Apžvalgos

Ką dovanoti Kalėdų proga? Leidykla BALTOS LANKOS rekomenduoja

Greičiausiai sutiksite, kad knyga – viena gražiausių ir vertingiausių dovanų. Tačiau kaip išrinkti pačią geriausią? Pasiklysti tarp gausių knygynų lentynų yra taip paprasta, tad leidykla „Baltos lankos“ jums stoja į pagalbą ir pateikia įsimintiniausių knygų sąrašą, kuris pagelbės išrinkti tinkamiausią dovaną jūsų artimiesiems, draugams ar kolegoms!

VieningiejiAnn Patchett „Vieningieji“

Žmogiškųjų ryšių branduolį įtaigiai skrodžianti spalvinga ir skausmingai nuoširdi dviejų šeimų saga, apimanti penkis jų gyvenimo dešimtmečius. Tai pasakojimas apie gilius meilės, atsakomybės, vienovės ir neretai kaltės saitus, kurie neišvengiamai sieja artimuosius.

 

 

Dienos likučiaiKazuo Ishiguro „Dienos likučiai“

Ši 2017 m. Nobelio literatūros premijos laimėtojo knyga – tai savita meditacija apie XX a. pirmąją pusę, žmogaus pasirinkimų prigimtį, teisingumo regimybę, prarastas galimybes, užgniaužtus jausmus ir skaudžiai parbloškiantį gailestį supratus, kad tai, kas buvo pasiekiama ranka, negrįžtamai nutolo.

 

 

BelgravijaJulian Fellowes „Belgravija“

Skandalų ir paslapčių kupina istorija, nutikusi XIX a. vidurio Londone.
Tai pasakojimas apie žmones, kurie gyveno prieš du šimtmečius, tačiau daugelis jų troškimų, nemenka dalis nuoskaudų ir širdyse siaučiančios aistros buvo labai jau panašios į dramas, vykstančias tarp mūsų, mūsų laikais.

 

 

Tamsus vanduoPaula Hawkins „Tamsus vanduo“

Naujausia tarptautinio bestselerio „Mergina traukiny“ autorės knyga patiks mėgstantiems įtempto siužeto istorijas! Be to, svetainė „Goodreads“ knygą paskelbė geriausiu 2017 metų trileriu!

 

 

 

Blogasis romeoLeisa Rayven „Blogasis Romeo“

Debiutinės serijos pirma knyga sulaukė milžiniško susidomėjimo visame pasaulyje, o internete ją perskaitė daugiau nei du milijonai skaitytojų! Rekomenduojame AFTER knygų serijos gerbėjams. Ši knyga jus tikrai įsuks į meilės, ilgesio ir intrigų verpetą!

 

 

 

Motinystės atostogosSarah Turner „Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę“

Rekomenduojame kiekvienai naujai mamai ir tėčiui! Autorė be užuolankų pasakoja apie savo nė kiek nešvytintį nėštumo periodą, nesibaigiantį naktinio maitinimo ir dantų dygimo maratoną, sekso ypatumus susilaukus vaikų, apie draugystę su kitomis mamomis ir grįžimo į darbą iššūkius.

 

 

Džiaugsmo knygaDalai Lama, Desmond Tutu, Douglas Abrams „Džiaugsmo knyga“

Aiškindamiesi, kas yra džiaugsmas, dvasiniai mokytojai išnagrinėjo daugybę sudėtingų, skaudžių ir painių temų bei pasidalino nelengvai sukaupta išmintimi, kaip neišvengiamų kančių akivaizdoje gyventi džiaugsmingai ir kaip šį jausmą transformuoti iš trumpalaikio į nuolatinę būseną.

 

 

Prie stalo su rašytojuRasa Derenčienė, Giedrė Barauskienė „Prie stalo su rašytoju“

Pirmoji, analogų Lietuvoje neturinti kulinarinė knyga, skirta knygų mylėtojams ir visiems, mėgstantiems skanų maistą. Joje rasite daugiau nei 70 receptų, kuriuos autorės sukūrė įkvėptos gerai žinomų užsienio ir Lietuvos rašytojų kūrinių bei jų herojų. Sujungusios pomėgį skaityti ir gaminti, jos parašė ypatingą receptų knygą, kuri kviečia į kulinarinę ir literatūrinę kelionę po skirtingus laikotarpius, šalis ir virtuves.

 

Geriau, greičiau, efektyviauCharles Duhigg „Geriau, greičiau, efektyviau. Produktyvumas versle ir gyvenime“

Šioje knygoje rasite atsakymus į klausimus, kokie sprendimai padeda siekti sėkmės ir yra svarbiausi; kaip nusistatyti tikslus, padėsiančius įgyvendinti drąsias svajones; kaip kitu kampu pažvelgti į situaciją ir pamatyti ne problemą, o joje slypinčias galimybes; kaip atverti savo protą naujiems kūrybiškiems ryšiams ir kaip šiuolaikiniame technologijų pasaulyje sugebėti greičiau mokytis, pristabdant žaibiškai užliejantį informacijos srautą.

 

Rekomendacijas paruošė leidykla BALTOS LANKOS

Esu iš tų žmonių, kuriems knygų reikia kaip oro – tam, kad pilnais plaučiais būtų galima įkvėpti tyro ir gaivaus idėjų gūsio. Visuomet ant stalelio prie lovos savo akimirkos laukia bent trys skirtingo žanro knygos – juk niekada nežinai, kada bus TA nuotaika. Aplink tiek daug įdomių knygų, o joms perskaityti laiko tiek mažai!