Knygos apie Italiją
Kelionių istorijos

4 knygos apie Italiją, kurias perskaitę užsinorėsite ją aplankyti

Prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo, tad jeigu dar neatostogavote – pats metas tai padaryti. Gal būtų verta aplankyti saulėtą ir nuo gardaus maisto bei vyno neatsiejamą Italiją? Jei dar abejojate, apsispręsti padės šios knygos apie Italiją.

Michael Tucker „Itališkas mūsų gyvenimas“Itališkas mūsų gyvenimas

Nuostabus maistas, nuostabus vynas, nuostabi meilė ir nuostabi Italija! Tai atrado amerikietis knygos autorius Michaelas Tuckeris su žmona išlydėję sūnų į koledžą ir išvykę atostogauti. Umbrijos regione pamatę ir iš pirmo žvilgsnio pamilę nuostabią 350 metų senumo sodybą jie iš karto suprato, kad tai bus naujieji šeimos namai ir naujas gyvenimo lapas. „Itališkas mūsų gyvenimas“ tai gyvenimo džiaugsmo kupina knyga apie gurmanišką mėgavimąsi gyvenimu. Ją perskaičius atsispirti pagundai išvykti į Italiją gali būti be galo sunku!

Vila SicilijojeRosanna Ley „Vila Sicilijoje. Trijų kartų moterys, ieškančios savų atsakymų“

Tai lengvas romanas, ypatingai tinkantis vasaros pavakarei sode. Trys skirtingų kartų moterys, netikėta žinia apie palikimą, romantiškos intrigos, ir, žinoma, nuostabi Sicilijos gamta ir kultūra. Rosanna Ley savo debiutiniame romane Siciliją aprašo taip, kad iš tiesų gali patikėti, jog ten buvai. Romantiška, lengvai skaitoma ir svajinga knyga, priversianti iš visos širdies pamilti Siciliją.

Michela Tilli „Kiekvieną dieną kaip maža mergaitė“Kiekvieną dieną kaip maža mergaitė

Širdį sušildantis romanas paskatins pažvelgti į pačias žmogaus sielos gelmes. Tai knyga apie netikėtą dviejų moterų draugystę ir kelionę per visą kiparisais kvepiančią ir karščiu alsuojančią Italiją ieškoti to, kas gyvenime svarbiausia.

Dvi skirtingų kartų moterys leidžiasi į netikėtumų kupiną kelionę, kurioje paaiškėja, kad nors ir kokio būtum amžiaus, niekada nevėlu žengti svarbų, gyvenimą keičiantį žingsnį. Draugystė taip pat yra kelionė, gal net pati įspūdingiausia, – tai būdas išeiti iš savęs ir žengti kito link. Perskaitę šį jautrų, Italijos šiluma ir aromatais alsuojantį pasakojimą tikrai užsinorėsite susikrauti lagaminus!

Naktis Rytų ekspreseVeronica Henry „Naktis Rytų eksprese“

Rytų ekspresu į Veneciją keliauja grupelė žmonių. Imodžena bando pabėgti nuo sudėtingų santykių ir vyksta į Italiją pasiimti gimtadienio proga gauto paveikslo, Railis – sėkmingas fotografas – keliauja kartu su Silvija, savo slapta meiluže, Stefanė neseniai pradėjo gyventi kartu su Simonu ir jo paaugliais vaikais, Emę ir Arčį suveda neseniai įvykusios tragedijos… Visos istorijos puikiai išpildytos kaip atskiri pasakojimai, tačiau labai gracingai susipina tarpusavyje. Visus juos vienija kelionės tikslas – nuostabioji Venecija. Čia rasite ne tik romantikos, intrigų, bet ir nuostabų Venecijos aprašymą.

Verta perskaityti: 7 knygos apie Indiją, kurias perskaitę panorėsite ją aplankyti

Buon viaggio!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!