Geroms idėjoms nauji namai
Įdomybės

GEROMS IDĖJOMS NAUJI NAMAI!

MES JAU ČIA! Knygos.lt naujus metus pasitiko su naujais iššūkiais ir… NAUJAIS KNYGŲ NAMAIS!

naujasisknygosltsandelys2

Naujasis mūsų sandėlys, Brastos g. 13, Kaunas

Naujame daugiau nei 1500 kv. metrų logistikos centre dūzgia tarsi bičių avily – dabar mes greitesni, efektyvesni ir padarysim viską, kad knygos pasiektų jus jau kitą dieną nuo užsakymo.

Mūsų naujasis sandėlys toks didelis, kad interneto poreikiams patenkinti prireikė net 12 km laido! Ar galite tuo patikėti?

Tai yra net 7,5 karto daugiau už Laisvės alėjos ilgį! Arba net 40 kartų daugiau nei Eifelio bokšto aukštis!

Ir viskas tam, kad apsipirkti jums būtų dar patogiau, nei iki šiol!

naujasisknygosltsandelys3

Naujasis mūsų sandėlys, Brastos g. 13

Beje, ar žinote, kad knygynų darbuotojai neretai rekomenduoja savo pirkėjams patikrinti, ar ieškoma knyga yra KNYGOS.lt! Ir jeigu jos nėra pas mus, vadinasi jos greičiausiai nėra niekur: juk KNYGOS.lt prekiauja daugiau nei 600 000 užsienio ir lietuviškų knygų, tarp kurių yra tiesiog bibliografinių retenybių!

Smalsu pamatyti, kur įsikūręs DIDŽIAUSIAS LIETUVIŠKAS KNYGYNAS pasaulyje, kuriame kas minutę parduodama po 3 knygas?

Kviečiame apsižvalgyti, iš kur iškeliauja jūsų mylimų knygų siuntos!

—————————————————————————————————–

O ar jau matėte, kas vyksta su jūsų užsakymu vos jį įvykdote savo namuose? Šis trumpas filmukas, sukurtas senajame mūsų būste, atskleis  truputėlį tos magijos, kuri vyksta už uždarų sandėlio durų:

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!