Ydingas ratas
Detektyvai

YDINGAS RATAS: velniškai genialus trileris

„Privalote perskaityti šį trilerį… Velniškai genialus!“ – sako vienas populiariausių JAV rašytojų Stephenas Kingas apie Saros Pinborough knygą „Ydingas ratas“, kurią išleido „Baltų lankų“ leidykla. Ši knyga tikra sensacija, kurios žymė „#WTFthatending“ pasaulyje jau tapo beveik antruoju knygos pavadinimu.

Kad ir kas benutiktų, perskaitę knygą istorijos pabaigos neišduokite

Intriguoja dar ir tai, kad knygos leidėjai ir skaitytojai skirtingose šalyse dažnai siunčia tokią pat žinutę: kad ir kas benutiktų, perskaitę knygą istorijos pabaigos neišduokit.

„Labiausiai iš vėžių išmušanti knyga su labiausiai nenuspėjamu įvykių posūkiu pabaigoje. Perskaitykite, kol kas nors dar nespėjo sugadinti viso malonumo papasakodamas jos pabaigą!“ – sako garsių Čarlio Parkerio serijos trilerių autorius Johnas Connolly.

Knyga, kuri be pasigailėjimo atskleis tamsiąją mūsų pusę

Kaip sako autorė Sara Pinborough, tai knyga apie visus mūsų slepiamus dalykus. Tiksliau, apie tamsiąją mūsų pusę.

Vyro palikta Luiza, kuriai mažametis sūnus tapo visu jos pasauliu, o psichiatro sekretorės darbas – vieninteliu būdu išsilaikyti, susipažįsta su psichiatru Deividu – jaunu, sėkmingu ir žaviu vyru. Luiza negali patikėti, kad toks vyras galėtų į ją net žvilgterėti, juolab pajusti jai aistrą. Tada ji sutinka Adelę, veriančiai gražią, elegantišką ir mielą Deivido žmoną, ir įvykių tėkmė šiurkščiai pakrypsta kita linkme.

Sofistikuota išorė slepia išgyvenimus ir kompleksus

Sara Pinborough išsitaria visuomet žavėjusis tuo, kaip žmonės augdami išmoksta apsimetinėti: pasislėpti po makiažu ir verslininko, šventojo, flirtuotojo, apsileidėlio drabužiu, kuris užmaskuoja tikrąjį žmogų. Nesvarbu, kokia sofistikuota mūsų išorė, sako autorė, viduje visi esame pilni išgyvenimų ir kompleksų, o kuo sėkmingiau klostosi profesinis ar asmeninis gyvenimas, tuo didesnė tikimybė atrasti ir išlaisvinti tikrąjį vidinį savo „aš“. Mes slepiamės už namų, mašinų, rūbų ir susikurto gyvenimo, nes esame išgąsdinti to, kaip staigiai tapome tokie suaugėliai.

„Ydingas ratas“ yra neįtikėtinas trileris – jis kaipmat įtraukia į veikėjų tikrųjų asmenybių ir didžiųjų jų paslapčių narpliojimą.

„Baltų lankų“ leidykla įspėja ir lietuvių kalba išleistos knygos skaitytojus: kad ir kas benutiktų, neišduokite šios istorijos pabaigos!

Ydingas ratas

Apžvalgą paruošė leidykla „Baltos lankos“

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!