mažas juodas darbo kalendorius ir kitos stilingos knygutės
Bendros naujienos

Kuri užrašinė tau tinka labiausiai? Atlik testą ir sužinok!

Mažos knygutės – didelė laimė! Neįtikėtina, kiek džiaugsmo gali suteikti mielos kasdienybės smulkmenos, įkvepiančios grožiui, drąsioms svajonėms ir ryžtingiems sprendimams. Tačiau kaip iš gausybės užrašinių ir darbo kalendorių išsirinkti būtent TĄ?

Mes paruošėme Jums TESTĄ – atsakykite į klausimus ir sužinokite, kuri iš MAŽŲ STILINGŲ KNYGUČIŲ labiausiai tinka Jums! Be to, šis testas padės išrinkti geriausią dovaną tiems, kuriuos mylite – juk Kalėdos jau ne už kalnų. Pirmyn – pradedame dabar!

Kuri užrašinė tau tinka labiausiai?

Visas šias MAŽŲ STILINGŲ KNYGUČIŲ kolekcijos užrašines ir darbo kalendorius rasite KNYGOS.lt!

Darbo kalendoriai 2017 metams

 Mažas juodas darbo kalendorius su Coco Chanel citatomis      Darbo knyga ATRASK SAVE: 365 DIENOS      Laimingos šeimos knyga kalendorius

UŽRAŠŲ KNYGOS su įkvepiančiomis citatomis

 Maža juoda knygutė su Coco Chanel citatomis Maža balta knygutė Maža mėtinė knygutė Maža raudona knygutė

AUDREY HEPBURN AMŽINOSIOS IKONOS UŽRAŠŲ KNYGA „Žvelgiu į gyvenimą per rožinius akinius“  DU GYVENIMAI užrašų knyga  MANO GYVENIMO STEBUKLAI: įkvepiančių minčių kupina knygelė užrašams IŠPROTĖJUSI UŽRAŠŲ KNYGA: su originaliomis Lewis Carroll knygos iliustracijomis ir nemirtingomis citatomis iš knygos ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!