Bendros naujienos

VISKAS JUMS IR DĖL JŪSŲ: ar žinote, ką veikėme praėjusią vasarą?

Mūsų įkvėpimo ir motyvacijos šaltinis esate JŪS! Būtent jūsų atsiliepimai skatina tobulėti ir kasdien stengtis, kad KNYGOS.lt taptų jūsų antraisiais namais tada, kai ieškote TOS knygos. Tikimės, kad šią vasarą mūsų komandos įgyvendinti patobulinimai padės sužinoti apie knygų naujienas ir apsipirkti dar patogiau, greičiau ir… smagiau!

Išmanus krepšelis sumaniai planuojantiems

Suplanuoti asmeninį ar šeimos biudžetą iššūkis nemenkas, tad nusprendėme atnaujinti prekių krepšelį taip, kad visada matytumėte, kiek knygų ir už kokią sumą jau išsirinkote:

  • Per šią vasarą pasikeitė ne tik KNYGOS.LT prekių krepšelio dizainas, bet ir funkcionalumas! Nuo šiol jums nebereikės kiekvieną kartą atsidaryti krepšelio, kai norėsite pasitikrinti jo sumą ar įsidėtų knygų skaičių. Viršuje visuomet matysite įsidėtų prekių kiekį ir bendrą sumą. Taip galėsite iš karto matyti, ar į suplanuotą biudžetą tilptų dar viena knyga (juk visuomet norisi dar vienos knygos, tiesa?).

Krepšelis4

  • Taip pat atnaujinome savo knygamobilį. Šalia prekės sumos matysite naują baltą automobiliuką, kuris simbolizuoja, kad juo žymima prekė bus pristatyta be jokių papildomų mokesčių.  Taip pat ikoną matysite ir net neatsidarę produkto kortelės. Įsikelkite bent vieną prekę su NEMOKAMO ATVEŽIMO Lietuvoje ikona ir pristatysime nemokamai visus jūsų pirkinius!

bendras2

Ir tai yra tik labai maža dalis to, ką pakeitėme, siekdami jūsų apsipirkimą paversti malonesniu, patogesniu ir greitesniu!

Viens du – ir knyga krepšelyje!

Suprasdami, kad laikas – viena didžiausių šių dienų vertybių, visuomet ieškome būdų, kaip sutaupyti jūsų laiką. Ar apsipirkimas gali teikti džiaugsmą, jei knygos ieškote ilgiau, nei užtrunka ją perskaityti? Kad apsipirkti galėtumėte greičiau, mes įdiegėme šias funkcijas:

  • Nuo šiol apsilankius knygos puslapyje, interneto naršyklės lango viršuje matysite siaurą baltą juostą, kurioje bus surašyta visa esminė informacija apie knygą bei galimybė įsidėti ją į krepšelį net ir skaitant aprašymą ar komentarus. Juostelėje bus nurodyta prekės kaina, knygos būsena, įvertinimo reitingas, svajonių sąrašo bei pirkti/rezervuoti mygtukai. Norite išbandyti? Atsidarykite knygą ir keliaukite į puslapio apačią. Šio funkcionalumo pagalba galėsite net skaitydami komentarus matyti visą informaciją, patogiai įsidėti į krepšelį ar norų sąrašą.

Knygos header

  • Taip pat sutrumpinome knygos aprašymo tekstą – tiksliau jį paslėpėme. Bet nesijaudinkite, jis vis dar puikiai matomoje vietoje. Jei norėsite peržiūrėti pilną knygos aprašymą, spauskite ant „Rodyti daugiau“ mygtuko. Taip jūsų naršymas bus daug efektyvesnis. Jei jus domina kitų pirkėjų atsiliepimai arba rekomendacijos, esančios puslapio apačioje, tereikės vos kelių ratuko pabraukimų.

Rodyti daugiau 4

Triušis iš mago skrybėlės, arba kaip mes pasitelkiame magiją nuspėti, kas jums gali patikti

Ir, galiausiai, paruošėme jums net 3 rekomendacijų skiltis. Kiekvienas iš šių laukų yra unikalus, kad kiekvienas iš jūsų rastumėte tai ko ieškote:

  • Dažnai kartu perka – tai mūsų sistemos pagalba atrinkti dažniausiai perkami produktai su jūsų apžiūrima preke.
  • Jums taip pat gali patikti – vieta, kurioje yra visos individualiai kiekvienam atrinktos prekės pagal jūsų peržiūrėtas pirktas prekės. Ieškote ko nors naujo? Tai puiki skiltis jums.
  • Neseniai peržiūrėtos prekės – galbūt tai bus knyga, kurią primiršote, bet labai norėjote perskaityti. Nebereikės vargti, kad ją surastumėte tarp daugybės kitų, ši skiltis padarys visą darbą už jus.
Daznai kartu perka

Knygos pasiūlymai

Tikimės, kad šios funkcijos leis reikiamą knygą ir visą dominančią informaciją surasti kur kas greičiau.

Mes esame tam, kad padėtume

Chatas-6Turbūt daugelis pastebėjote mažą apskritimą su klaustuko ženklu, esantį puslapio dešiniajame apatiniame kampe. Tai – mūsų naujausias bendravimo įrankis. Nuo šiol būsime pasiekiami ne vien monitorių ekranuose, bet ir jūsų išmaniajame įrenginyje. Atsisiųskite mūsų KNYGOS.LT programėlę iš Google Play arba App store nemokamai ir bendraukime jums patogiausiu metu, patogiausioje vietoje. Naujame bendravimo įrankyje matysite ir nuolat pasirengusių jums padėti darbuotojų vardus ir veidus – susipažinkime! Mes esame tam, kad padėtume jums, tad kreipkitės bet kokiais klausimais.

Nuolat dėl jūsų dirbanti KNYGOS.LT  komanda tikisi, kad šie atnaujinimai jums padės patirti tikrąjį apsipirkimo malonumą, bus naudingi ir efektyvūs. Ir, žinoma, jei turite pasiūlymų, kaip jūsų apsilankymą galėtume paversti dar malonesniu, laukiame jų el. paštu [email protected]!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!