AMŽINAI JAUNA: 5 knygos, kurios padės atrasti savo aukso amžių
Bendros naujienos

Amžinai jauna: 5 knygos, kurios padės atrasti savo aukso amžių

Man per vėlu imtis naujos veiklos. Aš per sena rengtis pagal naujausią madą. Ne mano amžiui leistis į tolimas keliones. Kaip dažnai aplink girdite panašias šnekas ar, dar blogiau, taip galvojate pati? Jaunystės kultas šiuolaikinėje visuomenėje išties įsivyravęs, tačiau tai tikrai nėra priežastis „nurašyti“ save anksčiau laiko ir įsikalinti griežtuose amžiaus rėmuose – šioje šalyje tikrai yra vietos brandžioms gyvenimą mylinčioms moterims!

Kelionės, nauja veiklos sritis, meilės paieškos ar drabužių spintos revizija – pasiryžti ir atversti naują savo gyvenimo skyrių niekada nevėlu, o jeigu jaučiate, kad trūksta drąsos ar tiesiog palaikymo, štai 5 knygos, kurios įkvėpė šimtus, tūkstančius ar dar daugiau moterų visame pasaulyje, todėl tikime, kad įkvėps ir jus.

Neskaičiuokite metų – jūs beamžė deivė

Remdamasi naujausiais moksliniais tyrimais knygos DEIVĖS NESENSTA autorė dr. Northrup įrodo, kaip gali pasikeisti gyvenimas, kai liaujatės bijojusi, kad susimausite, arba kad kūnas jus išduos. Pats laikas keisti nusistovėjusį požiūrį į senatvę. Autorė parodo, kaip jau šiandien galime pradėti keisti savo ateitį keisdamos požiūrį ir tapti beamžėmis bei atskleisti savo fizinę, emocinę, psichinę ir dvasinę prigimtį.

Jums nebūtina atrodyti kaip dvidešimtmetei – jauskitės tarsi būtumėte tokia

Jeigu jums pasakytų, kad vos per 10 savaičių galite atjaunėti net 10 metų, ko gero, būtų sunku patikėti, tiesa? Tačiau skaitydami konkrečius knygos 10 METŲ JAUNESNĖ PER 10 SAVAIČIŲ autorės Thorbjörg Hafsteinsdottir patarimus, grįstus ne tik moksliniais tyrimais, bet ir asmenine patirtimi, netrukus kils noras įsitikinti patiems, ar tikrai įmanoma atsukti biologinį laikrodį atgal. Pasirodo, viskas daug paprasčiau, nei gali pasirodyti!

Geriausia priemonė nuo raukšlių – juokas ir gera nuotaika

Seminarai, motyvaciniai garso įrašai, motyvaciją žadinančios knygos, koučingo seansai… Tam, kad būtume laimingi, esame pasiruošę viskam, net jei tai pareikalauja didelių išlaidų. Gera žinia yra ta, kad išlaidauti visai nebūtina! Viskas, ko reikia, kad pagaliau pasijaustumėte esą laimingi, telpa mažoje knygutėje BŪK LAIMINGAS. Paprasti ir aiškūs patarimai pravers kiekvienam, norinčiam išmokti neskubėti ir pasidžiaugti tuo, ką turite čia ir dabar.

Amžinosios jaunystės šaltinis – mėgstama veikla ir nuolatinis siekis tobulėti

Entuziazmas, tikėjimas tuo, ką darai, pasitikėjimas savimi, didžiavimasis asmeniniais pasiekimais… Visa tai matyti laikysenoje, kalbėsenoje ir spindinčiose akyse. Kaip atrasti mėgstamą veiklą ir siekti pačių aukštumų? Mokykitės iš geriausių! Knygoje MOTERYS. 12 ĮKVEPIANČIŲ ISTORIJŲ perskaitysite atvirus pokalbius su išskirtinėmis Lietuvos moterimis, kurios Jus įkvėps veiklai ir sėkmei.

Amžius tėra tik vidinis barjeras – įveikite jį ir drąsiai siekite tikslų

Rūpinimasis namiškiais ir buitimi labai svarbu, tačiau dar svarbiau nepamiršti savęs, daugelį metų puoselėtų svajonių ir karjeros ambicijų. Nebūtina užsimoti išsyk tapti šalies prezidente ar tarptautinės kompanijos generaline direktore, tačiau knygoje BŪKIME PRIEKY perskaitytos įžvalgos tikrai leis kritiškai pažvelgti į savo kompleksus ir galbūt išlaisvins slopinamą iniciatyvą.

Jūsų savijauta, išvaizda, veikla, galų gale ir visas gyvenimas – jūsų rankose! Mėgaukitės kiekviena diena, nebijokite pokyčių ir dar nepatirtų pojūčių, o kai pritrūks įkvėpimo, padrąsinimo ar tiesiog naujo požiūrio į jums svarbius dalykus, atsiverskite knygą!

 

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!