NEPAVALDI LIKIMUI. Žvaigždžių dietologės gyd. JELENOS TULČINOS mitybos revoliucija: stulbinantys pokyčiai ir suvaldytos net nepagydomos ligos
Asmenybės

NEPAVALDI LIKIMUI: žvaigždžių dietologės gyd. JELENOS TULČINOS mitybos revoliucija

Pasitikinti savimi, ryški ir žavi moteris – tokia televizijos ekranuose ir žurnalų puslapiuose atrodo Jelena Tulčina. Ji iš tiesų tokia yra, bet Jelenos kelias geros savijautos bei visaverčio gyvenimo link buvo nepaprastai ilgas ir sunkus. 

Dar nematytą savo gyvenimo pusę Jelena Tulčina ryžosi atskleisti žurnalistui Edvardui Žičkui – apie visa tai skaitykite netrukus pasirodysiančioje knygoje „NEPAVALDI LIKIMUI. Gydytojos Jelenos Tulčinos mitybos revoliucija: kai maistas tampa vaistu“.

Knygoje NEPAVALDI LIKIMUI Jelena Tulčina atvirai ir nuoširdžiai pasakoja apie jai tekusius likimo išbandymus: ligas, pirmąją meilę ir skyrybas, kupiną baimės vaikų laukimą, netikrus draugus ir išdavystes…Tačiau tai, kas vienus pražudo, kitus padaro stipblogui-citata-tulcina_1resnius: nusivylusi gydymo rezultatais, tiksliau, jų stoka, Jelena nusprendė atrasti savo būdą, kaip atsikratyti ligų visam laikui.

Ne veltui sakoma, kad tai, kas vienus pražudo, kitus padaro stipresnius. Šiandien gydytoja Jelena Tulčina vadinama pirmąja medike Lietuvoje, pradėjusia garsiai kalbėti apie kokybišką gyvenimą be vaistų ir mitybos svarbą gerai savijautai.

Atraskite ir Jūs sveiko kūno ir sielos formulę, kuria patikėjo tokie garsūs žmonės, kaip buvęs Lenkijos prezidentas Aleksandreris Kwasniewskis, kultinis „Anties“ dainininkas Algirdas Kaušpėdas, aktorė Nijolė Narmontaitė, dainininkai Jurgis ir Erika Didžiuliai bei dešimtys kitų ryškiausių garsenybių.

Sekdami žvaigždžių dietologės Jelenos Tulčinos sėkmės keliu, Jūs pradėsite kurti naują gyvenimo kokybę bei rasite atsakymą, kaip nepaklysti klaidžiuose dietų labirintuose ir nepamesti svarbiausio dalyko – sveiko proto!

tulcina_2_564-citata-tulcina_3

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!