireikšti. Net ir įtemptoje dienotvarkėje raskite laiko sau ir bent valandėlę pasimėgaukite maloniais ritualais! Netikėčiausių ornamentų spalvinimas pažadins buities rūpesčių nuslopintą gebėjimą mėgautis šia akimirka, atpalaiduos kūną, protą ir mintis, o intuityvus spalvų pasirinkimas leis pažvelgti į giliausias pasąmonės gelmes ir geriau pažinti save.

Spalvinkite įspūdingus knygos Amžinoji mandala piešinius ir patirkite mistiškųjų mandalų suteikiamą palaimą, dvasios ramybę, gydantį poilsį ir lavinkite savo kūrybiškumą kasdien!

 APIE PROTO, DVASIOS IR MINČIŲ GALIĄ6. Laimingi žmonės atranda savyje dvasios stiprybę, tiki minčių galia ir pasitelkia protą bei intuiciją gyvenimo tikslams siekti. Ištisus amžius žmonija visas savo jėgas atidavė kurdama materialią visuomenės gerovę. Nors daugelyje šalių pasiekėme aukštą gyvenimo lygį, mes dažnai nesijaučiame laimingi.

Knygoje Apie proto, dvasios ir minčių galią Jo Šventenybė Dalai Lama skelbia, kad viso mūsų gyvenimo kelio esmė yra atjauta, įkvepianti norą nušvisti kitų labui. Kuo labiau puoselėsime meilės, užuojautos ir gerumo jausmus aplinkiniams, tuo ramesni, saugesni ir kartu laimingesni jausimės patys

7. Laimingi žmonės supranta, kad gyvenimas nėra vien balta ir juodaLaimės piliulės, todėl mažiau pozityvūs
etapai netampa pasaulio pabaiga.
 „Nėra kelių į laimę, pats kelias yra laimė“, – yra sakęs Dalai Lama, o šią reikšmingą mintį Jums primena knygos Laimės piliulės autorė Eva Tombak.„Laimės piliulės“ pravers tiems, kurie norėtų pasveikti nuo pozityvumo greitligės, arba bijo ją apsikrėsti. Šešėliai ir netgi pati tamsa nėra pasaulio pabaiga – tik iššūkiai. Tamsoje reikia drąsos ir pasitikėjimo. Tikėjimo, kad ji yra tik į laimę vedančio kelio posūkis.

Laimė nėra kažkas, kas stebuklingai atsiras kai susirasite naują darbą, sukursite laimingus santykius ar išlošite loterijoje. Pasimokykite iš laimingų žmonių ir jauskitės laimingi čia ir dabar!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!