Ketvirtoji millennium serijos knyga
Detektyvai

Ji grįžta! Ketvirtoji Millennium serijos knyga – jau netrukus

Mergina su drakono tatuiruote, žaidusi su degtukais ir užkliudžiusi širšių lizdą, šį kartą įsipainioja į voratinklį. Lisbet Salander, iš koto verčianti, geniali ir bebaimė hakerė pergyveno savo kūrėją ir sugrįžta ketvirtojoje Millennium knygų serijos dalyje, kurią netrukus išleis leidykla „Obuolys“.

Millennium trilogijos kūrėjas Stiegas Larssonas mirė 2004-aisiais, taip ir nespėjęs pamatyti savo kūrinių lemties – jie tapo superbestseleriais ir visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 80 mln. kopijų. Ketvirtoji dalis, kurioje tęsiama Lisbet Salander ir Mikaelio Blomkvisto istorija, laikoma laukiamiausia šių metų knyga po Harper Lee „Eik ir pastatyk sargybinį“.

Ketvirtąją Millennium serijos knygą parašė Davidas Lagercratzas, švedų žurnalistas ir autorius, anksčiau dirbęs kriminalų reporteriu. Naujasis romanas buvo parašytas nuo interneto atjungtu kompiuteriu, o galutinis rankraštis leidyklai buvo pristatytas tiesiai į rankas – panašu, jog buvo imtasi visų įmanomų priemonių, kad būsima knyga būtų apsaugota nuo bet kokio paviešinimo. Liko laukti jau visai nedaug ir galėsime pamatyti patys, ar Mergina išliko tokia pati charizmatiška ir stipri kaip ir Stiego Larssono knygose.

gifas-750

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!