Kelionių istorijos

„UGNIES IR LEDO KELIONĖS“: KAI RINKTIS KNYGĄ PAGAL VIRŠELĮ YRA GERAI

OBUOLYS: labai didžiuojamės galėdami pristatyti savo gerbėjams tai, ko Lietuvos rinkoje anksčiau net nebuvo – galimybę pačiam išsirinkti labiausiai patikusį knygos „UGNIES IR LEDO KELIONĖS“ viršelį!

Knyga kitaip

„Dar asmeniškiau, dar glaudžiau, dar labiau tavo.“

ugniesirledokelionesvirselis

Knygos „Ugnies ir ledo kelionės“ viršelis nr. 1

Tuščiai nesivaikome provokacijų ir sensacijų. Tiesiog turime originalų požiūrį į knygas.

Knygos mums nėra greito vartojimo prekė, kurią išgręžus iki paskutinio lašo norėtųsi sviesti į šiukšlių dėžę. Tai – spaudos kūriniai, užimantys ypatingą vietą ne tik kiekvieno knygų lentynoje, tačiau ir giliuose dvasios užkaboriuose.

Tad, visai natūralu, kad nepaisant knygos turinio, tampa svarbus ir jos viršelis. Leidžiame savo skaitytojams patiems išsirinkti tą vizualiąją formą, kuri jiems yra priimtiniausia; tą, kuri galbūt geriau atskleidžia tik jiems įskaitomą žinutę.

Ir iš išorės, ir iš vidaus

„Ką reiškia atsidurti ant dreifuojančios ledo lyties? Koks jausmas apima vaikštant priešistorinių paparčių miškuose ar kai po kojomis pradeda drebėti žemė? Kokias paslaptis slepia kalne įkurtas Vardzijos vienuolynas Gruzijoje? Kuo žavi „dievų žeme“ vadinamas Katmandu? 

ugniesirledokelionesvirselis2

Knygos „Ugnies ir ledo kelionės“ viršelis nr. 2

Jūs žinote atsakymus į visus šiuos klausimus?  Mes – ne. O sužinoti maga. Labai.

Regis, tokius nuotykius patiria tik fiktyvūs ir visai nerealistiški filmų personažai. Kone Indiana Jones, ar ne?  Ir net nežinia žavėtis ar piktintis iš pavydo sužinojus, jog tai visiškai realūs dviejų labai realių žmonių nuotykiai.

Žurnalistė Rasa Šemelytė ir gydytojas Vytautas Brazauskas nukeliavo ten, kur retas renkasi praleisti savo atostogas. Kaip dažnai girdite apie įspūdžius iš Antarktidos? O iš Nepalo?

Ir tai ne vieninteliai egzotiniai kraštai, kuriuose pabuvojo šie du žingeidūs bei vietoje nenustygstantys keliautojai.  Knygoje „Ugnies ir ledo kelionės“ susipina kalnų šaltis, paplūdimių kaitra ir, jei jums dar maža, pati tikriausia lava!

250 spalvingiausių iliustracijų, kurios perteikia tai, ką bet kokie žodžiai sumenkintų. Nepaprasto grožio fotografijos padeda mintimis keliauti kartu su knygos autoriais.

ugniesirledokelionesvirselis3

Knygos „Ugnies ir ledo kelionės“ viršelis nr. 3

Tai – ne tik gražus pasakojimas, bet ir naudingas vadovas

Net neabejojame, kad perskaičius apie tokius nuotykius, siela tiesiog veržte veržiasi imti ir visą tai patirti pačiai!

Jei nuspręsite pasiduoti troškimui keliauti, nepamirškite ir knygos „Ugnies ir ledo kelionės“, kuri dar kartą pasitarnaus jums kaip pravartus vadovas.

Šis gausiai iliustruotas leidinys kupinas patarimų padėsiančių išvengti nepatogumų keliaujant ar net pasidavus impulsui išmėginti vietinės kulinarijos šedevrų. Esame įsitikinę, kad knyga padės išspręsti ne vieną su būsimos kelionės planavimu susijusią dilemą.

Malonių įspūdžių su knyga!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!