Mergina traukiny
Detektyvai

Pasaulinis bestseleris „Mergina traukiny“ perkeliamas į kino ekranus

Jeigu dar neperskaitėte Paulos Hawkins trilerio „Mergina traukiny“, dabar pats metas tai padaryti. Jau šį rudenį kino juosta tuo pačiu pavadinimu pasirodys didžiuosiuose ekranuose, ir jūs galėsite veltis į neišsprendžiamus ginčus apie tai, kas geriau: knyga ar filmas.

Bauginantis ir tamsus romanas pasakoja apie Reičelę, darbo ir šeimos netekusią alkoholikę, kiekvieną dieną keliaujančią tuo pačiu traukiniu ir stebinčią aplinkinius namus. Vieno namo gyventojai ją ypač sudomina – Reičelė netgi sugalvoja jiems vardus, profesijas, įsijaučia į savo pačios sugalvotų Džesės ir Džeisono gyvenimus. Kol vieną dieną Džesė pradingsta. Tuomet ir prasideda visas hičkokiškas „smagumas“.

Ką tik pasirodęs filmo treileris atskleidžia, kad Reičelę vaidinti buvo patikėta Emily Blunt, o pats filmas žada būti nemažiau įtemptas, gąsdinantis, trikdantis ir įtraukiantis nei knyga. Nuo knygos siužeto labai nenutolstama – vienintelis aiškus skirtumas tas, kad veiksmas iš Londono persikelia į Manhataną.

„Mergina traukiny“, pasak skaitytojų, yra intriguojantis ir paslaptingas detektyvas, kuriame negalima visiškai pasitikėti nė vienu iš veikėjų – būtent tai, ko reikia geram psichologiniam trileriui sukurti. Ar taip ir bus pamatysime rudenį, o tada Jūs man pasakysite kas geriau: knyga ar filmas.

girl-on-the-train-gat_tsr1sht7_rgb_0412_1_rgb           merginatraukiny3d1

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!