Knygstarteris - kas tai yra
Bendros naujienos

KNYGSTARTERIS – kas tai yra ir kodėl tai yra gerai?

Dažnai galima išgirsti kitus sakant: „viskas tavo rankose“. Mano lapiškose rankose yra ir mano likimas, ir sveikata, ir laimė, ir netgi KNYGOS! Taip taip, dabar mes visi galime būti išgirsti ir patys nuspręsti ką norime skaityti, net jeigu leidyklų atstovams tai atrodo pernelyg nestandartiška ar rizikinga.

KNYGOS.LT pagaliau išklausė jūsų maldas ir pristato visiškai naują, šviežią ir unikalią platformą knygų kūrėjams ir mylėtojams – KNYGSTARTERĮ. Tai yra viltis naujiems rašytojams ir išganymas skaitytojams, ieškantiems išskirtinių kūrinių. Tai yra vieta, kur kitokie kūriniai gali surasti savo auditoriją ir tik jos dėka išvysti dienos šviesą. Juk niekam ne paslaptis, kad daugybei talentingų rašytojų durys prieš nosį užsitrenkia dėl to, kad jų kūrinius leisti pernelyg rizikinga. O gal neatsipirks? Gal niekas nesusidomės? Gal neverta?

KNYGSTARTERIO metu siekiama iš anksto surinkti leidybai reikalingą pinigų sumą – taip leidėjai gali būti tikri, kad nenukentės finansiškai, o auditorija išreiškia savo poziciją, kuri vadinasi „mes norim ir mes skaitysim!“gertruda3d1

Pirmasis KNYGSTARTERIO projektas, pateiktas mūsų teismui, yra Gerdos Jord komiksas GERTRŪDA. Lapė Mėlynakė jau spėjo užmesti akį į šį dokumentą, ir pakvatoti, ir net ašarą nubraukti prisimindama savo, kaip Y kartos atstovės, nostalgišką vaikystę. Į visiškai išskirtinės knygos puslapius sugulė 254 grafinės novelės, papasakojančios apie Nokia 3310, gyvsidabrio termometrus, „Turbo“ gumos paveikslėlius ir kitus dalykus, kuriuos prisimins visi, užaugę kartu su Gertrūda.

Džiugiausia žinia yra ta, kad tai pirmas, tačiau ne paskutinis KNYGSTARTERIO projektas – jų laukia daug, įvairių, skirtų kiekvienam ir kiekvienai, norintiems to, kas telpa į knygų lentynas, bet ne visuomet telpa į standartus. Todėl kviečiu Jus, Lapės draugai, sakyti TAIP naujovėms, sakyti TAIP idėjoms ir sakyti dar vieną TAIP knygoms!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!