Savaitės geriausios: rugsėjo 19 – 25 d. knygų naujienos
Knygų naujienos

Savaitės geriausios: rugsėjo 19 – 25 d. knygų naujienos

Priešpaskutinė rugsėjo savaitė – tikras džiaugsmas vaikams! KNYGOS.LT gavo net kelias šaunias knygų naujienas, kuriomis tikrai apsidžiaugs mūsų mažieji skaitytojai (ir dailininkai!). Apsipirkdami KNYGOS.LT nepamirškite ir savo atžalų – juk meilę knygoms reikia įskiepyti dar vaikystėje!

Kätlin Vainola „Liftas“

Liftas

Sužinok daugiau

Mažylius nuo 3 metų tikrai pradžiugins nuostabiai iliustruota nepaprasta Kätlin Vainolos istorija „Liftas“. Ši knygelė buvo įtraukta į „Baltojo varno“ rekomenduojamų knygų sąrašą ir pelnė ne vieną apdovanojimą talentingai iliustratorei Ullai Saar.

Šešiaaukštis naujutėlis namas yra pilnas įvairių gyventojų: jame gyvena Ponia Aštuonkojė, mergytės Voverytės, ponas Žirafa ir kiti nuotaikingi herojai. Kartu su jais lipkite į liftą ir sužinokite netikėčiausias istorijas!

Martin Sodomka „Kaip sukonstruoti automobilį“

Kaip sukonstruoti automobilį

Sužinok daugiau

Ši knyga sužavėjo netgi KNYGOS.LT darbuotojas! Čia radome ne tik neįtikėtinai žavius žiurkiuką Arnį ir žvirbliuką Zylių, bet ir nepaprastai detalų paaiškinimą apie tai, kaip veikia automobilis! Čekų inžinieriaus pasaka apie techniką tapo pasauliniu bestseleriu ir buvo išversta į daugiau nei 10 kalbų. Jaunasis skaitytojas pasiners į istoriją, kurioje Arnis su draugais įveiks daugybę nesklandumų ir sužinos, kaip veikia automobilis. Knyga padės suprasti, kaip dirba variklis, sankaba, stabdžiai, pavarų dėžė ir daugelį kitų dalykų. Jei jūsų atžala domisi automobiliais – ši knyga tikrai jį ar ją pradžiugins ir sudomins!

„Kakės Makės spalvinimo albumas“

Kakės Makės spalvinimo albumas

Sužinok daugiau

Kakė Makė jau užsitarnavo savo vietą vaikų širdyse ir knygų lentynose, o šį kartą mylima herojė kviečia spalvinti! „Kakės Makės spalvinimo albume“ rasite net 48 nuotaikingas iliustracijas, kurias galėsite spalvinti tuojau pat, nes kartu su albumu pridedami ir 12 spalvų pieštukai! Kartu su mažyliu spalvinkite raudonskruostę Kakę Makę ir jos draugus, kurkite istorijas ir lavinkite savo vaiko kūrybiškumą jau nuo mažų dienų!

Simon Adams „Pasaulio istorijos atlasas“

Pasaulio istorijos atlasas

Sužinok daugiau

https://www.knygos.lt/lt/knygos/pasaulio-istorijos-atlasas–ispudinga-iliustruota-kelione-per-visa-zmonijos-istorija-nuo-senoves-iki-siu-dienu/

Vyresnieji vaikai taip pat neliko nuskriausti – KNYGOS.LT lentynose atsirado įspūdingai iliustruotas „Pasaulio istorijos atlasas“, kuris jaunuosius smalsuolius pakvies į kelionę per visą žmonijos istoriją. Sklaidydami atlaso puslapius vaikai sužinos, kada ir kur įvyko svarbiausi žmonijos istorijos įvykiai ir kas buvo jų dalyviai nuo pirmykščių medžiotojų ir rinkėjų iki senovės piramidžių statytojų, nuo rato išradėjų iki šių dienų erdvėlaivių pilotų bei komunikacijų specialistų. Šis leidinys – puiki priemonė sudominti vaikus istorija ir padėti jos išmokti!

Skaitykite, svajokite, pieškite ir mokykitės kartu su mažaisiais ir ugdykite jų asmenybes – tai ne tik malonus, bet ir naudingai praleistas laikas kartu!

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!