Naudinga žinoti

Kaip pasiekti optimalų produktyvumą versle ir gyvenime?

Antroji visame pasaulyje išpopuliarėjusios knygos „Įpročio galia“ autoriaus Charles Duhigg knyga „Geriau, greičiau, efektyviau“ pateiks aštuonias idėjas, kurios turi lemiamą poveikį, siekiant padidinti žmogaus ar įmonės produktyvumą.

Remdamasis naujausiais neurologijos, psichologijos, elgesio ekonomikos tyrimais bei verslo lyderių, pokerio lošėjų, lėktuvų pilotų, kognityvinio mokslo specialistų patirtimi, Charlesʼas Duhiggas atrado, kad jo pašnekovai dažnai kartoja tas pačias sąvokas ir principus, kurie padėjo jam suprasti, kodėl vieni žmonės ir įmonės yra daug našesni už kitus.

Kodėl užimtumas nėra lygus produktyvumui?

Šiandien daug žmonių yra užsiėmę, neturi laiko ir nuolatos jaučiasi pavargę. Kartais mes, norėdami daug pasiekti, galvojame, kad turime labai daug dirbti, užsiimti socialine ar kita papildoma veikla. Tačiau ar didelis darbo krūvis yra raktas į sėkmę? Autorius teigia, kad knyga, be daugelio kitų svarbių aspektų, moko, kaip atskirti užimtumą ir produktyvumą, kaip nepatekti į užimtumo spąstus – paprastai esame užsiėmę, nes norime jaustis produktyvūs.

Kokie sprendimai padeda siekti sėkmės?

Knygoje „Geriau, greičiau, efektyviau“ rasite atsakymus į klausimus, kokie sprendimai padeda siekti sėkmės ir yra svarbiausi; kaip nusistatyti tikslus, padėsiančius įgyvendinti drąsias svajones; kaip kitu kampu pažvelgti į situaciją ir pamatyti ne problemą, o joje slypinčias galimybes; kaip atverti savo protą naujiems kūrybiškiems ryšiams ir kaip šiuolaikiniame technologijų pasaulyje sugebėti greičiau mokytis, pristabdant žaibiškai užliejantį informacijos srautą.

„C. Duhiggas turi dovaną užduoti tinkamus klausimus ir taip pažadinti mūsų smalsumą. Knygoje „Geriau, greičiau, efektyviau“ jis rado atsakymą į pagrindinį visus kamuojantį šio amžiaus klausimą“, – sako bestselerių autorius Jimas Collinsas.

Apie autorių

Charlesʼas Duhiggas – Pulicerio premija apdovanotas ilgametis „The New York Times“ žurnalistas. Jis yra pelnęs Nacionalinės mokslų akademijos, Nacionalinį žurnalisto ir Georgeʼo Polko apdovanojimus. C. Duhiggas baigė Harvardo verslo mokyklą ir Jeilio koledžą, gyvena Brukline su žmona ir dviem vaikais. C. Duhiggas yra visame pasaulyje išpopuliarėjusios knygos „Įpročio galia“ autorius.

Antrąją visame pasaulyje išpopuliarėjusios knygos „Įpročio galia“ autorius knygą „Geriau, greičiau, efektyviau“ išleido leidykla „Baltos lankos“, išvertė Eglė Podčašinskienė.

Apžvalgą parengė leidykla BALTOS LANKOS

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!