Interviu

Parašysiu Tau laišką iš Niujorko!

Aš – Ugnė. Bet tik čia. Už Lietuvos ribų tampu Ugi, Judžyn, Judžni, Una, Ugna, Ugnja, Fire, Fuego ar dar kokiu garsų kratiniu. Šimtus kartų esu girdėjusi klausimus, kas yra ta Lietuva (gal kaimas Oklahomoje?) ir kaip ištarti mano vardą.

Tikiu, kad keliavimas yra pati smagiausia ir vertingiausia gyvenimo pamoka – ta, į kurią visiškai neprivalėdamas eini savo noru, klausaisi, stebi, mokaisi, kaupi patirtį, tobulėji ir tampi geresne savo versija.

Man kiekvienais metais2017-02-08_564_2 reikia amerikonizmo dozės: tų plačių kelių per dykynes, šypsenų ir pokalbių apie nieką, amerikietiško futbolo bare, užsiropšti į dar vieną didžiulį kalną Didžiajame Kanjone, išgerti vidutinės kokybės kavos kavinėje Starbucs, įrašyti dar vieną trenktą vardą į Ugnės variacijų kolekciją. Tą ir darau. Ir darysiu. Tiesiog neįsivaizduoju rytojaus be bilieto kišenėje. O tu ar jau turi bilietą?

Tie, kurie nori pakeliauti po JAV, bet vis dar galvoja, kad tai yra sudėtinga, brangu, baugina ar tiesiog nežino, nuo ko pradėti, tikiuosi, patikės, jog ir jie gali, ras atsakymą, kaip tą padaryti neišleidus gyvenimo santaupų, kokia kryptis jiems tinkamiausia ir su nuotykių jausmu leisis į savo pirmąjį road trip.

Knygos „Automobiliu aplink JAV“ autorė Ugnė Matekonytė

Svajonės pildosi – jei iki šiol nedrąsiai planavote savo gyvenimo nuotykį kitoje Atlanto pusėje, su šia knyga AUTOMOBILIU APLINK JAV planą įgyvendinti bus daug lengviau!2017-02-08-564

Kiekvienais metais į JAV išsiruošianti ir didžiąją valstijų dalį apkeliavusi kelionių entuziastė Ugnė knygoje dalijasi savo patirtimi ir įspūdžiais, patarimais ir rekomendacijomis.

  • Koks yra pigiausias būdas nukeliauti į JAV?
  • Kaip išsirinkti bilietus ir kaip numatyti, kiek laiko reikės skirti kelionei?
  • Kuris kelionės maršrutas Jums tiktų labiausiai, nuo ko pradėti planuoti ir ką tiesiog būtina aplankyti pakeliui?

Nuo praktinių patarimų, žemėlapių, kainų ir adresų iki įtraukiančių istorijų – versdami šios knygos puslapius, neabejotinai leisitės į vieną įspūdingiausių kelionių gyvenime!

P.S. Daugiau autorės kelionių įspūdžių ir patarimų rasite jos Facebook paskyroje – „Shut up and go“.

564-gifas-jav

2017-02-08_564_3

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!