PABLAS ESKOBARAS – MANO TĖVAS: tikra istorija, įkvėpusi serialo NARCOS kūrėjus, kurią parašė garsiojo Kolumbijos narkobarono sūnus
Asmenybės

PABLAS ESKOBARAS: žmogus, kurio bijojo net tie, kurie nebijojo nieko

Pablas Eskobaras. Asmenybė, prieš kurią nublanksta garsiausi nusikaltėlių pasaulio atstovai Boni ir Klaidas ar net pats Alas Kaponė. Žiauriausias Lotynų Amerikos nusikaltėlis, negailestingas savo konkurentams, tačiau rūpestingas savo vaikams ir dosnus paprastiems žmonėms. Žmogus, kurio bijojo net tie, kurie nebijojo nieko.

PABLAS ESKOBARAS – MANO TĖVAS: tikra istorija, įkvėpusi serialo NARCOS kūrėjus, kurią parašė garsiojo Kolumbijos narkobarono sūnusToks buvo Pablas Escobaras – garsusis narkobaronas, įkūręs kokaino imperiją ir paskandinęs Kolumbiją kraujo upėse. Pagaliau ir Lietuvos skaitytojai turi progą šią kontroversišką asmenybę pažinti iš labai arti – skaitydami ką tik pasirodžiusią knygą PABLAS ESKOBARAS – MANO TĖVAS, kurioje šokiruojančio kriminalinio pasaulio užkulisius atskleidžia pats Eskobaro sūnus.

Turėjo praeiti daugiau nei 20 metų, kol Pablo Eskobaro sūnus Chuanas Pablas Eskobaras drįso paliesti skaudamą vietą – savo gyvenimą, kurio nepasirinko pats, – ir parodyti įdomias tėviškos meilės formas nesaikingumu ir žiaurumu persunktoje aplinkoje. Jis pateikė daug nežinomų dalykų, kurie byloja, kad knygos herojus buvo dar sudėtingesnė asmenybė.

Garsiojo narkotikų barono Pablo Eskobaro sūnus po tėvo mirties išvyko gyventi į užsienį ir net pasikeitė vardą į Juaną Sebastiáną Marroquíną. Sau prisiekęs nesekti tėvo pėdomis, jis pasirinko architekto, dizainerio, dėstytojo ir rašytojo kelią. Juanas Pablas Eskobaras sako, kad šią knygą nusprendė parašyti kaip žinutę šiuolaikiniam žmogui apie gyvenimą, kurio niekas niekada neturėtų pakartoti.

naujienlaiskiis_2017-02-13_escobaras-564_2

naujienlaiskiis_2017-02-13_escobaras-564_3

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!