Gitanas Nausėda
Asmenybės

TOP 3 knygos, kurias rekomenduoja Gitanas Nausėda

Mums, kaip tikriausiai ir Jums rūpi, ką skaito tikri lyderiai. Pasidomėjome, kokios knygos patinka Gitanui Nausėdai. Susipažinkite ir Jūs!


Gitanas Nausėda

„Mėgstu memuarus, istorines knygas, pasakojimus apie asmenybes, ypač apie iškilius žmones, palikusius ryškų pėdsaką mūsų šalies kultūroje, istorijoje, politikoje“.


Gitanas Nausėda

Gitanas Nausėda ir Valdas Adamkus
Gitanas Nausėda ir Valdas Adamkus

Antanas Smetona

Viena svarbiausių knygų mano gyvenime yra Aleksandro Merkelio knyga „Antanas Smetona“. Ji atskleidžia, kiek daug išgalvotų dalykų arba pusiau tiesos apie Lietuvos Respublikos Prezidentą sukūrė sovietinė propaganda. Skaitant galima susidaryti savo asmeninę nuomonę apie A. Smetoną – paremtą realiais faktais. 


Atminimų sodai: albumistikos etiudai

Taip pat išskirčiau Redos Griškaitės knygą „Atminimų sodai: albumistikos etiudai“. Netikėtas atradimas apie XVII-XIX a. populiarius atminimo ženklus, albumus, kurie padeda pažinti įžymių ir ne tokių garsių žmonių charakterį, įvairius pomėgius. 


Aš esu Etmės Evė

Trečia knyga – amžininkų atsiminimai apie Ievą Simonaitytę „Aš esu Etmės Evė“, kuriuos parengė Prof. Domas Kaunas. Įtraukianti istorija apie be galo įdomią ir nepagražintą asmenybę! Taip pat daug detalių naujų atskleidžia pats laikmetis, kuriuo gyveno Evė, ir tas ypatingas lietuvių kalbos, tradicijų puoselėtojų krašto dvelksmas.