Žvelk į gyvenimą per rožinius akinius kaip Audrey Hepburn
Psichologija

Ar žvelgiate į gyvenimą per rožinius akinius kaip stiliaus ikona Audrey Hepburn?

Ar dažnai pagalvojate, kad laikas bėga taip nepastebimai greitai, jog net nespėjame pajausti tikrojo gyvenimo skonio? Diena keičia dieną, darbas-namai-darbas tampa įprastu maršrutu, o reikalų sąrašas netrumpėja, kad ir kaip įnirtingai stengiamės pagaliau rasti laiko sau… Turime pripažinti, pasaulis daug gražesnis, kai į jį žvelgiame per ROŽINIUS AKINIUS! Semkitės įkvėpimo kasdien iš amžinosios stiliaus ikonos Audrey Hepburn – juk aplink tiek daug gražiausių spalvų, skonių, garsų ir… meilės!

Jei gatvėje sutiktas žmogus paklaustų jūsų, ar esate laimingas, ką atsakytumėte? Laimė yra pasirinkimas. Tikrai! Jei netikite, tiesiog pabandykite vieną dieną skirti stebėjimui, kaip reaguojate, kai kas nors įvyksta ne pagal planą. Galbūt Jūsų laimei trūksta tik… rožinių akinių?

Audrey Hepburn

  • Pusryčiaujate paskubomis, o gal apskritai spėjate tik gurkštelėti kavos? Pasiryžkite atsikelti šiek tiek anksčiau ir atraskite jaukaus pusryčiavimo ritualą. Bus į naudą ne tik nuotaikai, bet ir savijautai!
  • Rytinės automobilių spūstys gali nemenkai sugadinti nuotaiką. Tačiau gali tapti puikia proga pasigarsinti muziką ir atrasti savyje X faktorių! Arba įsijungti garso knygą ir išnaudoti laiką, pavyzdžiui, užsienio kalbos mokymuisi.
  • Į darbą kaip į šventę! Tegul tai atsispindi ir aprangoje, ir darbo stalo aplinkoje. Juk prie tvarkingo, dailiai dekoruoto darbo stalo kur kas maloniau leisti net ir įtempčiausią dieną, o kolegų komplimentai visada pakelia nuotaiką, tiesa?
  • Esate iš tų, kurie pietauja prie kompiuterio? Pamirškite šį blogą įprotį! Leiskite sau atsikvėpti ir bent 10 minučių pasivaikščiokite gryname ore, bet kokiu oru!
  • Atraskite organizuotumo privalumus ir jums niekada nereikės dirbti viršvalandžių – tegul ir po darbo virte verda asmeninis gyvenimas.
  • Pradėkite ką nors mokytis! Naujų šokio žingsnelių, užsienio kalbos, tapybos ant vandens, išbandykite juoko terapiją… Nauji įspūdžiai suteiks energijos ir padės vėl pamilti gyvenimą!
  • Dalinkitės savo džiaugsmu su aplinkiniais. Džiaugsmas – neišsenkantis šaltinis. Net atvirkščiai – dalijantis juo su kitais jis tik auga!
  • Išsipylė kava? Pavėlavote į autobusą? Na ir kas, tai tik smulkmenos! Koncentruokite dėmesį į išties svarbius dalykus, pavyzdžiui, gerų santykių su brangiais žmonėmis puoselėjimą, rūpinimąsi sveikata ar savirealizaciją. Gyvenimas yra kur kas daugiau nei akimirkos susierzinimas!
  • Didžiuokitės aplink esančių žmonių pasiekimais, skatinkite juos siekti savo svajonių. Pamatysite – motyvuodami kitus nejučia ir patys pradėsite jaustis ryžtingesni, o džiaugdamiesi kitų sėkme galiausiai suprasite, kad visiems užteks vietos po saule.
  • Pakvieskite į pasimatymą! Galbūt yra kažkas, su kuo susitikę vienas kitam padovanojate šypseną? Galbūt jau seniai su antrąja puse buvote vienu du gerame restorane (net jei tai improvizacija savų namų svetainėje)? Arba… pakvieskite į pasimatymą SAVE! Nustebsite, kad laikas praleistas vienumoje gali būti toks puikus.

Yra daugybė būdų, kaip į gyvenimą žvelgti per rožinius akinius, tačiau kad ir kas būtų, nepamirškite prieš miegą padėkoti. Už prabėgusią dieną. Už sėkmę ir pamokančias nesėkmes. Už žmones, kurie yra šalia. Už tai, kad rytoj bus dar geresnė diena!

Audrey Hepburn Užrašinė

Sužinok daugiau

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!