Knygos, kurios padės išvengti 7 didžiųjų grožio klaidų
Knygų naujienos

Knygos, kurios padės išvengti 7 didžiųjų grožio klaidų

Vertinti aplinkinių išvaizdą mėgstame daugelis (ypač žvalgydamiesi pro kavinės miesto centre langus, tiesa?), tačiau kaip dažnai pavyksta iš šalies pažvelgti į save? Ką apie jus sako jūsų aprangos stilius, makiažas, aksesuarai, prižiūrėti ar – atvirkščiai – dėmesiu nelepinami plaukai/nagai/oda? Tikslingai ar savaime – savo įvaizdį kuriame kiekvienas, dažnai nesusimąstydami, kokią įtaką socialiniam, profesiniam ar asmeniniam gyvenimui turi mūsų nuolat kartojamos ar tik karts nuo karto pasitaikančios grožio klaidos. 

Tad kokios tos didžiosios grožio klaidos ir kaip jų išvengti? Apie visa tai skaitykite šiame KNYGOS.lt tinklaraščio įraše.

KLAIDA nr. 1: nėra per didelių odos problemų – tik per mažai dekoratyviosios kosmetikos

1479392689_protinga_grozis_1400Nors makiažo meistrai iš tiesų geba paslėpti ne laiku pasirodžiusį spuogelį, kasdien odos problemų ignoruoti ir mėginti jas slėpti po storu makiažo sluoksniu išties nederėtų. Dažnai didelis kosmetikos kiekis, užuot maskavęs nepageidaujamus odos trūkumus, nesprendžia problemos iš esmės, tik dar labiau atkreipia dėmesį ir išduoda atsainų požiūrį į save.

Kaip prižiūrėti odą, kad ji atsidėkotų jaunatvišku spindesiu ir aksomo švelnumu? Kaip atskirti, kurios odos priežiūros priemonės yra veiksmingos, o kurios tėra reklaminis triukas? Kokias procedūras be jokio vargo galima atlikti tiesiog namuose, o ką verčiau patikėti profesionalams? Viską, ką norėjote žinoti apie odos priežiūrą, rasite tikroje odos priežiūros biblijoje PROTINGAS GROŽIS.

KLAIDA nr. 2: dažytis moka visos – reikia tik brangių makiažo priemonių

1474887244_praktine_makiazo_knyga_virselis_2d_1400Išbandyti naujas kosmetikos priemones išties smagu, bet ką daryti tada, kai laiko eksperimentams neužtenka, o rezultatų norisi ne prastesnių nei blizgiuose žurnaluose ar televizijos ekrane? Puiku, jei turite gerą skonį ir intuiciją tam, kas estetiška, tačiau profesionalūs patarimai tikrai pravers kiekvienai, norinčiai išmokti vizažo paslapčių, padėsiančių atskleisti savo asmenybės unikalumą.

Bestseleriu tapusi Olesios Žuravliovos knyga „ATRASK SAVE: makiažo paslaptys iš profesionalų lūpų“ ir visai neseniai prekyboje pasirodžiusi PRAKTINĖ MAKIAŽO KNYGA – idealus duetas kiekvienai, norinčiai išmokti kasdienio ir proginio makiažo paslapčių. Vertingos žinios, žingsnis po žingsnio atskleidžiama makiažo atlikimo technika ir daug puslapių žinioms praktiškai įtvirtinti – šiose dviejose knygose rasite viską, ką reikia žinoti, kad išvengtumėte grožio klaidų.

KLAIDA nr. 3: papuošalai – kuo daugiau, tuo geriau

1474455867_papuosalai_55_stilngu_deriniu_idejos_virselis_2d_1400Subtili užuomina, žvilgsnius traukianti magija, tobulas įvaizdžio akcentas ar akį rėžianti beskonybė – tinkamai pasirinkti ar visiškai nederantys papuošalai gali būti lemtingi, skelbiant stiliaus verdiktą.

Kaip išradingai derinti papuošalus tiek kuklaus stiliaus mėgėjai, tiek sluoksnių bei masyvių detalių gerbėjai, kokie papuošalai ir kokiomis progomis tinka, kaip išsiskirti ir sulaukti susižavėjimo kupinų komplimentų per bet kokią šventę? Visos papuošalų derinimo subtilybės glaustai ir vaizdžiai pateiktos mažoje ir labai vertingoje knygelėje „PAPUOŠALAI: vienintelė knyga, kurią privalote turėti, jeigu norite žinoti viską apie papuošalus“!

KLAIDA nr. 4: viena šukuosena visam gyvenimui

1471949632_tobula_sukuosena_kasos_ir_kuodai_virselis_2d_1400Plaukai – ypatinga kiekvienos moters puošmena, todėl apsiribodamos vos viena šukuosena išties nemažai prarandame. Žaismingos pynės, įspūdinga kasa ar elegantiškas kuodukas – šiek tiek pastangų prie veidrodžio ir kasdien atrodysite išties stilingai ir originaliai.

Trūksta idėjų? Atsiverskite knygą „TOBULA ŠUKUOSENA: kasos ir kuodai“! Knygoje rasite net 30 skirtingų, gausiai iliustruotų ir aiškiai aprašytų patarimų, atskleisiančių profesionalų paslaptis, kaip greitai ir be didelių pastangų susikurti šukuoseną kasdienai, draugų vakarėliui, dalykiniam susitikimui ar romantiškam pasimatymui!

KLAIDA nr. 5: niekas nepastebi ataugusių plaukų šaknų ar netvarkingo manikiūro

1479225551_atrask_save_365_dienos_2d_virselisNet ir ypač didelis užimtumas nėra priežastis nekreipti dėmesio į ataugusias plaukų šaknis ar aptrupėjusius nagų galiukus. Planuokite savo laiką, užsirašykite pas grožio specialistus iš anksto ir jums neteks padaryti šios lemtingos grožio klaidos!

Jums svarbių susitikimų tikrai nepamiršite, jeigu juos pasižymėsite stilingame darbo kalendoriuje! Asmeniniu tobulėjimu tiek grožio srityje, tiek profesiniame ar asmeniniame gyvenime besidominčioms moterims rekomenduojame įkvepiančią Olesios Žuravliovos darbo knygą 2017 metams ATRASK SAVE: 365 dienos.

KLAIDA nr. 6: kvepintis reikia tiek, kad užuostų praeiviai

1462890411_kvepalaivirselis1400Intuityviai pasirinktas kvepalų aromatas – mūsų sielos veidrodis, atspindintis asmenybės unikalumą, nuotaiką, savitą skonį ir net visuomeninį statusą. Kvepalai yra neatsiejama įvaizdžio dalis, suteikianti papildomo žavesio ir pabrėžianti asmens individualumą. Žinoma, jeigu jų yra būtent tiek, kiek reikia!

Kaip pasirinkti kvepalus, kurie atitiktų jūsų asmenybę ir kuriamą įvaizdį? Kur kvepintis, kad aromatas atsiskleistų subtiliu dvelksmu? Kaip išsirinkti iš gausybės skirtingų kvepalų ir kaip atskirti kokybiškus nuo prastų padirbinių? Apie visa tai skaitykite Aisčio Mickevičiaus knygoje „KVEPALAI: aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos“!

 

KLAIDA nr. 7: 1479201572_idealiai_tinkantis_kostiumas_virselis_2d_1400pixvyrams nereikia rūpintis savo išvaizda

Lietuvoje vy1479742601_stilingi_egoistai_virselis_2d_1400rų mada tik pradeda žengti pirmuosius nedrąsius žingsnius. Vis dar gaji nuomonė, jog vyrams savo stiliumi rūpintis yra laiką gaišinanti tuštybė, išimtinai skirta tik pramogų pasaulio atstovams.

Visai neseniai pasirodžiusios knygos vyrams ir apie juos – Jurgos Jurkevičienės STILINGI EGOISTAI ir Algirdo Griciaus IDEALIAI TINKANTIS KOSTIUMAS – padės naujai pažvelgti į vyrų aprangos tendencijas, pateiks kiekvienam vyrui vertingų stiliaus ir įvaizdžio patarimų, be to, atskleis paslaptį, kodėl italams pavyksta būti vienais stilingiausių vyrų pasaulyje.

 

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!