Kas yra graži moteris? Grožio paslaptys, kurias galime atrasti knygose
Įdomybės

Kas yra graži moteris? Grožio paslaptys, kurias galime atrasti knygose

Kuomet iš žurnalų viršelių ir televizijos ekranų į mus žvelgia nudailintos tobulo grožio moterys, norom nenorom galima pradėti save nuvertinti, imti aršiai kritikuoti dėl menkų trūkumų ar nusiminti, kad šiandien plaukai lyg tyčia garbanojasi, o džinsai vakar lyg ir buvo laisvesni. Tačiau liūdėti tikrai neverta – kiekviena moteris yra graži, tereikia tą grožį atrasti ir atskleisti. Taigi, kas iš tiesų yra graži moteris ir kaip tokia tapti?

Graži moteris tiki ir pasitiki savimi

Grožis visuomet prasideda nuo pasitikėjimo ir meilės sau. Visai nesvarbu ar esate šviesiaplaukė, ar brunetė. Jūsų drabužių dydis taip pat neturi jokios reikšmės – kitos tokios kaip jūs nėra. Graži moteris to nepamiršta ir žino savo vertę. Nereikia lygiuotis į nieką kitą – tik tapti geriausia savo pačios versija.

Pasitikėjimo savimi galia         Moters prigimties paslaptis. Išsivaduokite iš perfekcionizmo gniaužtų        Įveikite menką savigarbą. Savipagalbos vadovas naudojantis kognityvinės elgesio terapijos metodais

Sužinok daugiau        Sužinok daugiau     Sužinok daugiau

Paryškina privalumus ir paslepia trūkumus

Žinodama, kad yra tokia vienintelė, graži moteris pastebi savo privalumus ir juos išryškina bei jais didžiuojasi. Graži moteris renkasi tai, kas jai tinka ir kas teikia džiaugsmo, pabrėžia savo stipriąsias puses, talentus, unikalius bruožus ir nepataikauja jokiems grožio standartams ar stereotipams. Graži moteris švenčia savo unikalumą ir nebando jo slėpti.

Atrask save. Makiažo paslaptys iš profesionalo lūpų     Spintologija. Nėra ko apsirengti?      Paryžietė      Tobula šukuosena

Sužinok daugiau  Sužinok daugiau Sužinok daugiau   Sužinok daugiau

Rūpinasi savo kūnu

Graži moteris myli savo kūną ir nepamiršta juo pasirūpinti. Skanus, sveikas ir kokybiškas maistas bei fizinis aktyvumas – neatsiejami nuo jos gyvenimo. Graži moteris žino, kad jos kūnas vertas geriausio ir puiki savijauta – tai kūno padėka už rūpestį.

Ilka Rae Adams „Super maistas“      10 METŲ JAUNESNĖ PER 10 SAVAIČIŲ      virtuve-be-cukraus3d2     Valgyk, judėk, miegok

Sužinok daugiau       Sužinok daugiau    Sužinok daugiau    Sužinok daugiau

Dega meile gyvenimui ir džiaugiasi kiekviena akimirka

Kiekvienas žmogus pats gražiausias yra tada, kai yra laimingas, jaučiasi gerai, o nuo jo veido nedingsta šypsena. Su tokiu žmogumi norisi būti, gera leisti laiką kartu, smagu jo klausytis. Graži moteris – tai laiminga, pilnatvę jaučianti ir gyvenimu besimėgaujanti moteris.

Tik nepamiršk būti laimingas      Laimės piliulės. Vartojimo instrukcija ir šalutinis poveikis      Mitai apie laimę. Kaip džiaugtis gyvenimu    Maži stebuklai

Sužinok daugiau      Sužinok daugiau    Sužinok daugiau    Sužinok daugiau

Siekia savo užsibrėžtų tikslų ir yra ambicinga

Sakoma, kad seksualiausias žmogaus kūno organas yra smegenys – ir gražios moterys tai žino. Jos iš gyvenimo paima viską ir neleidžia niekam jų sustabdyti. Ambicingos, motyvuotos, sumanios, veržlios ir išmintingos – ar galima nesižavėti veiklia ir aistringai tikslų siekiančia moterimi?

Mažas juodas darbo kalendorius    Maža raudona knygutė     Įtakos galia       PASIRINK SAVE. Būk laimingas, uždirbk milijonus, įgyvendink savo svajones

Sužinok daugiau      Sužinok daugiau   Sužinok daugiau   Sužinok daugiau

Graži moteris skiria laiko savo sielai ir asmenybės tobulinimui

Graži moteris puikiai žino, kad išorinis grožis nereiškia nieko, jei viduje nesi graži ir nesirūpini savo asmenybe bei dvasiniu tobulėjimu. Kad ir kas tai bebūtų – meditacija, religija, dvasinės praktikos – bent kelios akimirkos gražios moters dienotvarkėje yra skirtos asmenybės tobulinimui.

10 minučių meditacija     Bėgančios su vilkais        Laiškai iš drakono kalnų. Dvasinis vadovas      Meilė kilusi iš dangaus

Sužinok daugiau   Sužinok daugiau  Sužinok daugiau  Sužinok daugiau

Grožis prasideda tą akimirką, kuomet nusprendi būti savimi – taip sakė garsioji mados ikona Coco Chanel. Būkite unikalios ir jūsų grožiui abejingų neliks!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!