Aistra žaižaruojančios naktys
Bendros naujienos

AISTRA ŽAIŽARUOJANČIOS NAKTYS

Artėjant Šv. Valentino dienai tiesiog negalima praleisti progos bent trumpai šnektelti apie karščiausią vasario mėnesio naujieną!

50naktiesatspalviuvirselis

Lauros Elias knyga „50 nakties atspalvių“

Jei dar negirdėjote, būtinai prisislinkite arčiau ir įdėmiau skaitykite toliau.

Leidykla „OBUOLYS“ pristato – „50 NAKTIES ATSPALVIŲ: patirk viską, apie ką rašo romanuose…“ …ir dar daugiau.

Sunku nesižavėti, kai šiais laikais, rodos jau niekas nebestebina, tačiau visa (na gerai, daug kas) po truputį tampa vis geriau. Verta tą akcentuoti tam, kad kai  kitą kartą akys užkibs už šio išdykėliško viršelio, jūs neskubėtumėte prunkštelėję klijuoti jam „dar vienas…“ etiketės.

Jei perskaitėte E. L. James bestselerį „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ir pagalvojote „O, taip!“, tuomet  ši knygelė taps pačia geriausia dovana sau! Na, ir jūsų partneriui žinoma.

Knygos autorė Laura Elias neapsiriboja vien išraiškingai nepadorios istorijos pasakojimu. „50 NAKTIES ATSPALVIŲ“ rasite tai, kas skaitymą išties padarys turiningu – nespalvotas, bet atviras iliustracijas bei realiai pritaikomus praktiškus patarimus!

50naktiesatspalviuvirselisiliustracija2

Iš Lauros Elias knygos „50 nakties atspalvių“

50naktiesatspalviucitataKam laukti kol jūsų gyvenime įsivyraus rutina ir prėski pojūčiai? Čiupkite šį karštą „vadovėlį“ ir jau dabar pasinerkite į savo aistros odisėją…

„50 NAKTIES ATSPALVIŲ“ne tik laukines fantazijas kurstanti istorija – patirkite galią, skausmą, palaimą ir visus kitus 50 nepadorių jūsų pojūčių!

Savi namai, vonia, o gal net gi liftas? Tiek daug galimybių išlaisvinti viduje slypinčius žvėrelius…

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!