Laimės paieškos knygos puslapiuose:5 knygos apie laimę
Įdomybės

Laimės paieškos knygos puslapiuose: 5 knygos apie laimę

Nors stebuklingas laimės receptas yra mitas, tačiau yra knygų, kurios gali įkvėpti pakeisti savo gyvenimą ir jaustis laimingesniu. Šiose knygose rasite mokslinių tyrimų rezultatų, gyvenimiškų istorijų, naujų įžvalgų, praktinių patarimų ir kitos naudingos informacijos, kuri padės jums atrasti kelią į laimę. Pristatau: 5 knygos apie laimę.

David D. Burns „Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija“

Geros nuotaikos vadovas

Daugybė knygų žada suteikti laimę ir išmokyti jus jaustis geriau, tačiau tik nedidelė saujelė knygų šį pažadą iš tiesų įvykdo. „Geros nuotaikos vadovas“ yra viena knyga iš pastarųjų. Šioje kognityvinės terapijos biblijoje rasite ne sausą teoriją, o praktinius patarimus (ir šiek tiek teorinių žinių), kuriuos pritaikę savo gyvenime galėsite ženkliai pagerinti savo savijautą. Žinoma, dirbti su savimi turėsite patys, tačiau galiu patikinti, kad rezultatai verti pastangų.

Nick Ortner „Emocinės laisvės technika“

Emocinės laisvės technika

Šioje knygoje sužinosite viską, ką reikia žinoti apie tapingą. Žinoma, iš pradžių sužinosite KAS yra tas tapingas, kaip ir kodėl jis veikia, kaip jį atlikti ir kodėl verta tai daryti. Tapšnojant konkrečius taškus ant savo kūno ir kartojant su problema susijusius teiginius (taip, tai atrodo taip pat juokingai kaip ir skamba, tačiau svarbiausia, kad tai veikia!) jūs išmoksite susitvarkyti su neigiamomis emocijomis ir pašalinti kliūtis, kurios jums trukdo keliauti laimės link. Svarbiausia yra tai, kad emocinės laisvės technika tinka visoms problemoms spręsti ir gali atnešti neįtikėtinus rezultatus. Pamėginkite jau dabar!

Gabrielle Bernstein „Maži stebuklai. Laikas įsiklausyti į save“

Maži stebuklai

Pozityvi, džiugi ir labai lengvai skaitoma knyga „Maži stebuklai. Laikas įsiklausyti į save“ tikrai turėtų atsirasti ant jūsų knygų apie laimę lentynos. 108 trumpi ir aiškūs skyriai bei 108 įvairios technikos padės jums pasijusti geriau, atsipalaiduoti, atrasti mažus stebuklus kasdienybėje ir pajusti laimę. Autorė moko medituoti, kviečia išbandyti emocinės laisvės techniką ir kitus metodus, kurie padeda gyvenime įžvelgti daugiau šviesos ir džiaugsmo. Net neabejoju, kad tai yra viena puikiausių ir naudingiausių knygų norint pasijusti pozityviau.

Arline Curtiss „Smegenų jungiklis: kelias iš depresijos“

Smegenų jungiklis

Sergančiam depresija žmogui kartais atrodo, kad jis niekada nebesijaus laimingas ir išeities iš susidariusios situacijos nėra. Knygos „Smegenų jungiklis: kelias iš depresijos“ autorė Arline Curtiss su tuo tikrai nesutiktų. Nors kelias į pasveikimą nėra lengvas, tačiau knygoje pristatomas minčių kaitymo metodas tikrai padės keliu link laimės žingsniuoti greičiau. Autorė pateikia konkrečius ir paprastus pratimus, kuriuos atliekant galima ženkliai pagerinti savo savijautą.

Christophe André „Tik nepamiršk būti laimingas“

Tik nepamiršk būti laimingas

Abėcėlės principu parašyta knyga yra tikras laimės žinynas. Tai istorijos, citatos, mokymai, patarimai, informacija. „Tik nepamiršk būti laimingas“ įkvėps atrasti laimę jau dabar, o ne jos amžinai laukti pasirodant ateityje. Knygos autorius Christophe André – ne tik teoretikas, bet ir praktikas, parodysiantis, kad visi retkarčiais patiria sunkumų, ir taip pat laimingi gali būti visi.

Šios 5 knygos apie laimę – ne panacėja, tačiau kiekvienoje iš jų galite sutikti po mokytoją ir atrasti reikiamą patarimą, įžvalgą ar citatą. Tegul stebuklai prasideda!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!