Sėkmė
Patarimai ir vadovai

Knygos apie sėkmę – 10 geriausių knygų lyderiams

Nors vieno laimės recepto nėra, kai kurie veiksmai gali padėti judėti pirmyn ir pasiekti tokios sėkmės, kokios trokštate. Šiandien atrinkome 10 sėkmę pritraukiančių knygų – tai rekomendacijos kiekvienam, siekiančiam tapti lyderiu!

1. Sėkmingi žmonės skaito sėkmingų žmonių istorijas  STEVE JOBS: pažinkite genijų. Numeruotas riboto tiražo leidimas su kolekciniu viršeliu, atspausdintas ant negelstančio popieriaus

Skaitydami lyderių istorijas, pasisemsite įkvėpimo, ryžto ir sužinosite, jog net sėkmingiausi žmonės pradėjo nuo nedidelių, bet reikšmingų gyvenimo sprendimų.

Rekomenduojame knygą „STEVE JOBS: pažinkite genijų“, kurią skaitydami sužinosite, kas iš tiesų buvo šis verslo genijus ir kaip veikė jo protas.

Įvaldyk pinigų žaidimą2. Sėkmingi žmonės moka valdyti finansus

„Pinigai – tai viena iš galios formų. Tačiau dar galingesnis ginklas už pinigus – finansinis išprusimas,“ – Robert T. Kiyosaki

Rekomenduojame knygą „Įvaldyk pinigų žaidimą“. Sudėtingas finansines koncepcijas autorius Tonis Robinsas dėsto labai aiškia, paprasta ir suprantama kalba. Per šios knygos puslapius jis veda skaitytojus į finansinę laisvę, išsklaido mitus, kurie trukdė mums siekti materialios gerovės, ir gyvais pavyzdžiais rodo, kaip tvarkytis su įvairiais šiame kelyje laukiančiais iššūkiais.

3. Sėkmingi žmonės drąsiai pasitinka permainasPermainu knyga

Lyderiai privalo ne tik būti pasirengę priimti permainas, bet ir prireikus patys jas inicijuoti, nes praeityje veiksmingos priemonės nebūtinai tiks ir ateityje.

Rekomenduojame knygą „Permainų knyga arba I DZING“, kuri iki šių dienų gali patarti visomis sudėtingomis gyvenimo akimirkomis, nurodyti perspektyvų kelią ir padėti pasiekti pusiausvyrą. Nesvarbu, kokia jūsų dabartinė padėtis, Permainų knyga atneš į gyvenimą klestėjimą, supratimą ir dvasios ramybę.

Pakilimas4. Sėkmingi žmonės nepaliauja tobulėti

Tobulėjimas – nuolatinis procesas, kuris turi būti neatsiejama kasdienybės dalimi visą gyvenimą, nepaisant to, ar siektume karjeros įmonėje, ar kurtume nuosavą verslą, ar siektume profesionalumo kitoje srityje.

Rekomenduojame knygą „Pakilimas. Tobulėjimo menas“. Tik kurstydami vidinį užsidegimą pozityviu mąstymu ir stengdamiesi išlaikyti aukštą motyvacijos lygį, užprogramuojame save neabejotiniems laimėjimams.

5. Sėkmingi žmonės geba pažinti kitus žmonesDaugiau nei žodžiai

Gebėjimas pažinti žmones praverčia kiekvienam lyderiui, siekiančiam suburti darnų kolektyvą, ieškančiam patikimų partnerių ar norinčiam atpažinti tuos, su kuriais kelionėje į sėkmę nepakeliui.

Rekomenduojame knygą „Daugiau nei žodžiai“. Tai naujausiais mokslo tyrimais pagrįsti būdai, kaip patraukti žmones savo pusėn, įgyti pasitikėjimą, kaip pažinti žmones ir paveikti jų suvokimą apie save.

Boso valanda6. Sėkmingi žmonės moka įkvėpti kitus

Tikri lyderiai moka įkvėpti kitus ir geba patraukliai perteikti savo viziją darbuotojams, partneriams ir klientams.  Geru vadovu laikomas tas, kuris geba suprasti žmones, juos išgirsti, ugdyti ir skatinti. Prioritetinė vadovo pareiga tampa pagalba darbuotojui noriai įsitraukti į įmonės veiklą.

Rekomenduojame knygą „Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?“. Lektorius ir verslo valdymo konsultantas Saulius Jovaišas siekia paskatinti būsimus ir esamus vadovus susimąstyti apie savo efektyvumą dabartinėje rinkoje – kaip turi elgtis ir ką turi daryti vadovas, kad jo vadovaujamos organizacijos darbuotojai kurtų maksimalią pridėtinę vertę.

7. Sėkmingi žmonės kuria savo gyvenimo taisyklesPasirink save

Jokių kompromisų! Jeigu taisyklių neparašysi pats, jas parašys kas nors kitas. Tavo nelaimei.

Rekomenduojame knygą „Pasirink save“, kurią skaitydami sužinosite, kaip atmesti iš šalies primestas taisykles ir susikurti savas. Sužinokite būdą, kaip įgyvendinti savo svajones, atrasti asmeninę laimę ir uždirbti tiek, kiek norisi.

Tobulas kūnas8. Sėkmingi žmonės skiria laiko sportui

Net ir įtempčiausioje darbotvarkėje sėkmingi žmonės randa laiko sportui – juk būtent aktyvi fizinė veikla ugdo valią ir ryžtą, skatina kūrybingumą ir gerina produktyvumą.

Rekomenduojame knygą „Tobulas kūnas“, kurioje rasite naudingos informacijos, kaip efektyviai sportuoti, sveikai maitintis. „Tik vieną žingsnį į priekį per dieną. Nustebsite, kaip toli būsite po mėnesio ar kelių…“ – Andrius Pauliukevičius

9. Sėkmingi žmonės ugdo naudingus įpročiusĮpročio galia

Dauguma mūsų kasdienių pasirinkimų gali atrodyti kaip gerai apgalvoti sprendimai, bet tokie nėra. Jie tėra įpročiai. Pakeiskite nenaudingus įpročius naujais.

Rekomenduojame knygą „Įpročio galia“, kurioje sužinosite, kaip pakeisti ar išsiugdyti naujus, sėkmingiems žmonėms būdingus įpročius.

PASIEK SAVO TIKSLĄ10. Sėkmingi žmonės ryžtingai siekia savo tikslų

Nors manoma, jog gera pradžia – pusė darbo, iš tiesų didžiausios sėkmės pasiekia ne patys drąsiausi, o sistemingai užsibrėžto tikslo siekiantys žmonės.

Rekomenduojame knygą „Pasiek savo tikslą“, kurioje sužinosite, kaip neprarasti motyvacijos ne tik sportuoti, bet ir siekti kitų Jums svarbių gyvenimo tikslų.

Taip pat skaitykite:

5 moterų autorių knygos sėkmingoms moterims

Nori būti turtingas? Skaityk! Arba žymiausių turtuolių skaitymo įpročiai

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!